Proctor podnosi rękę na cztery próby przeciwko Brave Blossoms

Billy Proctor wniósł o późne wycofanie All Blacks po imponującym czterokrotnym występie All Blacks XV w ich zwycięstwie nad Brave Blossoms w Japonii.

Rozpoczynając imponujący sezon z Hurricanes, Proctor pilnował nowozelandzkiej drużyny rozwojowej przez całe zwycięstwo 41-27, ponieważ po raz kolejny musieli zmagać się z wyczerpaniem emocjonalnym i upalną wilgocią w Tokio.

Jednak pomimo upału pomocnik Hurricanes był bardzo opanowany dzięki swojej grze pozycyjnej i wykańczaniu akcji, otwierając wynik dla All Blacks XV, po czym przed przerwą dołożył jeszcze dwie próby i już w pierwszej połowie zdobył hat-tricka.

Pierwszym z nich było wykańczanie wspaniałej przerwy od kolegi z drużyny Hurricanes, Robina Love’a, podczas gdy jego drugim była czysta siła podejścia, uderzając go ramieniem i przecinając japońską obronę, aby przekroczyć linię.

Jego trzecie miejsce to także kolejny finisz dzięki świetnemu biegowi kolegi z drużyny z Juną Nariki.

Hat-trick Proctora, w połączeniu z próbą Stephena Perovetty, który trafił do bardzo kontrowersyjnej piątej, dał All Blacks XV prowadzenie 29-13 do przerwy.

Nie trzeba było długo czekać na wznowienie gry, a AJ Lam dodał do karty wyników w 43. minucie, po czym Proctor ponownie znalazł linię po krótkiej piłce Perofety.

To dało wynik 41-13 i pomimo tego, że Japonia dwukrotnie spóźniła się z powrotem, gdy All Blacks XV zaczęły blaknąć w 30-stopniowym upale, było to wystarczająco wygodne zwycięstwo dla strony, która pozostawiła Jimmy’ego Josepha z mnóstwem pytań do znalezienia. Odpowiada przed swoim ostatnim meczem światowego rugby z Brave Blossoms.

„Oczywiście popełniliśmy wiele błędów i przegraliśmy mecz” – powiedział bez ogródek Joseph.

„Ale myślałem, że miejscami radziliśmy sobie naprawdę dobrze i gramy z naprawdę dobrą drużyną z Nowej Zelandii, która, jeśli popełnisz błąd przeciwko tym facetom, cię ukarze.

READ  Wiadomości NRL 2023, późna poczta, wiadomości drużynowe z 4. rundy, zmiany w składzie, składy składów, najnowsze aktualizacje drużyn i wiadomości o kontuzjach w meczach tego tygodnia

„Ale to dla nas dobre doświadczenie – to dopiero nasza druga gra w ciągu ostatnich sześciu miesięcy i od tego momentu przejdziemy do najlepszych”.

Kapitan All Blacks XV, Billy Harmon, był pełen uznania dla Japonii za ich grę i gościnność, ale dał swoim chłopakom uznanie za postępy w ostatnim meczu, który był również ostatnią szansą na przekazanie sprawy Ianowi Fosterowi na Mistrzostwa Świata. miejsce.

„To dla nas wszystko znaczy” – powiedział Harmon.

„To okazja dla chłopców, aby podnieść ręce po wyższe trofea, a chłopcy grali niesamowicie dobrze, więc myślę, że możemy być bardzo dumni z wysiłku”.

Wszyscy czarni XV41 [Billy Proctor 4, Stephen Perofeta, AJ Lam tries; Stephen Perofeta 4 con, 1 pen]

Japonia 27 [Kotaro Matsushima 2, Semisi Masirewa tries; Seungsin Lee 3 con, 2 pen]

HT: 29-13