Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kobieta Waikato zdobyła główną nagrodę w dziedzinie mody podczas Melbourne Cup Week

Nowozelandka ubrana w suknię ślubną kupioną na wyprzedaży i przeprojektowaną w Te Awamutu zdobyła największą nagrodę modową w australijskim kalendarzu wyścigów.

Eleanor Campbell wygrała w czwartek na torze wyścigowym Flemington Racecourse 2023 konkurs Best Dressed, będący zwieńczeniem tygodnia wydarzeń modowych na boisku, których głównym punktem był Puchar Melbourne.

28-letnia Waikato stwierdziła, że ​​było to „szalone” doświadczenie, zwłaszcza że wzięła udział w konkursie, w którym wspierała swoją mamę, Annę, która była także finalistką w kategorii „Najlepsze dopasowanie”.

„Poszedłem jako dodatek do mamy, a potem ją ukradłem” – powiedział Campbell.

Wygrała konkurs kostiumowy z okazji Derby Day, gdzie zawodnicy muszą nosić czerń lub biel, co gwarantuje miejsce w finale. Powiedziała, że ​​wczorajsza wygrana w jackpot była zupełnie nieoczekiwana, mimo że jest finalistką w 2022 roku.

„Trochę się denerwowałem… ale zrobiłem to! Brak mi słów”.

Zwycięska Eleanor Campbell jest otoczona innymi finalistami konkursu na najlepiej ubraną osobę.

Campbell powiedziała, że ​​jej matka znalazła na sprzedaż jej białą sukienkę Solace London kilka miesięcy temu.

„Myśleliśmy, że to może być suknia ślubna, bo sięgała do ziemi, więc podciągnęliśmy ją, a następnie ściągnęliśmy dół i założyliśmy na szyję”.

Przeprojektowania dokonała „miejscowa kobieta z Te Awamutu”, a jej kapelusz stworzyła modniczka Pirongia Monica Neuhauser. Całość uzupełnij czarnymi szpilkami i torebką.

„Mówią, że w dziedzinie kolorów nigdy nie jest się czarno-białym, ale mój był bardzo prosty i klasyczny, a ja wyróżniałem się tym, że byłem bardzo prosty” – powiedział Campbell.

– Mniej znaczy więcej, tak sądzę.

Jej pula nagród ze zwycięstwa Flemingtona obejmuje 48 000 dolarów w gotówce i „wiele innych fajnych rzeczy”.

Campbell, która wraz z matką prowadzi przedszkole dla psów w Mystery Creek niedaleko Cambridge, od dziesięciu lat bierze udział w wyścigach mody. W przyszłym tygodniu będzie sędziować wydarzenie Fashion in the Field na torze wyścigowym Riccarton w Christchurch.

READ  Niepokonany Rosjanin Dmitri Bevol oszałamia świat boksu zwycięstwem nad Canelo Alvarez

Po pierwsze, Campbell powiedziała, że ​​nie może się doczekać przebrania po tygodniu śledzenia najnowszych trendów w modzie.

„Po tygodniu noszenia butów na wysokich obcasach bolą mnie stopy. Nie mogę się doczekać, aż założę jakieś stare ubrania”.

Napisane przez Lucy Currie rnz.co.nz