Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Córka Bruce’a Willisa w emocjonalnym poście stwierdziła, że ​​„naprawdę tęskni za tatą”…

Córka Bruce’a Willisa w emocjonalnym poście stwierdziła, że ​​„naprawdę tęskni za tatą”…

21 listopada 2023, 05:57

Córka Bruce’a Willisa podzieliła się z aktorem swoim starym zdjęciem.

Zdjęcie: Instagram


Córka Bruce’a Willisa udostępniła nostalgiczne zdjęcie ojca i stwierdziła, że ​​„tęskni” za nim w związku z doniesieniami o pogarszającym się stanie gwiazdy.

W poniedziałek 35-letnia Rumer Willis zamieściła na Instagramie urocze zdjęcie, na którym jest młodsza, z tatą.

Bruce został sfotografowany bez koszuli, trzymając na rękach swoją najstarszą córkę Rumer, gdy była dzieckiem, i uśmiechał się, patrząc na nią.

„Naprawdę tęsknię dzisiaj za tatą” – czytamy w podpisie Rumera.

W lutym tego roku u 68-letniego aktora Szklanej pułapki zdiagnozowano otępienie czołowo-skroniowe (FTD) – rzadką formę demencji, która wpływa na pogorszenie zachowania, osobowości i języka.

Orzeczenie to nadeszło po tym, jak Glenn Gordon Caron, twórca serialu „Moonlighting” z lat 80., w którym wystąpiła gwiazda, powiedział w zeszłym miesiącu, że „radość życia” Bruce’a zniknęła.

Czytaj więcej: Syn Angeliny Jolie i Brada Pitta w zjadliwym poście na Instagramie opisał swojego ojca jako „dupka światowej klasy”

Czytaj więcej: „Pamiętam twój plakat”: Fred Sirikis ostro krytykuje „haniebnego” Nigela Farage’a w związku z brexitem „Jestem gwiazdą”

Tymczasem Tallulah, najmłodsza córka gwiazdy z byłą żoną Demi Moore, napisała w zeszłym tygodniu własnego emocjonalnego bloga o swoim ojcu.

Na Instagramie Tallulah udostępniła serię zdjęć siebie i ojca, w tym jedno przedstawiające parę siedzącą obok siebie w fotelu i uśmiechającą się.

„Cholera, te zdjęcia są dziś popularne. Jesteś moim pieprzonym sercem i jestem taka dumna, że ​​jestem Tallulah Belle Bruce Willis” – głosił podpis.

Bruce miał dzieci Scout, Tallulah i Rumer (35 lat) ze swoją byłą żoną Demi Moore.

Demi i Bruce rozwiedli się w 2000 roku, a dziewięć lat później aktor poślubił Emmę Hemming, z którą ma obecnie dwójkę dzieci: 11-letnią Mabel i 8-letnią Evelyn.

Bruce wycofał się z aktorstwa w 2022 roku po tym, jak zaczął cierpieć na afazję, schorzenie wpływające na mowę.

Jego rodzina otwarcie opowiadała o chorobie gwiazdy z demencją, pisząc w oświadczeniu na temat swojej diagnozy: „Bruce zawsze znajdował radość w życiu i pomagał wszystkim, których znał, robić to samo. Oznaczało to, że świat mógł zobaczyć, że poczucie troski rezonuje z dla niego i dla nas wszystkich.”

READ  Kanye West został oskarżony o antysemickie nadużycia w filmie dokumentalnym BBC