Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

NRL 2021: Suncorp Stadium, seria finałów rozpoczęta, gdy komisarz ARL Kate Jones opowiada o miejscu Wielkiego Finału

Komisarz ARL Kate Jones powiedziała, że ​​perspektywa stadionu Suncorp będącego gospodarzem wielkiego finału Telstra Premiership 2021 byłaby „raz w życiu” szansą dla Queensland.

Dołączając do ośmiu kapitanów NRL uczestniczących w Brisbane w poniedziałek rano, aby oficjalnie rozpocząć tegoroczne finały Telstra Premiership Series, wskazała, że ​​wielki finał ma zostać ogłoszony jeszcze w tym tygodniu.

Jones powiedział, że komisja ARL współpracuje z rządami Nowej Południowej Walii i Queensland nad miejscem, w którym odbędzie się gra.

„Musimy przyznać, że rząd NSW ma uzasadnione prawa w związku z Wielkim Finałem, więc pracujemy nad tym” – powiedziała.

„Oba rządy są zaangażowane w osiągnięcie dobrego wyniku dla fanów piłki nożnej w całym kraju.


Nie mrugaj: czas na finały NRL

„Ustanowiłem rekord przez bardzo długi czas, odkąd otworzyliśmy Suncorp Stadium, mówiąc, że jest to najlepszy stadion ligi rugby w kraju. To jedyna w swoim rodzaju okazja, aby zagrać w wielkim finale tutaj w Queensland w Suncorp Stadion.

„To coś, o co prosiliśmy od lat, byłoby wspaniale, gdyby to się opłaciło.

„Kontynuujemy współpracę z rządem Queensland i Nowej Południowej Walii i mamy nadzieję, że do końca tygodnia ogłosimy lokalizację Wielkiego Finału.

„Musimy przyznać, że rząd NSW ma uzasadnione prawa w związku z Wielkim Finałem, więc pracujemy nad tym”.

Tydzień otwierający serię Finałów odbędzie się w regionalnym Queensland, począwszy od piątku, gdy Townsville, Sunshine Coast i Rockhampton będą gospodarzami meczów w weekend.

Jones powiedział, że oferowana elastyczność nie mogłaby się wydarzyć bez wsparcia rządu Queensland, podczas gdy dodanie poświęcenia gracza, rodziny i fanów pomogło rozkwitnąć sezonowi w trudnych warunkach.

„Naprawdę chcę wyrazić moje uznanie dla wszystkich naszych fanów w południowych stanach, którzy nie będą mogli zobaczyć swoich drużyn u siebie, ale tutaj, w Queensland” – powiedział Jones.

„Bardzo ciężko pracujemy z naszymi graczami w całym kodzie oraz ludźmi na boisku i poza nim, aby zapewnić nie tylko zakończenie naszego sezonu w tym roku, ale także finały piłki nożnej w Queensland.

„W przypadku regionalnego Queensland nagradzamy naszych fanów. Nie możemy się doczekać gry w innych finałach w regionalnych społecznościach w Queensland”.

Melbourne Premiers to jedna z ostatnich drużyn, które w tym sezonie dwukrotnie spakowały walizki, aby przenieść się do Queensland.

Każdy, kto zdobył tytuł w tym roku, pokonał bezprecedensowe przeszkody, powiedział Del Finucane, kapitan Storm, który zakończy z klubem, aby w przyszłym sezonie dołączyć do Cronoli.


Wstawaj: runda 25. momentów, które musisz obejrzeć

„Myślę, że biorąc pod uwagę to, co wydarzyło się w tym roku i niepewność, będzie to coś naprawdę wyjątkowego do osiągnięcia” – powiedział Finucane.

„W zeszłym roku przeprowadziliśmy się na Sunshine Coast, w tym roku mieliśmy kolejny siedmiotygodniowy okres, a potem zostajemy tu na czas nieokreślony.

„Jako klub po prostu mieliśmy możliwość dostosowania się i mamy nadzieję, że będziemy mogli to robić tak długo, jak długo zajmie nam sezon.

„Wszystkie osiem zespołów, które w tej chwili nadal biorą udział w rozgrywkach, to prawdziwa, prawdziwa rywalizacja o zwycięstwo”.

Tymczasem Jones powiedział, że więcej jasności co do 17. oferta ekspansji NRL na 2023 r. odbędzie się po Wielkim Finale.

Jones odrzucił obawy dotyczące przyszłości Giants, gdyby nowa forma zespołu z Brisbane lub okolic.

„Chcemy mieć pewność, że biorąc pod uwagę długą drogę, którą przebyli, nadal wspieramy ich w ich rozwoju” – powiedziała.

„Widzieliśmy potencjał Tytanów i chcemy, aby się rozwijali, ale w Queensland nastąpił znaczny wzrost, powstały nowe przedmieścia, które będą istnieć przez następne 10 lat.

„Nie chcemy, aby NFL zyskała silną pozycję w obszarach, które uważamy za serce ligi rugby”.

Nie mrugaj, bo przegapisz chwilę w finałach NRL – bilety już w sprzedaży W NRL . bilety

READ  Rugby: Samoa zbliża się do kwalifikacji do Mistrzostw Świata ze zwycięstwem Tonga