Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Raport: Roderick Strong prosi o zwolnienie z WWE

Roderick Strong żądał wydania WWE „kilka razy” w ciągu ostatnich kilku miesięcy, według Fightful Select. Mówi się jednak, że WWE odrzuciło prośbę. Mówi się, że Strong był sfrustrowany kilkoma rzeczami w WWE w ciągu ostatniego roku, co skłoniło go do żądania uwolnienia.

Mówi się, że WWE wprowadziło zmianę nazwy na Strong, ale sprzeciwiło się temu pomysłowi. W WWE było wielu ludzi, którzy byli zaskoczeni, że Strong nie został uwzględniony w wydaniach NXT wydanych w zeszły piątek, ponieważ jasno dał do zrozumienia, że ​​chce wyjść z firmy.

Strong podobno ponownie podpisał kontrakt z WWE na krótko przed debiutem The Diamond Mine w zeszłym roku. Niedawno WWE rozpoczęło fabułę, w której Strong powiedział, że chce wprowadzić zmiany w Kopalni Diamentów, aby nie zawiodły, tak jak zrobiła to The Undisputed Era. WWE wydało wersję Malcolma Bivensa w zeszłym tygodniu, wraz z 9 innymi cięciami budżetowymi, a teraz grupa składa się z Strong, The Creed Brothers i Ivy Nile.

Strong podobno z tygodnia na tydzień zachowywał profesjonalizm w prowadzeniu pracy twórczej. Zwrócono również uwagę, że urzędnicy WWE nie mają obecnie planów na wydanie Stronga, ponieważ jest on uwzględniony w nadchodzących kreatywnych planach.

=====
Śledź Wade’a Needhama na Twitterze: http://twitter.com/wadeneedham
Śledź RingScoops® Media na Twitterze: http://twitter.com/ringscoops

READ  Chris Dziadol donosi: Wczesny sukces Viaplay