Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

iOS 17 firmy Apple nie będzie działać na każdym iPhonie. Modele te otrzymają start w poniedziałek

W poniedziałek iOS 17 będzie dostępny dla Pobierz na większość iPhone’ówApple powiedział na swoim wydarzeniu Wonderlust na początku tego tygodnia. Firma zaprezentowała także nowe modele iPhone’a 15.

Najnowsza wersja iOS wprowadzi nowe funkcje, takie jak tryb gotowości, aplikację Dziennik i duże zmiany w Wiadomościach. Jednak niektórzy użytkownicy starszych iPhone’ów nie będą mogli korzystać z nowych funkcji w iOS 17. I to możesz być Ty, jeśli masz iPhone’a z 2017 roku lub starszego.

Czytaj więcej: iOS 17: Świetne funkcje i intuicyjne ulepszenia

Jeśli nie masz pewności, jakiego masz iPhone’a, szybkie sprawdzenie ustawień może Ci to uświadomić. Otwórz aplikację Ustawienia, a następnie stuknij ogólny > NA. obok Nazwa modeluzobaczysz, jakiego masz iPhone’a.

Powiemy Ci, jak sprawdzić, czy Twój iPhone będzie kompatybilny z iOS 17. Sprawdź także naszą listę najlepszych iPhone’ów, aby dowiedzieć się, czy jest nowszy model, który będzie Ci odpowiadał. Oto jak to zrobić Zamów iPhone’a 15 w przedsprzedaży.

Które iPhone’y będą kompatybilne z iOS 17?

Jeśli masz jeden z tych iPhone’ów, będziesz mieć dostęp do systemu iOS 17, gdy będzie on dostępny w tym roku. powiedział Apple.

Które modele iPhone’a nie będą działać z nowym iOS 17?

Wraz z wydaniem systemu iOS 17 pojawią się trzy kolejne modele iPhone’a, które nie będą obsługiwać najnowszego mobilnego systemu operacyjnego Apple: iPhone’a 8, iPhone’a 8 Plus i iPhone’a. Firma Apple zaprzestała dostarczania aktualizacji funkcji dla iPhone’a 6 i iPhone’a 7 Seria z wydaniem iOS 16 w zeszłym roku. Na tych telefonach nadal działa system iOS 15.

Co się stanie, jeśli Twojego iPhone’a nie ma na liście kompatybilności z iOS 17?

Jeśli Twojego iPhone’a nie ma na powyższej liście, nie będzie on obsługiwał systemu iOS 17 i nie otrzymasz powiadomienia o pobraniu najnowszego oprogramowania. Na przykład, jeśli masz iPhone’a

READ  Apple podwaja wysiłki w celu ochrony danych osobowych użytkowników na całym świecie

Chociaż starsze iPhone’y nie będą obsługiwać nowszej wersji systemu iOS ani nie otrzymają żadnych nowych funkcji, będą nadal działać przez jakiś czas. Będą także nadal otrzymywać aktualizacje zabezpieczeń dla systemu iOS 16. Firma Apple wydała Najnowsza aktualizacja zabezpieczeń dla iOS 15 w lipcu 2023 r. i w najbliższej przyszłości będzie nadal udostępniać aktualizacje zabezpieczeń systemu iOS 16.