Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Microsoft po cichu ogłosił w tym tygodniu dwa produkty biznesowe i oba są świetne

Microsoft Surface Hub 3 kręci się

Pierwszy czerwca/ZNet

Chociaż spodziewano się większości tego, co Microsoft ogłosił podczas dzisiejszego wydarzenia dotyczącego Surface i sztucznej inteligencji, firma po cichu ujawniła szczegóły dotyczące dwóch nowych urządzeń, na które użytkownicy biznesowi będą chcieli zwrócić uwagę. Żaden z tych produktów nie został zaprezentowany w przemówieniu na żywo, ale oba wnoszą odrobinę innowacji do miejsca pracy.

Również: Każdy produkt, który Microsoft zaprezentował podczas dzisiejszego wydarzenia dotyczącego Surface i AI

Na pierwszy ogień idzie Surface Hub 3, najnowsza wersja urządzenia Microsoft do współpracy w miejscu pracy, będącego po części tablicą interaktywną, a po części platformą do wirtualnych spotkań. the Oś 3Dostępny w rozmiarach 50 i 85 cali, działa w aplikacji Microsoft Teams i ma stanowić część sali konferencyjnej, zastępując tradycyjne telewizory i monitory.

Według Microsoftu Surface Hub 3 oferuje szereg nowych możliwości, takich jak poprawiona wydajność procesora i procesora graficznego, różnorodne stojaki i opcje montażu na ścianie, aktywne tethering za pomocą dwóch piór Surface Hub, dwa układy mikrofonów i parowanie głośników dla inteligentnego dźwięku oraz 4K Wyświetlacz PixelSense z powłoką przeciwodblaskową. Być może największą innowacją jest opcja inteligentnego obracania i trybu portretowego w wersji 50-calowej, która dostosowuje ekran do funkcji tablicy lub połączenia wideo, w zależności od orientacji.

Nowością w najnowszej wersji Hub jest także Cloud IntelliFrame, która umożliwia uczestnikom zdalnych spotkań wyraźniejsze zobaczenie użytkowników osobiście dzięki inteligentnemu przekazowi wideo, który dzieli osoby na ramki przypominające Zoom. Tła są usuwane, a rozmiary filmów dostosowywane, co oznacza, że ​​uczestnicy zdalni płynnie łączą się z uczestnikami osobiście.

Powierzchnia 4

Microsoftu

Oprócz Hub 3, Microsoft ogłosił także Surface 4 dla firm, najmniejszy w firmie odłączany tablet i laptop. Chociaż Surface 4 z zewnątrz wygląda w dużej mierze identycznie jak poprzednia generacja, ma dość znaczące ulepszenia wewnętrzne.

recenzja: Praktyczne korzystanie z Microsoft Surface Laptop Studio 2: zazdrość mojego MacBooka

Podczas gdy Surface 3 ma dwurdzeniowy procesor Core i3-10100Y, Surface 4 jest wyposażony w czterordzeniowy procesor Intel N200. 4 GB pamięci RAM w modelu 3 zostało podwojone do 8 w modelu 4, a pamięć można rozszerzyć do 256 GB, czyli dwukrotnie w porównaniu z poprzednią generacją.

Firma zachwalała także lepszą żywotność baterii, mikrofony, bezpieczeństwo i łatwość naprawy Surface 4 — najnowsza zmiana szczególnie spodoba się pracownikom, którzy chcą, aby urządzenia działały tak długo, jak to możliwe.

Microsoft nie ujawnił cen żadnego z urządzeń, a jedynie powiedział, że oba urządzenia będą dostępne w kanałach firmy od 3 października.

READ  Instagram przywraca opcje kanałów za pomocą „Ulubionych” i „Obserwowanych”