Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Król Karol i królowa Camilla mogą przegapić „ślub roku” bogatego księcia Westminsteru po tym, jak zlekceważyli go, gdy jego siostra wychodziła za mąż, pisze Richard Eden

Król Karol i królowa Camilla mogą przegapić „ślub roku” bogatego księcia Westminsteru po tym, jak zlekceważyli go, gdy jego siostra wychodziła za mąż, pisze Richard Eden

Niecałe trzy tygodnie dzielą nas od tegorocznego ślubu towarzyskiego, ale, jak słyszę, król Karol i królowa Camilla jeszcze nie potwierdzili swojej obecności.

Opóźnienie wywołało gorączkowe spekulacje wśród przyjaciół i rodziny księcia Westminsteru, Hugh Grosvenora, i jego narzeczonej Olivii Henson.

„Ich Królewskie Mości nie zapomniały, co wydarzyło się na weselu siostry Hugh” – mówi jedno ze źródeł. „Nadal panuje duże napięcie”.

Król i królowa postanowili odrzucić zaproszenie na ślub siostry księcia, lady Tamary Grosvenor, i Edwarda van Cutsem, chrześniaka Jego Królewskiej Mości, który odbył się w 2004 r. Ceremonia odbyła się w tym samym miejscu, co ślub księcia w przyszłym miesiącu: w katedrze w Chester. .

Camilli Parker Bowles, która znajdowała się wówczas, powiedziano, że nie pozwolono jej usiąść z księciem Karolem i zamiast tego usiądzie kilka rzędów dalej i będzie zmuszona przybyć osobno. Dzieje się tak dlatego, że królowa Elżbieta i książę Filip uczestniczyli w ceremonii wraz z książętami Williamem i Harrym.

Niecałe trzy tygodnie dzielą nas od tegorocznego ślubu towarzyskiego, ale, jak słyszę, król Karol i królowa Camilla jeszcze nie potwierdzili swojej obecności.
Książę Westminsteru Hugh Grosvenor i jego narzeczona Olivia Henson. Opóźnienie króla i królowej wywołało gorączkowe spekulacje wśród przyjaciół i rodziny. Jedno ze źródeł powiedziało mi, że Ich Królewskie Mości nie zapomniały, co wydarzyło się na weselu siostry Hugh. ¿Nadal panuje duże napięcie.¿
Harry i Meghan zostali już wykluczeni ze ślubu, który odbędzie się w przyszłym miesiącu, mimo że Hugh, którego majątek szacuje się na 10 miliardów funtów, jest ojcem chrzestnym ich syna, księcia Archiego. Uważa się, że Hugh uważał, że pojawienie się Sussexów może wywołać napięcia z rodziną królewską
Według autorki królewskiej Sarah Bradford Camilla była tak wściekła, że ​​powiedziała Charlesowi, że status quo nie jest już do zaakceptowania. Ich zaręczyny ogłoszono trzy miesiące później

„Jej Królewska Mość bardzo przestrzega protokołu” – wyjaśnił wówczas dworzanin. „Byłoby niewłaściwe, gdyby pani Parker-Bowles siedziała obok księcia Karola, ponieważ nie ma ona oficjalnego statusu”.

Kliknij tutaj, aby zmienić rozmiar tego urządzenia

Napięcie wzrosło po doniesieniach, że Emily van Cutsem, matka pana młodego, i Camilla pokłóciły się, gdy każda z nich krytykowała zachowanie swoich dzieci.

Charles ostatecznie wykluczył się z wydarzenia na kilka dni przed jego zakończeniem, twierdząc, że musi odwiedzić koszary Warminster, aby spotkać się z rodzinami żołnierzy służących w Iraku. Camilla została opisana jako „zaangażowana w inny sposób”.

Według autorki królewskiej Sarah Bradford Camilla była tak wściekła, że ​​powiedziała Charlesowi, że status quo nie jest już do zaakceptowania. Ich zaręczyny ogłoszono trzy miesiące później.

Książę i księżna Sussex zostali już wykluczeni z przyszłomiesięcznego ślubu, mimo że Hugh, którego majątek szacuje się na 10 miliardów funtów, jest ojcem chrzestnym ich syna, księcia Archiego.

READ  Merlin Griffiths, gwiazda pierwszej randki, dzieli się diagnozą raka jelita

Uważa się, że Hugh uważał, że pojawienie się Sussexów może wywołać napięcia z rodziną królewską. Mówi się, że Harry przez pomyłkę otrzymał e-mail z prośbą o zapisanie daty.

Ślub Pani Tamary Grosvenor i Edwarda Van Cutsem. Król i królowa postanowili odrzucić zaproszenia na ślub w 2004 roku
Katedra w Chester, w której w przyszłym miesiącu odbędzie się ślub księcia
Uważa się, że Hugh uważał, że pojawienie się Sussexów może wywołać napięcia z rodziną królewską. Mówi się, że Harry przez pomyłkę otrzymał e-mail z prośbą o zapisanie daty
Książę Harry i książę William na ślubie Edwarda van Cutsem i Lady Tamary Grosvenor w 2004 roku
Na ślub zaproszeni są książę i księżna Walii oraz ich najstarszy syn, książę Jerzy, chrześniak Hugh. Jednak Katherine nie będzie obecna, ponieważ przechodzi leczenie raka

Jednak źródła bliskie rodzinie Sussex powiedziały później: „Harry zadzwonił do Hugh i powiedział, że byłoby bardzo krępujące, gdyby on i Meghan Markle byli na spotkaniu, więc przeprosił, a Hugh zrozumiał”.

Na ślub zaproszeni są książę i księżna Walii oraz ich najstarszy syn, książę Jerzy, chrześniak Hugh. Jednak Katherine nie będzie obecna, ponieważ przechodzi leczenie raka.

Rzecznik Pałacu Buckingham odmówił komentarza w tej sprawie. Podobnie milczy rzecznik księcia Westminsteru.