Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Prawo zdawało się jasno określać, że prostytutki zbliżały się coraz bardziej do linii

Prawo zdawało się jasno określać, że prostytutki zbliżały się coraz bardziej do linii

Puchar Świata w Rugby 2023 we Francji sprawił, że mecz znalazł się w centrum uwagi jak nigdy dotąd, a nowi fani z całego świata oglądają widowiskowe widowisko, które przyciąga rekordowe tłumy i miliony widzów telewizyjnych.

Z całą tą uwagą wiąże się wiele kontroli, ponieważ fani mieli wiele pytań dotyczących różnych aspektów procesu decyzyjnego przez urzędników, zwłaszcza gdy TMO wydawało się być bardziej zaangażowane niż kiedykolwiek.

Po turnieju, po którym w finale pojawiła się pierwsza w historii czerwona kartka, sędzia Wayne Barnes został ostro skrytykowany za niektóre decyzje podjęte przez niego i jego asystentów (w tym przez TMO). Od tego czasu ogłosił odejście na emeryturę.

Jednym z aspektów gry, który fani zauważyli podczas całego turnieju, był czas gry, kiedy dziwki wydawały się dobrze stać na korcie, gdy piłka została rzucona. Nie jest to nic nowego, ale przy całym zainteresowaniu sportem pojawiały się pytania, ponieważ czasami był on tak powszechny.

W niektórych przypadkach, jak Australijczyk Dave Borecki przeciwko Fidżi, wydawało się to rażąco nielegalne i z jakiegoś powodu nie zostało to zauważone, nie mówiąc już o ukaraniu.

Ale innym razem może tak po prostu być Z powrotem Jakby byli na boisku, po części ze względu na interpretację prawa.

„Wystarczy być w «farbie» (biały schemat)” – wyjaśnił w Latest News James Parsons, była prostytutka Blues and All Blacks. Kapsuła do rugby Aotearoa.

„Wiele dziwek będzie miało pięty w farbie, a stopy będą na boisku. Byłem jednym z gości, którzy zawsze stali za linią tylko dlatego, że to był mój zasięg i tak dorastałem, rzucając”.

„Myślę, że wielu ludzi próbuje pełzać do przodu [of feet] Są to zazwyczaj dziwki, które w rzucie mają problem z zachowaniem dystansu, natomiast osoby, które być może wypijają za dużo Weetabixu, cofną się nieco, aby kontrolować dystans. Zwykle można więc rozpoznać, gdzie jest mentalność suki.

„Zawsze myślę, że będziesz trochę niezdecydowany, jeśli pójdziesz do przodu. Zawsze tak myślałem, więc zawsze byłem dumny, że stoję za tą linią.

READ  Thomas Ramos wypowiada się na temat kontrowersyjnego zarzutu Cheslina Kolbego w Pucharze Świata

Ustawa World Rugby nr 18.22 stanowi, że „Zawodnik rzucający piłkę w miejscu dotknięcia stoi obiema stopami poza polem gry.

Linia boczna znajduje się poza polem gry, więc samo dotknięcie ostrza białej farby powoduje „wyautowanie” gracza i w tym przypadku sprawia, że ​​jest to legalne, nawet jeśli niektórzy gracze w rezultacie wyrzucą piłkę na palce i tak naprawdę niczego nie dotykają.

Chociaż widzowi może się to wydawać niewłaściwe, Parsons twierdzi, że tak właśnie jest obecnie, ponieważ urzędnicy najwyraźniej nie zwracają na to uwagi, a prawo nie zostało jeszcze zmienione, aby przywrócić ich na linię lub za linię. .

Rzucanie liną dziwką w Irlandii
Wysokie obcasy są zagrożone – to wszystko, co jest wymagane, aby było legalne

„Przychodzi wiele młodszych dziwek, mają swoje pięty w farbie. Myślę, że to po prostu inny trening… Może po prostu nauczył ich ten system torów, nie jestem do końca pewien, ale wydaje mi się, że To znaczy, kiedy zaczynałem, było to jedną stopę przed drugą i nie było to nawet metr kwadratowy. Zatem w tym czasie zdecydowanie był za linią.

Czy ci się to podoba, czy nie, „Musisz po prostu być na linii” – mówi Parsons.