Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Young Bucks mają już dość bycia elitą, Orange Cassidy jest na jego grafikach wejściowych

Young Bucks mają już dość bycia elitą, Orange Cassidy jest na jego grafikach wejściowych

Orange Cassidy z sukcesem obronił swoje międzynarodowe mistrzostwo AEW przeciwko Jonowi Moxleyowi podczas sobotniego turnieju pay-per-view AEW Full Gear 2023.

Podczas konferencji prasowej po pokazie Cassidy omówił oprawę graficzną swojej sekwencji wejściowej, zauważając, że zwykle przesyła swoje materiały do ​​działu graficznego AEW. Powiedział,

„Rysuję je. Mamy świetny dział graficzny, są niesamowici i wykonują świetną robotę. Są na mnie bardzo sfrustrowani, bo rysuję różne rzeczy i proszę ich, aby umieścili to na ekranie, a oni są jak „Jesteś pewien?” Ja odpowiadam: „Tak”. Uważam, że powinieneś przyjść sam. Większość rzeczy robię sam, w 95%. Mam to na telefonie, wysyłam, wysyłam siedzę w pokoju hotelowym i rysuję kilka kształtów naklejek. Wiele z nich jest inspirowanych filmem Szybcy i wściekli, gdzie wisiał na helikopterze i wyskakiwał z innego samochodu, a potem przejeżdżał samochód „I wyskakuję z samochodu przez most do łodzi. Nie mogli tego zrobić, ale narysowali mnie figurkami, bo pomyślałem, że będzie to pasować do mojego charakteru”.

Jak informowaliśmy wcześniej w eWn, według doniesień The Young Bucks odwrócą się po porażce z The Golden Jets na AEW Full Gear 2023.

Matt i Nick Jackson wpadli w szał po porażce i rozwalili okolicę ringu.

Brandon Cutler ogłosił później na Twitterze, że duet będzie odpoczywał od wrestlingu, w tym bycia Elite, ponieważ Matt i Nick nie będą już nad tym pracować.

Cutler udostępnił teraz kolejną aktualizację, wskazując, że The Young Bucks oficjalnie zakończyli prace nad swoją serią internetową. napisał na Twitterze,

„Źródła bliskie Mattowi i Nickowi mówią mi, że oficjalnie skończyli z byciem Elitą”.

Serial internetowy przeszedł niedawno zmianę formatu i zamiast jednego 20-30-minutowego odcinka tygodniowo, w ciągu tygodnia będzie publikowanych kilka skeczy.