Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

iPhone 15 Pro Max to najbardziej konkurencyjny flagowy telefon Apple od lat

iPhone 15 Pro Max to najbardziej konkurencyjny flagowy telefon Apple od lat

Jest coś wyjątkowego w wydarzeniach związanych z iPhonem. To najbardziej ekscytująca zapowiedź telefoniczna końca lata i prawdopodobnie największe wydarzenie telefoniczne w roku.

Ale aktualizacje iPhone’a stały się w ciągu ostatnich kilku lat dość uciążliwe. W tym roku to się zmieniło, ponieważ iPhone 15 Pro Max jest najbardziej konkurencyjnym flagowym telefonem, jaki Apple wyprodukował od lat. Spokojnie – iPhone 15 Pro Max to najbardziej konkurencyjny flagowy telefon, jaki kiedykolwiek wyprodukował Apple.

W końcu dogonił wiodącą przewagę Androida w zakresie powiększania

Wreszcie unikalny poczwórny peryskop iPhone’a 15 Pro Max wyznacza flagowy poziom Cupertino w konkurencji Androida. Unikalna konstrukcja soczewki obejmuje pryzmat, który czterokrotnie odbija światło pod kątem 90 stopni, zanim dotrze ono do czujnika. Im większa transmisja światła, tym większy zoom, a Apple znalazł sposób na umieszczenie 120 mm (5x, z głównego aparatu) zoomu w najmniejszej jak dotąd przestrzeni.

Teleobiektyw Apple ma również większą przysłonę 120 mm i f/2.8. Dla porównania, teleobiektyw 120 mm Xiaomi 13 Ultra ma obiektyw f/3.0, chociaż obiektyw ten ma znacznie większy czujnik.

– Posiada pierwszy na świecie chip wykonany w procesie technologicznym 3 nm

Apple zawsze przesuwał granice chipsetów smartfonów do przodu. Układ A17 Pro w modelach iPhone’a 15 Pro to pierwszy na świecie chip 3 nm, jaki można kupić. Jest nowoczesny dzięki unikalnej konfiguracji Apple na duże i małe – procesor ma 2 rdzenie wydajnościowe i 4 rdzenie wydajnościowe, a procesor graficzny to 6-rdzeniowa jednostka z Ray Tracing.

Wreszcie standardowy port

Od lat krążą pogłoski o tym, że iPhone przejdzie na USB-C, ale wciąż jest surrealistyczne, aby w końcu to zobaczyć. Po raz pierwszy w historii iPhone może korzystać ze standardowego w branży kabla USB, którego każdy ma przynajmniej kilka.

READ  Zdobądź najfajniejszą technologię na MWC 2024 już teraz

Nowy i ciekawy design z cieńszymi ramkami

Od lat mamy błyszczące, rysujące odciski palców iPhone’y z niewygodnymi, ostrymi krawędziami. Wreszcie iPhone 15 Pro Max ma zaokrągloną krawędź, wykończenie ze szczotkowanego tytanu i najcieńsze ramki w historii.

Zastosowanie obudowy ze stopu tytanu i aluminium oznacza, że ​​iPhone 15 Pro Max waży całkiem rozsądne 221 g – to mniej niż Samsung Galaxy S23 Ultra.

To wciąż iPhone

Co oznacza, że ​​15 Pro Max będzie najpłynniejszym telefonem w historii. Będzie także miał niesamowitą żywotność baterii, potężne możliwości iOS, wyjątkową wszechstronność fotografii i najlepsze przechwytywanie wideo w historii telefonu.

A ekosystem akcesoriów będzie lepszy niż w jakimkolwiek innym smartfonie.