Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Leighton Williams z drużyny Strictly dzieli szachownicę z „ciężkim” jivem po tym, jak obawiał się kontuzji podczas prób

Leighton Williams z drużyny Strictly dzieli szachownicę z „ciężkim” jivem po tym, jak obawiał się kontuzji podczas prób

Autorzy: Connie Rusk i Lydia Burns dla Mailonline

20:31 04 listopada 2023, aktualizacja 21:50 04 listopada 2023

Wszystkie pary męskie z Strictly Come Dancing podzieliły sędziów swoją „ciężką” piosenką Jive podczas sobotniego występu, mimo że zdobyły solidne 36 punktów.

Leighton Williams (29 l.) wydawał się zadowolony z wyniku po tym, jak sędziowie Shirley Ballas i Motsi Mabuse zdobyli po dziesiątki punktów.

Leighton i profesjonalna tancerka Nikita Kuzmin (25 l.) wykonali elektryczny numer taneczny Jive w utworze Shake Ur Body zespołu SHY FX i T.Power. D.

Wyniki przyszły po tygodniu pełnym problemów, ponieważ Nikita w środę nie mógł trenować z powodu kontuzji kolana.

Pomimo pełnego wyzwań tygodnia duetowi udało się stanąć na wysokości zadania i podnieść poprzeczkę innym zawodnikom.

OVERTHROUGH: Męski duet Strictly Come Dancing podzielił sędziów swoim „ciężkim” jivem podczas sobotniego występu, mimo zdobycia solidnych 36 punktów.

Główna sędzia Shirley Ballas powiedziała Leightonowi: „Jesteśmy w połowie i widzę, że poświęciłeś czas na poprawę swojej celności. Wprowadziłeś do rutyny to, kim jesteś. Uważam, że było absolutnie genialne”.

„To niezwykłe, co robisz, ale oglądam też jazz” – powiedział Anton de Beke. „Pod koniec poczułem się trochę wzmocniony kopnięciem Jeffa. Muszę być z tobą szczery, czy się mylę? Prawdopodobnie. Ale to dlatego, że ty Jesteś taki dobry. Było wspaniale, ale nie najlepiej.

Craig Revel Horwood powiedział, że zgadza się z krytyką Antona.

Wysoki wynik Laytona nastąpił po tym, jak jego współpracownicy wyrazili swoją frustrację związaną z koniecznością konkurowania z gwiazdą z West Endu, która stale plasuje się na szczycie tabeli liderów.

To był ciężki tydzień dla tej pary po tym, jak Nikita opuścił środową próbę z powodu kontuzji kolana.

Nadia Bychkova (34 l.) dołączyła do tańca z Leightonem, aby ten mógł poćwiczyć jive, podczas gdy Nikita musiał przyglądać się występowi z boku.

Zawodową tancerkę sfotografowano, gdy wychodziła ze studia w ortezie kolana, ale w czwartek wróciła do tańca.

Wynika to z wiadomości, że gwiazdy Strictly Come Dancing są coraz bardziej sfrustrowane koniecznością konkurowania z profesjonalną gwiazdą West Endu Laytonem, jak może ujawnić The Mail on Sunday.

Wyniki: Sędzia główny Shirley Ballas powiedziała Leightonowi: „Jesteśmy w połowie drogi i widzę, że poświęciłeś czas na poprawę swojej celności… Uważam, że było absolutnie fantastycznie”.
kochanie! Ten wieczór nie przebiegał gładko dla Nikity i Leightona, ponieważ widziano ich udających się do studia Strictly na kilka minut przed występem.
Biada! Na początku tygodnia Nikita przestraszył się kontuzji

Wytrenowana tancerka w czwartym i piątym tygodniu otrzymała od sędziów 39 punktów na 40 możliwych.

READ  KAT vs ALU Dream11 Prognozy składu Wyniki na żywo Polska Liga Siatkówki GTS Katowice vs Aluron CMC Warta Zawiercie

Jednak na scenie występuje od 12 roku życia, kiedy zagrał główną rolę w musicalu Billy Elliot na West Endzie.

Osoba mająca dostęp do informacji poufnych powiedziała Strictly o swoim złości i zdenerwowaniu, że Leighton jest bardziej doświadczony niż pozostali uczestnicy, twierdząc, że jest co najmniej na tym samym poziomie co jego zawodowa partnerka Nikita, co „jest sprzeczne z duchem programu”.

„Oczywiście w Strictly zawsze występowali tancerze o różnych standardach i to stanowi część wielkości tego przedstawienia” – podało źródło.

Dodał: „Ale to niedorzeczne, jest tak dobry, jak jego zawodowy partner, a nawet lepszy od niego”. Rywalizacja jest tak nierówna, że ​​żaden z pozostałych uczestników nie ma szans na wygraną, nawet jeśli widzom podoba się podróż jednej gwiazdy.

„Chociaż nie ma przepisu zabraniającego udziału zawodowym tancerzom, jest to całkowicie sprzeczne z duchem przedstawienia.

„Spójrzcie na kogoś takiego jak Krishnan Guru-Murthy, on zbudował ogromną rzeszę fanów i wspaniale się to ogląda, podobnie jak Angela Rippon. Ale co tydzień są zdmuchiwani z wody przez profesjonalną tancerkę.

Rzecznik Strictly odmówił komentarza w tej sprawie.

Kontrowersje: wysoki wynik Leightona nastąpił po tym, jak jego współpracownicy wyrazili frustrację związaną z koniecznością konkurowania z gwiazdą z West Endu, która stale plasuje się na szczycie tabeli liderów
Siła: To był ciężki tydzień dla tej pary po tym, jak Nikita opuścił środową próbę z powodu kontuzji kolana

Ściśle 2023: tabela wyników na tydzień 7

Eli Leacha i Vito CoppoliGładka Ameryka to nie kopniak w głowę Robbiego Williamsa – 39 punktów na 40

Leightona Williamsa i Nikity Kuzmina – Tańcz, by wstrząsnąć swoim ciałem – Shy FX, T.Power, Di – 36 Punkt na 40

Annabelle Croft i Johannes RadebeWybór skrzydeł przez parę od Birdie – 35 Punkt na 40

Nigela Harmana i Katji JonesTango Nic nie łamie się tak jak serce Miley Cyrus – 33 punkty na 40

Bobby’ego Braziera i Diane Boswell ŻEGLARSTWO TANGO ARGENTYŃSKIEGO PRZEZ AWOLNATION -30 Punkt na 40

Krishnan Guru-Murthy i Lauren Oakley „Wybór pary”, „Możesz mówić do mnie Al” Paula Simona 29 Punkt na 40

Angelę Rippon i Kay WiddringtonWalc dla magii Nat King Cole’a 28 punktów na 40

Adam Thomas i Luba Mushtuk – American Rumba Dancing Alone w wykonaniu Calluma Scotta – 27 punktów na 40

READ  Jestem gwiazdą 2022 Najnowsze: Kto jest faworytem do wygrania, szanse Matt Hancock, Jill Scott, Owen Warner

Angela Scanlon i Carlos Go – Samba do utworu „Ain’t That Funny” Jennifer Lopez – 27 Punkt na 40

Znawca powiedział MailOnline, że Leighton „nie jest pierwszą osobą z doświadczeniem tanecznym”, która pojawiła się w programie [others include Kimberley Walsh, Maisie Smith and Abbey Clancy].

Dodali, że „nigdy nie uczył się łaciny ani gry w sali balowej i został zarezerwowany, ponieważ miał wspaniałą osobowość”.

Williams pojawia się w „Strictly” pięć lat po tym, jak fani „Strictly” skrytykowali gwiazdę popu Ashley Roberts za uzyskanie nienależnej przewagi w związku z tym, że w młodości uczyła się tańca.

Piosenkarka Pussycat Dolls wielokrotnie znajdowała się w pierwszej dwójce, ponieważ widzowie ją obrazili. Reakcja, która wielokrotnie doprowadziła ją do płaczu, była tak ostra, że ​​prowadząca Tess Daly błagała tych, którzy głosowali, aby „trochę się z nią uspokoili”.

KONKURS: Wysoki wynik Laytona nastąpił po tym, jak jego współpracownicy wyrazili frustrację związaną z koniecznością konkurowania z gwiazdą z West Endu, która stale plasuje się na szczycie tabeli liderów

Strictly Come Dancing 2023: profile uczestników

Angela Rippon

wiek: 78

zawód: dziennikarz

Angela mówi: „Ponieważ jestem fanem Strictly od pierwszego dnia i jako była prezenterka Come Dancing będzie to dla mnie wspaniała przygoda. To przerażające, biorąc pod uwagę, że niedługo skończę 79 lat. Ale nie mogę się doczekać wyzwanie i być może możliwość… Nauczenia się tanga argentyńskiego.

Amandę Abbington

wiek: 49

zawód: Aktorka

Amanda mówi: „Cieszę się, że poproszono mnie o zrobienie tego dokładnie”. Właściwie jestem bardzo nieśmiała i nieśmiała, więc będzie to dla mnie świetna okazja, aby pokonać te problemy.

Leightona Williamsa

wiek: 28

zawód: aktor

Layton mówi: „Z radością potwierdzam, że wezmę udział w najpopularniejszym konkursie tanecznym w Wielkiej Brytanii! Czas przenieść go na parkiet. Bardzo się cieszę, że mogę uczyć się nowych umiejętności od najlepszych. Noś cekiny… wszystkie cekiny!

wiek: 53

zawód: dziennikarz

Krishnan mówi: „Jestem zaskoczona, szczęśliwa i trochę zdezorientowana faktem, że biorę udział w Strictly na podstawie hasła „Żyje się tylko raz!”. Nie mogę się doczekać, aż zacznę uczyć się tańca, ale trochę martwię się o moją ogólną ocenę spadek.

wiek: 40

READ  Kate Saunders umiera: Aktor Tylko głupcy i konie umiera w wieku 62 lat

zawód: Komik i prezenter radiowy

Eddie mówi: ’niesamowity. Każdy, kto mnie zna, rozumie, że muzyka i taniec są dla mnie bardzo ważne i kluczowe. Jestem dumny i niesamowicie zaszczycony, że Strictly i BBC poprosiły mnie o dołączenie do zespołu na rok 2023. Obiecuję, że dam z siebie wszystko. To będzie VIBE.

Angela Scanlon

wiek: 39

zawód: prezenter telewizyjny

Angela mówi:Nie jestem szczególnie wysportowana i nie mam pojęcia, jak moje dno miednicy zareaguje na ten taniec. Nigdy nie tańczyłam, z wyjątkiem tańca po pijanemu na weselu!

wiek: 26

zawód: Reżyser filmów dokumentalnych i była gwiazda Love Island

Zara mówi: „Jestem bardzo podekscytowany dołączeniem do świata Strictly!” Dorastałem, oglądając to co roku z moją babcią, a ona była wielką fanką Strictly. Tańczyliśmy po całym domu i miło wspominam ten okres w moim życiu.

Adama Tomasza

Wiek: 34

zawód: Aktor i prezenter

Adam mówi: „Nie umiem tańczyć, żeby uratować sobie życie, ale mam ochotę uczyć się i śmiać z moimi profesjonalistami. Zabierz mnie na ten parkiet… Nie mogę się doczekać!”

wiek: 22

zawód: Gwiazda ulicy Koronacyjnej

Eli mówi: „To wciąż nierealne, że zrobiłabym to tak mocno!! Zawsze o tym marzyłam, więc myślę, że marzenia naprawdę się spełniają!!!!’

wiek: 20

zawód: Gwiazda i modelka EastEnders

Bobby mówi: „Jestem bardzo podekscytowana możliwością dołączenia do składu Strictly i nie mogę się doczekać, aż zacznę trenować jak profesjonalna tancerka i dodam kilka ruchów do swojego repertuaru. Nie mogę się doczekać występu przed wszystkimi.”

Nigela Harmana

Wiek: 49

zawód: aktor

Nigel mówi: „Jestem zdumiony, podekscytowany i boję się wykonywać rygorystyczną pracę”. Jako fotelowy fan serialu z podziwem obserwowałem, jak ludzie wirują na ekranie. Teraz moja kolej… łyk!

wiek: 57

zawód: Nadawca i były tenisista

Annabelle mówi: „Zawsze uwielbiałem oglądać Strictly i nie mogę uwierzyć, że będę częścią tego magicznego programu – wymieniam piłki tenisowe na błyszczące i nie mogę się doczekać, aż znajdę przy tym trochę zabawy”.