Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jason Donovan i Kylie Minogue spotykają się w finale Sąsiedzi |  Sąsiad

Jason Donovan i Kylie Minogue spotykają się w finale Sąsiedzi | Sąsiad

Byli jedną z najpopularniejszych par w telewizji, a teraz znów są razem, specjalnie dla ciebie — a przynajmniej dla widzów twoich sąsiadów. Scott i Charlene, grani przez Jasona Donovana i Kylie Minoguepowróci ponad 30 lat później na zakończenie spektaklu.

Jason Herbison, producent wykonawczy Australian Soap, powiedział, że para była „najlepsza Sąsiad Para i ja nie czulibyśmy się dobrze, gdybyśmy bez nich kończyli serial”.

„Jesteśmy podekscytowani, że Jason i Kylie wrócili do domu, aby odegrać bardzo szczególną rolę w finale naszego serialu. To było emocjonalne przeżycie dla nich, dla nas i jestem pewien, że będzie dla naszych widzów”.

Zapisz się do pierwszego wydania, naszego bezpłatnego codziennego biuletynu – codziennie rano o 7 rano GMT

Zarówno Minogue, jak i Donovan opublikowali na swoich kontach na Instagramie zdjęcie czegoś, co wyglądało na przebłysk skryptu Sąsiadów.

Para powróci do serialu, który po raz pierwszy został wyemitowany w 1985 roku i skupia się wokół fikcyjnej, ślepej społeczności na Ramsay Street w Melbourne, zanim produkcja została wstrzymana w czerwcu po tym, jak został obalony przez swojego spikera.

Minogue i Donovan, 53 lata, grali Scotta Robinsona i Charlene Mitchell aż do ich odejścia odpowiednio w 1989 i 1988 roku.

Para była najtrudniejszą parą na Ramsay Street i ulubieńcem widzów.

Ponad 2 miliony australijskich widzów obejrzało swój odcinek ślubny, gdy został wyemitowany po raz pierwszy w 1987 roku, a później przyciągnął prawie 20 milionów widzów, gdy został pokazany w Wielkiej Brytanii w 1988 roku, stając się jednym z najczęściej oglądanych wydarzeń telewizyjnych na świecie. naszyjnik.

Ogłoszenie zachwyciło fanów serialu w Wielkiej Brytanii i Australii.

„To dużo znaczy!” Książki jednego widza. „Oczywiście nie po to, żeby odejść od obecnej niesamowitej obsady, ale powrót Scotta i Charlene na koniec jest absolutnie niesamowity!”

Po ogłoszeniu zaprzestania produkcji mydła Minogue powiedziała, że ​​„będzie zawsze wdzięczna za doświadczenie i przyjaciół, które poznałam w sąsiedztwie”.

„Nie mieliśmy pojęcia, jak duży będzie serial i jak chętnie go potraktują widzowie”.

Donovan powiedział, że uważa tę wiadomość za smutną, dodając: „Myślę, że nadszedł czas, aby uczcić sąsiadów”.

„Szczerze mówiąc, dzięki temu moja rodzina działa przez długi czas” – powiedział. „Moja córka jest teraz w tym, a mój tata jest w tym. Myślę, że powinniśmy być wdzięczni za to, co dała Australii, podarowana aktorom, producentom, pisarzom i reżyserom”.

Wraz z Minogue i Donovanem mydło pomogło w rozpoczęciu kariery gwiazd Hollywood, takich jak Margot Robbie i Liam Hemsworth.

W marcu serial ogłosił, że „po stracie swojego głównego partnera telewizyjnego w Wielkiej Brytanii i pomimo szeroko zakrojonych poszukiwań alternatywnych źródeł finansowania, nie mamy innego wyjścia, jak tylko odłożyć program”.

„Z przykrością stwierdzamy, że po prawie 37 latach i prawie 9000 odcinków, które zostały wyemitowane, musimy potwierdzić, że sąsiedzi przestaną produkować w czerwcu” – czytamy w oświadczeniu.

„Dla naszych niesamowitych i lojalnych fanów wiemy, że jest to ogromne rozczarowanie, podobnie jak my wszyscy w zespole. Dziękujemy za wszystkie wiadomości i wsparcie oraz obiecujemy zakończyć program na najwyższym poziomie. Od teraz my świętować sąsiadów”.

READ  Reportaż o historii Hu Edwardsa został zgłoszony przez BBC News Journalists - Deadline