Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Helen Skelton „emocjonalna” nad złamanym Gethynem Jonesem, gdy widzowie BBC Morning Live płaczą

Helen Skelton wzruszyła się podczas odcinka, który został wyemitowany w BBC Morning Live w piątek, 17 marca. Gospodarz Countryfile dołączył do Gethina Jonesa w studiu BBC Morning Live po tym, jak walijski prezenter nie spał całą noc.

W ramach Dnia Czerwonego Nosa 2023 Gethin wziął udział w wyzwaniu Gethin Keeps Dancing Challenge, w którym tańczył przez 24 godziny bez przerwy w nadziei na zebranie pieniędzy na szczytne cele w Wielkiej Brytanii i na całym świecie. Po drodze dołączyło do niego wiele celebrytów, w tym walijski prezenter i gwiazda The One Show Alex Jones.

Helen powiedziała widzom: „Odliczamy czas do jego niezrównanej, rygorystycznej budowy ciała. Gethen kopie głęboko. Naród jest za wami, ludzie obserwują was całą noc, ludzie płakali, ludzie wam kibicują”.

Czytaj więcej: Walijskie miasto zostaje gwiazdą programu na festiwalu BBC Coast to Coast Food Festival

Gethin milczał, podskakując w miejscu, wyglądając na zbyt wyczerpanego, by odpowiedzieć. Nazywając go „złamanym”, Helen kontynuowała: „Wzruszam się, stojąc obok was, ponieważ to jest zepsute, chłopaki!

„Ale robi to dla wielkiej sprawy, dla sprawy, która pomaga tak wielu z nas. Czy uda mu się ukończyć wyzwanie? Dowiedz się o 9:15”.

Gethin oczywiście ukończył niesamowicie trudne wyzwanie. Bardzo ambitna transmisja rozpoczęła się podczas BBC Morning Live w czwartek 16 marca rano, była kontynuowana w studiu przez cały dzień i noc, a zakończyła się o 10 rano w piątek rano na żywo 17 marca, w Dzień Czerwonego Nosa.

READ  Narzeczona Kierana Hellera, Michelle Pentecost, otrzymuje kartkę na Dzień Matki od syna Katie Price, Jetta