Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Polska pokonuje East Liverpool |  Wiadomości, sport, praca

Polska pokonuje East Liverpool | Wiadomości, sport, praca

Marquis Glen z East Liverpool prowadzi na boisku, a Damon Stansbury blokuje Bryce’a Barringera z Polski w piątkowy mecz Championship. Mecz barażowy o czwarte miejsce w Liceum Polskim. (Zdjęcie: Jimmy Joe Savage)

POLSKA – Polska nabiera tempa w idealnym momencie roku.

Wchodząc do play-offów, Bulldogs wygrali cztery mecze z rzędu i dziewięć z dziesięciu w tym sezonie. W meczach jednopunktowych prowadzili także 3:0.

Polska pokazała w piątek, dlaczego odniosła taki sukces w tym sezonie, pokonując East Liverpool 42-14 w pierwszej rundzie play-offów Dywizji 4, Regionu 13.

„Nasi chłopcy ciężko pracują. Ciężko pracują, aby przetrwać i stać się lepszymi. „ – powiedział trener Polski Tom Pavlanski. „To naprawdę satysfakcjonujące widzieć, jak nasze dzieci codziennie ciężko pracują. Piłka nożna jest dla nich ważna. Dbają o siebie nawzajem. Nie mogę powiedzieć wystarczająco dużo o naszych seniorach. Nasi uczniowie z niższych klas poszli ich śladem i oto jesteśmy w 12. tygodniu. „

Ofensywa Bulldogs była wydajną, dobrze naoliwioną maszyną, która w meczu przeciwko Potters rzucała średnio 7,8 jarda na grę i pod koniec pierwszej kwarty wypracowała sobie prowadzenie 21-0.

Polska zdobyła łącznie 336 jardów, choć większość ofensywnych zawodników wycofała na początku trzeciej kwarty.

Przez całą noc Polska swobodnie poruszała się przy piłce, przejmując kawałek po kawałku. Rozgrywający Dom Pagano zdobył 9 z 10 na 164 jardy i dwa przyłożenia, a wszystko to w pierwszej połowie, po pierwszym strzale, kiedy połączył się z Vito Kumarą po ataku po przyziemieniu i trafił z 57 jardów. Do swojego dorobku dołożył także przyłożenie po ziemi.

Jednak większość obrażeń dla Bulldogs zadali Cole Fulton i Danny Nittoli na parkiecie. Każdy z nich miał szybkie przyłożenie, a Fulton prowadził z 94 jardami na siedmiu prowadzących.

„Z przodu jesteśmy młodzi i dzisiaj to pokazało”. – powiedział trener East Liverpoolu Paul Kosick. „Dotarliśmy do 11. tygodnia i teraz musimy zrozumieć, czego potrzeba, aby się tam dostać i pokonać ten garb”.

READ  Jak zdobyłem 200$ w Polsce? Allans

Przez trzy kwarty polscy obrońcy strzelali. Wychodząc z gry z wynikiem w ręku, Potterowie mogli zacząć przenosić piłkę.

East Liverpool zdobył dwa przyłożenia w czwartej kwarcie, gdy Gavin Wright połączył się z Blake’iem Adkinsem i Dorianem Burchettem, z których ten ostatni wszedł po podaniu po przyziemieniu z 51 jardów po upływie regulaminowego czasu gry.

Ostatecznie polska obrona ograniczyła Potters do zaledwie 167 jardów, w tym zaledwie 34 jardy zdobywania punktów. Kumara wymusił fumble, Bulldogs odzyskali piłkę, a Wright przechwycił.

Wright podał 9 z 18, a Jaemin Haney przebiegł 23 jardy na 10 prowadzących.

– W defensywie nasi chłopcy grali ciężko przez cały rok. – stwierdził Pawlanski. „(East Liverpool) dobrze zarządza piłką nożną. Przez większość czasu wykonywaliśmy swoje zadanie, a kiedy połączysz te wszystkie elementy w jedną całość, możesz stworzyć kilka zagrań i sfrustrować chłopaków. W pierwszej połowie i w pierwszej serii drugiej połowy nasza obrona zgasła. Nic dziwnego, że mieli świetny tydzień treningów, a nasi trenerzy obrony wykonali świetną robotę.

Pierwszy sezon Cusicka na czele programu zakończył z bilansem 6-5. East Liverpool. Dołączył do Potters w styczniu po wygraniu 178 meczów w ciągu 24 lat w Crestview.

„Myślę, że zrobiliśmy wiele kroków do przodu”. – stwierdził Kozik. „Mieliśmy kilka trudnych okoliczności, ale dzieciaki nadal dobrze dla nas grały i poczyniliśmy znaczne postępy. Musimy po prostu iść dalej do przodu. Powinniśmy mieć wspaniały sezon”.

W najbliższy piątek Polska po raz drugi w ciągu trzech tygodni będzie gościć Struthers. Struthers, który w piątek pokonał Girarda 21:16, przegrał po dogrywce w finale sezonu zasadniczego z Polską 28:27.

„Jesteśmy podekscytowani 12. tygodniem – każdy zespół byłby podekscytowany możliwością zagrania w 12. tygodniu” – stwierdził Pawlanski. „To przywilej. Wiemy, że kiedy będziesz grać w 12. tygodniu, przeciwna drużyna na całym boisku będzie naprawdę dobrym, dobrze trenowanym zespołem. Musimy mieć świetny tydzień (na treningach), aby mieć dobry szansa.”

READ  Poland Darts Masters: Krzysztof Ratajski imponuje własnej publiczności, Gerwyn Price bliski perfekcji


Dzisiejsze najświeższe informacje i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej