Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

NRL 2021: Dragon Squads, Raiders; Wisiorki i kontuzje

Osiemnaście tygodni poważnych zawieszeń i kontuzji związanych z wyczuciem czasu sprawiłoby, że Dragons and Raiders nie mieli w sumie 6 milionów dolarów w grze talentów po Magic Round.

Podczas gdy pół tuzina szwów powieki Andrew McCullougha okazało się pożądanym rezultatem po obawach o złamaną twarz, kontuzja stawu AC Matta Dufty’ego tylko dodaje długą listę zwykłych graczy NRL na linii bocznej.

NRL.com rozumie, że Dufty ma przed sobą 3-4 tygodnie, ponieważ wciąż dąży do podpisania nowego kontraktu, z Jackiem Birdem i Cody Ramsayem, dwoma prawdopodobnymi opcjami przeciwko Cronulli w piątek.

Wczesne przyznanie się do winy Josha McGuire’a i Terrella Fuemono (pięciotygodniowy zakaz), Miqueli Ravalawy (dwa tygodnie) i Tariq Sims (jeden tydzień) ma zlikwidować i tak już skąpe akcje.

Fuimaono niedawno przeniosło się z opakowania do centrum, próbując naprawić szeroko rozbudowane zasoby.


Fuimono posłał do Papenhuyzena high shot

Skrzydłowy Jordan Pereira jawi się jako jedna z niewielu opcji doładowania, gdy wraca z zawieszenia z Zachem Lomaxem (kciuk), Brianem Williamem (łydka) i Mattem Vijayem (kostka), którzy wciąż są za nim o kilka tygodni.

Utrata weteranów McGuire and Sims, wraz z niedawną emeryturą Trenta Mirrena, pozostawia drużynie Dragons kilku napastników do pokonania czołowej trzydziestki napastników w piątkowych lokalnych derbach przeciwko Rekinom.

Pierwsi równiarki z Fringe Kaide Ellis i Jackson Ford wzięli udział w konkursie, podczas gdy wszelkie zwolnienia McCullougha zwiększyłyby prawdopodobieństwo, że Ben Hunt zmieni się w prostytutkę, biorąc pod uwagę, że Cameron McInnes jest już poza sezonem.


Odcinek 12

Ben Haran, dyrektor generalny Dragons, wydał oświadczenie, w którym wyraził zgodę na zawieszenie w niedzielnej przegranej: „Nasi gracze nie zamierzają wyprawiać się, aby skrzywdzić przeciwnika. Uczciwość naszych graczy w tym względzie nie powinna być kwestionowana.

„Po szczegółowej analizie i poradach dotyczących każdego problemu z osobna, zdecydowaliśmy się przyjąć wczesne przyznanie się do winy w każdym przypadku, biorąc pod uwagę również różne obciążenia i wcześniejsze przewinienia każdego gracza, a także zmianę, której obecnie podlega gra. ”.

W międzyczasie Raiders będą również bez czterech swoich największych zwycięstw przeciwko Melbourne z Jarrodem Crokerem (kolano) w nieskończoność, Josh Papalii, Josh Hodgson i Jack Wighton, którzy wcześnie wezwali do zawieszenia Magic Round.

Canberra ma nadzieję, że napastnicy Ryan Sutton (łokieć) i Sia Soliola (kolano) będą dostępni, chociaż jeśli jedno podanie zostanie zaliczone w młodzieżowych szeregach Kay O’Donnell, Darby Medellin i Harry Rushton.

Siliva Havilii i Sam Williams tworzą wzmocnienia na pokrycie Hodgson i Wighton.


Papalii został wysłany, aby uzyskać lepszą komunikację na Tuipulotu Katoa

Crocker jest teraz cotygodniowym kandydatem po wyzdrowieniu z kontuzji barku, tylko po to, by leczyć się z powodu trwającej kontuzji kolana, aby go powstrzymać.

Podczas tej samej burzy Ryan Pappenhosen (wstrząs) dołączy do Camerona Munstera i Harry’ego Granta na uboczu, a Brandon Smith powróci z zawieszenia, aby zastąpić Granta.

Tymczasem Brisbane poświęca 34-letniemu Carmichaelowi Huntowi powołanie po żałosnej porażce 50-6 z Manleyem, a trener Kevin Walters deklaruje: „Po tym występie spojrzymy na wszystkich graczy” z powodu przerażającego ataku SCG przeciwko kogutom.

READ  Wyzwanie Ironhorse przeciwko polskiemu sportowi sprzyja koleżeństwu między sojusznikami | Po drugiej stronie fortu

Hunt nie grał w NRL od 12 lat, ale po podpisaniu umowy Broncos Train and Trial jest teraz dostępna do wyboru NRL, ponieważ gracze w fazie rozwoju i kontrakty na pół etatu można teraz wywoływać bez wyjątku.


Zdobądź chwile, które musisz zobaczyć podczas Magic Tour

„Jasne, jego (Hunt) doświadczenie… było jednym z powodów, dla których sprowadziliśmy go z powrotem do grupy, a było to jego doświadczenie i wiedza, więc na pewno mamy to w Carmichael”.

Wysoko oceniany praktykant Brendan Buchora również walczy o swój debiut z Jordanem Rickym, który zgodził się na dwutygodniowy zakaz obsługi breakera, a Alex Glenn wciąż na uboczu.

Niekorzystny pomocnik Brody Croft doznał kolejnej porażki, doznał kontuzji kolana na poziomie Super Intrest Cup, która wymagała operacji i do sześciu tygodni.

Croft jest zatrudniony na kolejne 18 miesięcy w Broncos, ale czeka go ciężka walka o czas w pierwszym rzędzie z Adamem Reynoldsem, który podpisuje kontrakt na następny sezon, faworyzując Anthony’ego Milforda i Tysona Gamble jako pierwszych.

Wszystkie kluby powróciły do ​​pierwszego poziomu Apollo Restrictions po Magic Round, co oznacza, że ​​nie ma problemów z wzywaniem graczy drugiego poziomu do Telstra Premiership Bubbles.