Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Netflix zrezygnował z serialu animowanego „Perła” dla Meghan — gigant streamingowy zmaga się z utratą abonentów | Ents & Arts News

Netflix upuścił animowany program księżnej Sussex o małej dziewczynce.

Megan Miał pełnić funkcję producenta wykonawczego w serialu Pearl u boku Davida Furnisha, reżysera i męża Sir Elton JohnZgodnie z ogłoszeniem zamieszczonym na stronie internetowej Archewell zeszłego lata.

Program Archewell Productions był jednym z dwóch projektów ogłoszonych w ramach wielomilionowej umowy z Netflixem Harry’ego i Meghan – i miał skupiać się na przygodach 12-latka inspirowanego wpływowymi kobietami z historii.

Netflix wyeliminował Pearl w ramach swoich ostatnich strategicznych decyzji dotyczących serialu animowanego.

Zrozumiałe jest, że usługa przesyłania strumieniowego postanowiła nie iść naprzód z rozwojem kilku projektów – jednym z nich jest projekt Perl.

Posunięcie nastąpiło po ujawnieniu, że Netflix stracił 200 000 użytkowników w ciągu pierwszych trzech miesięcy 2022 roku, co nie spełniło oczekiwań, że przyniesie 2,5 miliona subskrybentów.

Netflix stanął w obliczu zwiększonej konkurencji ze strony Disneya i Amazon Prime oraz ponownego otwarcia kin w następstwie pandemii koronawirusa.

Książę i księżna podpisali wielomilionową umowę z Netflix w 2020 r. Ogłosili szokujące oświadczenie, że rezygnują z funkcji starszych członków rodziny królewskiej wcześniej w tym samym roku.

Ogłoszono, że będą produkować filmy i seriale na platformę streamingową, w tym seriale scenariuszowe, seriale dokumentalne, filmy dokumentalne, filmy fabularne i programy dla dzieci.

Po spadku liczby abonentów, w ciągu ostatnich sześciu miesięcy wartość udziałów Netflix zmniejszyła się o połowę, ponieważ inwestorzy są coraz bardziej zaniepokojeni zmianami losów.

Gigant nadawczy powiedział, że Archewell Productions pozostaje ważnym partnerem i będzie nadal współpracować z nim przy wielu projektach, w tym serialu dokumentalnym Heart Of Invictus.

zdjęcie:
Książę i księżna Sussex na Igrzyskach Invictus w Hadze w Holandii

Ekipa filmowa została zauważona blisko Harry’ego i Meghan podczas ich pobytu na Igrzyskach Invictus w Hadze w Holandii w zeszłym miesiącu – uważa się, że jest to część serii, która śledzi ludzi rywalizujących w tym wydarzeniu.

READ  Kim Kardashian prezentuje włosy Marilyn Monroe przez Ripley's Wierzcie lub nie!

Kiedy w lipcu ogłoszono Pearl, księżna powiedziała: „Podobnie jak wiele dziewcząt w jej wieku, nasza bohaterka, Pearl, jest w drodze do samopoznania, próbując sprostać wyzwaniom codziennego życia.

„Bardzo się cieszę, że Archewell Productions, we współpracy z potężną platformą Netflix, oraz tymi wspaniałymi producentami, połączy was w tym nowym serialu animowanym, poświęconym niezwykłym kobietom na przestrzeni dziejów.

zdjęcie:
Harry i Meghan podpisują wielomilionową umowę z Netflix w 2020 roku

„David Furnish i ja chcieliśmy podkreślić tę wyjątkową serię i cieszę się, że możemy ją dziś ogłosić”.

Ogłoszenie na stronie internetowej Archewell z 14 lipca zeszłego roku brzmi: „Archewell Productions tworzy swój pierwszy w historii serial animowany z Netflix.

Pearl (tytuł roboczy) skupia się na heroicznej przygodzie młodej dziewczyny, która uczy się wkraczać w swoją moc i znajdować inspirację od wpływowych kobiet na przestrzeni wieków.

Użyj przeglądarki Chrome, aby uzyskać dostęp do odtwarzacza wideo

„Nie mogłem go bardziej kochać i szanować”

„Meghan, księżna Sussex, będzie producentem wykonawczym serialu obok Davida Furnisha, Caroline Soper, Liz Garbus, Dana Coogana i Amandy Rendy”.

Firma Archewell Productions została stworzona przez Harry’ego i Meghan w celu „tworzenia programów, które informują, podnoszą na duchu i inspirują”, zgodnie ze stroną internetową Archewell.

Stwierdza również, że Archewell Productions „wykorzysta siłę opowiadania historii, aby objąć nasze wspólne człowieczeństwo i obowiązek prawdy przez współczujący obiektyw” i wymienia Heart Of Invictus i Pearl jako dwa „ekscytujące projekty”, które ogłosiła.