Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Historia rugby Blacka Ardiego Savei została przekształcona w książkę

Najlepszy na świecie zawodnik rugby Ardi Savea wydaje książkę dla dzieci w sam raz na Boże Narodzenie.

Napastnik All Blacks wyjaśnił, że jego książka będzie sposobem na zainspirowanie młodszego pokolenia, jednocześnie wzmacniając ducha pomagania innym w okresie świątecznym.

„Ciężką pracą i determinacją mogą osiągnąć wszystko, tak jak ja” – powiedział.

Savea nawiązała współpracę z One Good Kiwi z One NZ, inicjatywą, która przekazuje 100 000 dolarów miesięcznie organizacjom charytatywnym w całym kraju. Razem czerpali z osobistych doświadczeń Savei z jego młodości. Historia zabiera czytelników w podróż przez wyzwania związane z uczęszczaniem na treningi i mecze rugby.

„Zarówno ja, jak i mój brat Jules, od najmłodszych lat byliśmy bardzo utalentowani w rugby, a niektóre mecze rozgrywane były w Porirua lub Haute.

„Moja mama i tata bardzo ciężko pracowali. Jeśli chodzi o podróż, były dni, kiedy nie mogliśmy chodzić na treningi ani mecze. Nie mieliśmy tafala ani samochodu. Jeździliśmy na przejażdżkach od rodziny i przyjaciół. „

Jedna dobra historia o Kiwi: Ardie Savea to hołd dla jego celów z dzieciństwa i niezachwianego wsparcia rodziny i przyjaciół, którzy pomogli mu je osiągnąć.

Cztery miesiące po powstaniu książki Jono Housette z One NZ napisał ją po kilku rozmowach na Zoomie z wielkim rugby – nawet gdy ten przebywał we Francji, grając w Pucharze Świata w Rugby.

Gracz rugby Ardi Savea wydaje książkę dla dzieci.

To pierwsza książka dla dzieci Housette.

„Szczerze mówiąc, byłem niesamowicie zdenerwowany, ale jednocześnie bardzo podekscytowany” – powiedział.

Houzet również był podekscytowany możliwością współpracy z jedną ze swoich ulubionych gwiazd rugby.

„Ja też jestem bardzo dumny i podekscytowany możliwością współpracy z Ardim. Myślę, że zrobiłem z nim wiele zdjęć, żeby pokazać je moim przyjaciołom i rodzinie, ale to był ogromny przywilej. Ardi jest bardzo przyziemny.

READ  Polskie bary świętują ponowne otwarcie o północy

Savea, ambasador One Good Kiwi, został niedawno wybrany Graczem Roku Świata w Rugby Mężczyzn podczas ceremonii wręczenia nagród w Paryżu, dzień po porażce drużyny All Blacks z RPA w finale Pucharu Świata.

Książkę można już kupić w każdym sklepie One NZ za 20 dolarów.

Cały dochód z książki zostanie przekazany Kiwi Christmas Books, inicjatywie charytatywnej mającej na celu dostarczanie zupełnie nowych książek rodzinom, których nie stać na prezenty świąteczne dla swoich dzieci lub które w ogóle mają trudności z dostępem do książek.