Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Netflix upuszcza serial animowany Meghan Markle wśród cięć – relacja | Meghan, księżna Sussex

Meghan Markle, księżna Sussex, padła ofiarą cięć w NetflixWedług amerykańskiego raportu gigant streamingowy zrezygnował z planów dotyczących serialu animowanego Pearl.

ogłosił sensację zeszłego lataz Megan jako twórcą i producentem wykonawczym, „Seria rodzinna” miała skupiać się na przygodach 12-letniej dziewczynki inspirowanej historycznie wpływowymi postaciami kobiecymi.

Miała to być pierwsza produkcja animacji pod okiem Meghan i jej męża księcia Harry’ego Marka Archewellktóry powstał w 2020 roku jako środek do ich nowych miejsc pracy w Stanach Zjednoczonych, po ich oddzieleniu od brytyjskiej rodziny królewskiej.

Netflix, który wcześniej dominował wśród platform streamingowych, ale teraz zmaga się z nim Numery abonentów spadają i załamania się wartości akcji, projekt został przerwany na fali cięć, Zgodnie z terminem.

Odnosząc się do tej decyzji z dezaprobatą jako „królewski flush”, witryna branży rozrywkowej Powiedział, że projekt został wyprodukowany przez Megan do wdrożenia z Davidem Furnishem, który jest żonaty z Eltonem Johnem i pozostał w fazie rozwoju.

„Rozmowa w mieście jest taka, że ​​nawet przed ostatnimi wydarzeniami Netflix prosił producentów o podjęcie niektórych projektów rozwojowych w innym miejscu” – czytamy w raporcie.

„Wyjątkowo wysokie wydatki Netflix na treści są wyraźnie poddawane ponownej ocenie. Nierozsądne jest oczekiwać, że dyrektorzy generalni będą prowadzić tak wiele projektów i wystarczająco dużo, aby zapadły w pamięć”.

Netflix nie od razu skomentował.

Nie było również natychmiastowej reakcji ze strony Archewell, pozostawiając niejasne, czy firma będzie kontynuować produkcję w Pearl, czy też spróbuje przenieść ją gdzie indziej.

Uważa się, że nie ma to wpływu na inne projekty Archewella z Netflix, w tym serial dokumentalny Heart of Invictus, o grach Harry’ego w stylu Invictus dla niepełnosprawnych byłych członków służby.

Byli członkowie rodziny królewskiej mieszkający w Montecito w Kalifornii, Podpisał wieloletnią umowę z Netflix We wrześniu ubiegłego roku.

READ  Skup się na „Tak Plescu” Raviego Brzozowskiego - Odkryj inną muzykę z Eurowizji 2021 - EuroVisionary

Netflix udostępnił dwa nieprodukowane seriale animowane Archewella, Dino Daycare oraz Boons and Curses, Według Hollywood Reporter.

W zwiastunie, który miał ogłosić Pearl zeszłego lata, Meghan powiedziała, że ​​jest podekscytowana.

„Podobnie jak wiele dziewcząt w jej wieku, nasza bohaterka, Pearl, jest w drodze do samopoznania, próbując przezwyciężyć wyzwania codziennego życia” – powiedziała.

„Cieszę się, że Archewell Productions, we współpracy z potężną platformą Netflix i tymi wspaniałymi producentami, połączy Wam nasz nowy serial animowany, który celebruje niezwykłe kobiety w całej historii.

„David Furnish i ja chcieliśmy podkreślić tę wyjątkową serię”.