Ronald Volkman gra przez ból dla Warriors po złamaniu palca

Zdobywca piątego miejsca w Warriors, Ronald Volkman, ma przejść operację palca po tym, jak pokonał ból złożonego złamania w zwycięstwie swojej drużyny nad Canterbury Bulldogs.

W jednym z najodważniejszych występów w roku Volkman zagrał po tym, jak zobaczył, jak jego kość odkleja się od skóry w pierwszej połowie zwycięstwa Warriors 24-12 w piątek wieczorem.

20-latek zdecydował się nie używać igły przeciwbólowej w przerwie, ponieważ jego palec był już zdrętwiały, zanim strzelił bramkę dla Warriors na zakończenie meczu.

Volkmann miał przejść operację w sobotę, ale ma nadzieję, że zagra w następnym meczu Warriors przeciwko Brisbane po pożegnaniu w przyszłym tygodniu.

„To było tylko małe złożone złamanie w moim ciele [ring] — powiedział Folkman.

„Krwawił cały dzień, ale wszystko było w porządku.

„Była bałaganem po manipulacji. Spojrzałem na swoją rękę i zaczęła krwawić. Kość wyszła, ale nie chciałem na nią patrzeć.

Ronald Volkman zdobył decydującą szansę dla Warriors, grając ze złożonym złamaniem palca serdecznego lewej ręki.

Brendona Thorne’a / Getty Images

„Właśnie związałem go z powrotem, wszystko jest w porządku”.

Bohaterskie wyczyny Volkmanna są podobne do działań jego kolegi z drużyny, Camerona Munstera, który zajął ósme miejsce w otwierającym sezon zwycięstwie Melbourne nad Parramattą, który również grał dla niego.

Munster przegapił dwa tygodnie po operacji, która ujawniła więcej uszkodzeń.

Co ciekawe, Volkmann nie opuścił boiska po tym, jak doznał kontuzji w nieudanym spotkaniu z Mattem Burtonem w piątek.

Cameron Munster z Melbourne rozegrał podobną sprawę przeciwko Parramatcie w pierwszej rundzie.

Camerona Spencera/Getty Images

Zamiast tego szukał leczenia po tym, jak Warriors strzelili gola w następnym secie, grając, aby rozpocząć kickoff w następnej grze po zdobyciu pasa.

READ  Zoi Sadowski-Synnott zdobywa srebro w łyżwiarstwie figurowym

„Myślałem o jednym z moich kolegów z klasy, Jazz Tevaga” – powiedział Folkmann.

„Cały mój odwyk polegał na tym, żeby być twardym i nie być młodym [sook]. Wszystko, o czym mogłem myśleć, to to, co zrobiłby jazz.

„To było bardzo odrętwiałe [at half-time]. Zawiązałem go prosto i wyszedł.

„Mamy szczęście, że się pożegnaliśmy, więc [Saturday] Rano, zrób mu małą operację i powinien być słodki”.

Ronald Volkmann świętuje swoją próbę opuszkiem palca lewej ręki.

Więcej dobrych wiadomości dla Warriors, wioślarz wsteczny Mitchell Barnett ma wznowić trening kontaktowy po paskudnej kontuzji szyi w trzeciej rundzie.

Istniały prawdziwe obawy co do zdolności 29-latka do powrotu po uszkodzeniu nerwów przez rzekomą kruszarkę, która nie została wysłana.

Jednak ostatnio otrzymał pozytywne wieści od personelu medycznego i klub ma nadzieję, że wkrótce wróci.

Wade Egan, będąca w formie prostytutka, również doznała kontuzji łydki w piątkowym zwycięstwie, ale klub ma nadzieję, że kontuzja nie jest poważna.