Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Centrum powiązane z NRL podpisało pięcioletni kontrakt – NRL News

Centrum powiązane z NRL podpisało pięcioletni kontrakt – NRL News

Środkowy Wigan Warriors Jacob Wardle mógł wzbudzić zainteresowanie kilku klubów NRL, ale po podpisaniu pięcioletniego kontraktu nie dołączy do rozgrywek NRL w najbliższym czasie.

Wardle zdecydował się pozostać w Premier League w Wigan Warriors, uzgadniając nowy kontrakt, który pozwoli mu pozostać w klubie do końca sezonu 2029.

Według doniesień, członek drużyny z Wigan, która na początku tego roku pokonała Penrith Panthers w World Club Challenge, Wiadomości Corp Że było wiele klubów NRL zainteresowanych jego usługami i próbujących wyłudzić go z Anglii.

Wardle, dwukrotny zwycięzca Premier League, znalazł się w Premier League Dream Team 2023 i otrzymał nagrodę Harry'ego Sunderlanda za swój najlepszy występ w Wielkim Finale – odpowiednik medalu Clive'a Churchilla w Premier League Liga.

Rozegrał także ponad 100 meczów w Premier League i dwukrotnie reprezentował Anglię na poziomie międzynarodowym.

„Odkąd podpisałem kontrakt, uświadomiłem wszystkim, że naprawdę dobrze się tutaj bawię. Zdecydowanie czuję się jak w domu i nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, co wydarzy się w ciągu najbliższych pięciu lat „, Wardle powiedział w oświadczeniu klubu.

„Te 18 miesięcy, które tu spędziłem, było przyjemne i nie mogę się doczekać wielu kolejnych przyjemnych chwil”.

Zewnętrzny obrońca nie jest obcy NRL, ponieważ jego starszy brat Joe Wardle grał wcześniej w drużynie Newcastle Knights.

Joe podpisał trzyletni kontrakt z Knights, ale rozegrał dla klubu tylko 17 meczów, po czym wrócił do Anglii z powodu tęsknoty za domem.

Trener Matt Peat dodał: „Jesteśmy bardzo zadowoleni, to świetny zawodnik i myślę, że obecnie jest w świetnej formie”.

„To po prostu fantastyczny chłopak, bardzo popularny w grupie graczy – niskie koszty utrzymania, dobre wyniki i przyjemność z pracy. Jest dumnym ojcem i człowiekiem rodzinnym i mam nadzieję, że jego rodzina będzie tak samo szczęśliwa, jak my, że zabezpieczymy jego przyszłość w Wigan.”

READ  Nastoletni żeglarz olimpijski umiera po wywróceniu się podczas treningu ze swoją siostrą bliźniaczką