Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wiadomości NRL 2023, późna poczta, wiadomości drużynowe z 4. rundy, zmiany w składzie, składy składów, najnowsze aktualizacje drużyn i wiadomości o kontuzjach w meczach tego tygodnia

Cała spóźniona poczta dotycząca 4. rundy NRL Telstra Premiership 2023.

Wojownicy kontra buldogi

Niedziela, 14:00 AEST na Mt Smart Stadium

wojownicy: W sobotniej 24-godzinnej aktualizacji nie ma żadnych zmian. Obrońca Charnes Nicol-Klokstad wraca po uderzeniu głową, więc młodzik Tyne Topiki idzie do rezerw. A Forward Jackson Ford również wraca z putta i slotów w drugim rzędzie. Josh Curran został mianowany 18. mężczyzną i może zagrać u boku Toma Alliego w dniu meczu.

Buldog: Trener Cameron Ciraldo ma ten luksus, że wymienia tych samych 17, którzy wykonali zadanie przeciwko Wests Tigers. Teveta Pangay Jr wycofał się w sobotę ze składu i brakuje mu tygodnia do powrotu po kontuzji łydki. Josh Reynolds został ponownie mianowany 18. zawodnikiem, a Jackson Tobin również w drużynie.

Ten artykuł zawiera treści dostępne tylko na NRL.com

Zobacz na NRL.com

Rycerze kontra najeźdźcy

Niedziela, 16:55 na McDonald Jones Stadium

Rycerze: Tyson Frizzell (jego kostka) pozostał w drużynie, kiedy został przecięty w sobotę i mógł zostać włączony późno. Greg Marzio przejmuje skrzydło od Dominica Younga. Leo Thompson przechodzi od zamka do rekwizytu, a Jack Hetherington siada na ławce. Kurt Mann wrócił po kontuzji barku i został wyznaczony do gry w bloku, ale nadal istnieją wątpliwości co do ograniczonego czasu treningów przez cały tydzień.

Najeźdźcy: Prop Josh Papali’i wyleczył kontuzję łydki i szykuje się do pierwszego meczu w tym roku, więc Emre Guler siada na ławce rezerwowych, a Trey Mooney przechodzi do rezerw. Zak Wolford zastępuje Danny’ego Levy’ego (złamana szczęka) w wyjściowym składzie, a samoańska prostytutka czeka długi okres pauzy. Połowa Valemei, Peter Hola i Mooney zostali pominięci w sobotę, kiedy skład został zredukowany do 19.

Zobacz na NRL.com

Smok kontra rekiny

Niedziela, 18:15 na Netstrata Jubilee Stadium

smok: Nowicjusz napastnik Toby Coachman powrócił po tym, jak został znokautowany w swoim pierwszym meczu przeciwko Tytanom w drugiej rundzie. Weteran Aaron Woods pozostał w kadrze, gdy w sobotę została ona zredukowana do 19, kiedy pominięto Michaela Mollo, Jaedena Hunta i Talatao Amona.

Rekiny: Zmiana w sobotę z powodu wycofania się Braydona Trendalla po dolegliwościach związanych z kostką w tym tygodniu. Jack Williams zastąpił go na ławce. Gwiazdor rozgrywający, Nicho Hynes, wraca po kontuzji łydki, by walczyć o rekiny.

Ten artykuł zawiera treści dostępne tylko na NRL.com

Zobacz na NRL.com