Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Oferta na Pixela 7a oferuje rzadkie połączenie przystępności cenowej, wydajności i niesamowitych parametrów aparatu

Oferta na Pixela 7a oferuje rzadkie połączenie przystępności cenowej, wydajności i niesamowitych parametrów aparatu

Jeśli szukasz telefonu w cenie poniżej 500 dolarów, który nie skąpi na wydajności ani jakości aparatu, z pewnością masz trudne pytanie. Na szczęście dla Ciebie Google Pixel 7a jest dostępny w sklepie Best Buy i spełnia wszystkie Twoje potrzeby.

Telefony Google Pixel z serii A to standard, według którego oceniane są inne budżetowe telefony. Na wiele sposobów, Piksel 7a Lepsze niż poprzednie niedrogie telefony Google. Oferuje mniej więcej takie same wrażenia jak flagowy Pixel 7 – którego cena zaczyna się od 599 dolarów – pod względem szybkości i możliwości aparatu.

the Piksel 7a Kosztuje 499 dolarów, a obecnie w Best Buy jest o 55 dolarów taniej, więc można go kupić za jedyne 444 dolarów.

Posiada 6,1-calowy wyświetlacz z szybszą częstotliwością odświeżania niż standardowa częstotliwość odświeżania 90 Hz, co zapewnia płynne przewijanie. Jest zasilany przez ten sam układ Tensor G2, co model piksel 7 I 7 Pro, więc otrzymujesz mniej więcej taką samą wydajność flagowca, jak telefony kosztujące kilka tysięcy dolarów.

Ma nawet większą liczbę megapikseli niż piksel 7. Główny aparat ma 64 megapiksele, a ultraszerokokątny aparat ma 12 megapikseli. Przedni aparat ma 13 megapikseli. Wykonuje szczegółowe zdjęcia w każdych warunkach oświetleniowych, a także potrafi wyostrzyć nieostre zdjęcia zrobione telefonami lub innymi urządzeniami.

the Piksel 7a Posiada baterię o pojemności 4385 mAh, która bez problemu wytrzyma cały dzień ogólnego użytkowania.

Telefon nie obsługuje ładowania bezprzewodowego i jest dostępny tylko w konfiguracji 8 GB/128 GB, więc jeśli odchodzisz od ładowania przewodowego lub potrzebujesz więcej miejsca na dane, możesz rozważyć inną opcję, ale dla wszystkich innych Piksel 7a Oferuje wrażenia bardzo zbliżone do telefonów premium. Otrzyma aktualizacje zabezpieczeń przez pięć lat, czyli więcej niż zwykle dostają telefony w tej kategorii cenowej.

READ  OLIGHT przedstawia swój rewolucyjny, wstępnie aktywowany czujnik zbliżeniowy w nowym modelu latarki