Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Anna Karen nie żyje: Gwiazda Busa i EastEnders ginie w pożarze domu, w wieku 85

Środowe wyróżnienia odebrała aktorka Anna Karen, gwiazda w autobusach i później East Enders, Osoba, która zginęła w pożarze domu w wieku 85 lat.

Była ostatnim żyjącym członkiem obsady sitcomu z lat 70., grając Olive Rodge, prześladowaną siostrę kierowcy autobusu Reg Varney Stan.

Pojawił się również w niektórych Kontynuuj za Filmów, zaprzyjaźniła się z nieżyjącą już Barbarą Windsor, potem w East Enders Do 2017 roku w imieniu Cioci Sal.

Metropolitan Police stwierdziła, że ​​okoliczności pożaru w Ilford we wschodnim Londynie nie wydają się podejrzane.

Agent Karen, Shane Collins, powiedział: „To straszna tragedia. Kochałem Annę. Znam ją od dziecka i była najwspanialszą damą. Miałem przywilej opiekowania się nią jako jej agentem w przeszłości Kilka lat.”

Anna Karen w filmie W autobusach

(ITV/Shutterstock)

Collins powiedział, że Karen „nie była w stanie zbyt dobrze się poruszać” i mieszkała sama w domu, który dzieliła z komikiem Terrym Dugganem, który zmarł w 2008 roku.

„Była tam bardzo szczęśliwa sama. Nie chciała być w domu. Próbowaliśmy ją przekonać, żeby pojechała w różne miejsca i znalazła bezpieczne mieszkanie i tak dalej.”

„Ale czuła, że ​​chce, aby było tam, gdzie mieszka Terry, gdzie mieszkał jej mąż”.

Powiedziałem Scottowi, wdowie z Windsor Poczta internetowa Był „smutny i głęboko wstrząśnięty”.

Dodał: „Anna widziała, jak Barbara przechodziła przez każdy etap swojego życia, a ich nocne rozmowy telefoniczne, zanim Barbara zachorowała, pozostaną dla mnie cennym wspomnieniem, aby usłyszeć, jak ułożyła świat we właściwym miejscu.

„Anna i ja jesteśmy w stałym kontakcie od śmierci Barbary i była dla mnie dobrą przyjaciółką i wsparciem, gdy było ciężko i rozmawialiśmy dwa tygodnie temu. To była ciekawa rozmowa i pomyślałem o tym, jak bardzo jest optymistyczna.”

Możesz uzyskać dostęp do nieograniczonego przesyłania strumieniowego filmów i programów telewizyjnych dzięki Amazon Prime Video Zarejestruj się teraz, aby otrzymać bezpłatny 30-dniowy okres próbny

Udział

Powiedział, że Karen była jedną z trzech osób, o które poproszono go na pogrzebie jego zmarłej żony. „Zapamiętam jej szczerą, dowcipną i dowcipną rozmowę” – powiedział.

Anna Karen i Barbara Windsor na British Soap Awards 2009

(walka o akcje)

Karen urodziła się w Durbanie w Południowej Afryce. W wieku 17 lat przeprowadziła się do Londynu i kształciła się w London School of Dramatic Art, zanim zadebiutowała na ekranie w filmie naturystów z 1961 roku. Wspomnienia nudystów.

Zagrała niewielką rolę w klasycznym filmie Kena Loacha z 1967 roku biedna krowa Wystąpiła u boku Windsora w filmie komediowym z 1969 roku Kontynuuj kemping.

Obok w autobusach A East Enders, Inne napisy na ekranie obejmują Bill, niepokoje i kłótnie A Handel szmatami.

Poślubiła Terry’ego Duggana w 1967 roku i pomogła wychować jego córkę Glorię z poprzedniego związku.

że East Enders Rzecznik powiedział: „Jesteśmy głęboko zasmuceni słysząc o śmierci Anny Karen.

„Anna stworzyła bystrą, bystrą i niezwykle popularną postać w cioci Sal, której publiczność nigdy nie zapomni, podobnie jak ci, którzy pracowali z nią w East Enders Nigdy nie zapomnisz jej ciepła, życzliwości, zabawy i poczucia humoru.

„Nasza miłość i myśli są z rodziną i przyjaciółmi Anny”.

READ  Spoilery Emmerdale - Wyjaśnienie Meeny Jutli