Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Paddy McGuinness powstrzymuje łzy, dzieląc się przejmującym przesłaniem w serialu „Nie patrz w dół” w obliczu raka… po tym, jak ujawnił, że stracił ojca z powodu raka okrężnicy.

Paddy McGuinness powstrzymuje łzy, dzieląc się przejmującym przesłaniem w serialu „Nie patrz w dół” w obliczu raka… po tym, jak ujawnił, że stracił ojca z powodu raka okrężnicy.

Paddy McGuinness zalał się łzami, gdy w piątkowy wieczór składał wzruszający hołd w finale Don’t Look Down for Stand Up to Cancer.

50-letni prezenter telewizyjny wraz z innymi gwiazdami stawił czoła swojemu lękowi wysokości, podejmując bezprecedensową próbę przejścia po wysokich linach przez stadion londyński, aby zebrać pieniądze na badania nad rakiem.

Ostatni odcinek serialu Channel 4 wyemitowano w piątek, a Paddy ogarnął wzruszenie, gdy przed spacerem po linie podzielił się wzruszającą wiadomością ze swoimi współpracownikami.

Buddy powstrzymywał łzy i miał szkliste oczy, gdy opowiadał o tym, że każda rodzina zna osobę chorą na raka.

Paddy niedawno ujawnił, że stracił ojca z powodu raka okrężnicy, a jego brat miał białaczkę, omawiając swoje osobiste historie na temat tej choroby.

Na poziomie emocjonalnym: Paddy McGuinness płakał, gdy w piątkowy wieczór składał emocjonalny hołd podczas finału „Don’t Look Down to Stand Up to Cancer”.

Na koniec wyraźnie wzruszony Paddy podziękował swoim współpracownikom Kimberly Wyatt, Victorii Pendleton i Antonowi Ferdinandowi za podzielenie się z nim swoimi osobistymi historiami.

„Niestety wszyscy znamy kogoś, kto chorował na raka i tylko w moim imieniu chciałbym osobiście podziękować Antonowi, Kimberly i Victorii za podzielenie się z nami swoimi historiami” – powiedział.

Następnie Paddy poprosił swoich kolegów z drużyny, aby się odwrócili, gdy stadion londyński rozświetlił twarze osób dotkniętych rakiem, w tym zdjęcie Antona z matką, która zmarła na raka.

Wystawiono także zdjęcie Kimberly z ojcem Jeffem, który walczy z rakiem płuc, oraz zdjęcie Victorii ze zmarłym w czerwcu bratem bliźniakiem Aleksem.

„Osoby oglądające program nawiązały kontakt i chcą osobiście złożyć wyrazy szacunku swoim bliskim” – powiedziała Badi, ujawniając zdjęcia. Są tu dzisiaj z nami, jeśli rozejrzycie się po stadionie.

Paddy i jego koledzy z drużyny wybuchnęli płaczem w tym bardzo emocjonującym momencie, gdy ich rodziny zostały upamiętnione w serdecznych hołdach.

„Nie mogę tego zrobić, nie myśląc o moim bracie” – powiedziała Victoria. Mój brat jest zawsze tutaj i zrobię wszystko, aby pomóc jemu lub rodzinom, które mają tę samą diagnozę. 'Zrobię wszystko.’

READ  Owen Wayne Evans z BBC uderza w antygejowskie trolle po otrzymaniu nienawistnych odręcznych listów

Zespół otrzymał także życzliwe wyrazy wsparcia od rodziny i przyjaciół, a brat Antona, Rio Ferdinand, złożył mu emocjonalny hołd.

ŁZY: Paddy powstrzymywał łzy i miał szkliste oczy, gdy opowiadał o tym, że każda rodzina zna osobę chorą na raka
HOŁD: Wyraźnie wzruszony Paddy podziękował swoim współpracownikom Kimberly Wyatt, Victorii Pendleton i Antonowi Ferdinandowi – którzy stracili matkę na raka – za podzielenie się swoimi osobistymi historiami

W wiadomości wideo powiedział: Tak, jesteś, to mój starszy brat, co się dzieje? Jesteśmy bardzo dumni z ciebie, człowieku i tego, co robisz, i oczywiście wszyscy wiemy, jak blisko jesteśmy kampanii Stand Up to Cancer.

„Wiem, że moja mama spojrzy w dół i będzie dumna z tego, co robisz. Powodzenia i wszyscy jesteśmy za tobą. „

Po usłyszeniu wiadomości Kimberly powiedziała: „Obejrzenie tego filmu naprawdę pokazuje nam, dlaczego tu jesteśmy. To znacznie większy cel niż którykolwiek z nas, a świadomość, że jesteśmy wszyscy razem, czyni go jeszcze bardziej wyjątkowym”.

Następnie zespół wziął udział w największym i najdłuższym w historii spacerze po linie w ramach ostatniego wyzwania, którego celem było zebranie pieniędzy na rzecz fundacji Stand Up to Cancer.

Mając ogromną wysokość 30 stóp i imponującą długość 900 stóp, ostatnie wyzwanie z wysokim drutem było trzy razy wyższe i dwa razy dłuższe niż wszystko, czego podejmowali podczas poprzednich czterech tygodni treningu.

Paddy niedawno ujawnił, że podczas pobytu w szpitalu stracił ojca na raka okrężnicy Mój brat miał białaczkę.

W rozmowie z The Mirror gwiazda ujawniła, że ​​ma nadzieję, że jeszcze za jego życia znajdą lekarstwo i zobowiązała się do zbiórki pieniędzy na dalsze badania.

„Mam nadzieję, Boże, że pewnego dnia otworzymy gazetę – lub, co bardziej prawdopodobne, iPada – i zobaczymy nagłówek: «Gdzie w końcu znaleźli lekarstwo na raka»” – powiedział.

PŁACZ: Victoria Pendleton, która w czerwcu straciła brata bliźniaka Alexa, również płakała w tej chwili
Sweet: Następnie Paddy powiedział swoim kolegom z drużyny, aby się odwrócili, gdy stadion londyński rozświetlił się twarzami osób dotkniętych chorobą nowotworową, w tym niektórych celebrytów.
Odważny: Paddy (50 l.) dołączył do innych gwiazd, które zmagały się ze swoim lękiem wysokości, przechodząc po nigdy wcześniej nie widzianym wysokim drucie przez stadion londyński, aby zebrać pieniądze na badania nad rakiem.

’To będzie niesamowite, to będzie niesamowite. Mam więc nadzieję, że uda nam się to osiągnąć, a im więcej osób wyda trochę pieniędzy na badania, tym lepiej.

Była żona Paddy’ego, Christine McGuinness, również potajemnie przestraszyła się raka, gdy odkryła guzek w piersi.

READ  Forever Entertainment wygląda jak najbardziej prawdopodobny podejrzany w remake'u Chrono Cross

Gwiazda telewizyjna ujawniła, że ​​kryzys zdrowotny miał miejsce wiele lat temu – zanim została matką trójki dzieci z Paddym – i wywołał w niej przerażenie, ponieważ w jej rodzinie występował rak piersi.

W zeszłym miesiącu w rozmowie z dziennikiem Daily Star podczas imprezy charytatywnej Fundacji Pink Ribbon wyjaśniła: „Zanim urodziłam dzieci, pewnego dnia wyczułam guzek.

„Kobiety w mojej rodzinie chorowały na raka piersi. Dzięki tej historii bardzo szybko zostałam przyjęta. Przeszłam pełne badania kontrolne i tomografię”.

Rodzina: Paddy niedawno ujawnił, że stracił ojca na raka okrężnicy, a jego brat miał białaczkę, omawiając swoje osobiste historie na temat tej choroby
Zdrowie: Była żona Paddy’ego, Christine McGuinness, również potajemnie bała się raka po wykryciu guzka w piersi

Guz okazał się nienowotworowy, ale Christine nadal sprawdza się za każdym razem, gdy bierze prysznic.

„Jeśli zauważysz jakieś zmiany lub nie masz pewności, powinieneś udać się i to sprawdzić” – dodała.

U matki Christine, Joan, podobnie jak u jej trzech ciotek, zdiagnozowano wcześniej raka piersi, ale w 2021 roku gwiazda telewizyjna potwierdziła, że ​​po leczeniu rak Joan jest w remisji.

Stand Up To Cancer będzie emitowany na Channel 4 dziś wieczorem od 19:00, a finałowa emisja Don’t Look Down for SU2C o 21:00. Przesyłaj strumieniowo lub oglądaj na żywo.