Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Comic Relief 2023: Lenny Henry regeneruje się jako David Tennant jako czternasty lekarz w szkicu

Comic Relief 2023: Lenny Henry regeneruje się jako David Tennant jako czternasty lekarz w szkicu

Comic Relief 2023 po raz pierwszy rozpoczął się w piątek wieczorem bez Sir Lenny’ego Henry’ego, który był współzałożycielem zbiórki charytatywnej w 1985 roku.

W scenie otwierającej Sir Lenny zregenerował się w Davida Tennanta jako Czternastego Doktora w szkicu. Prezentując coroczny program charytatywny, Lenny był w garderobie i powiedział, że czuje się „chory”, po czym dodał: „Potrzebuję lekarza”.

Widzowie zobaczyli, jak Lenny regeneruje się, gdy jego ręce zaczęły świecić, zanim odtworzyli kultową 13. scenę, w której dr Jodi Whitaker zmienia się w szkockiego aktora. 51-letni Tennant pojawił się na ekranie w zupełnie nowym kostiumie Doctor Who, ponieważ ma powrócić do programu science fiction BBC jeszcze w tym roku.

„Co? Co? Co? Mam zamiar poprowadzić Comic Relief?”, mówi szkocki aktor, zanim skończą mu się ubrania, gdy w tle gra kultowa muzyka serialu. Następnie Tennant pojawił się na głównej scenie w czerwono-czarnym garniturze w kratę, przygotowując się do organizacji corocznego programu charytatywnego.

Występując z MediaCity w Salford w BBC One, Tennant powiedział: „Po raz pierwszy w historii Comic Relief lecimy bez naszego kapitana, Sir Lenny’ego Henry’ego. Jest w trakcie innego projektu, ale zanim odnowi, jest gotowy mały film dla nas, a zobaczysz to później”.

David Tennant i Lenny Henry pozują do zdjęcia zza kulis rysunku czerwonego nosa lekarza(Zdjęcie: BBC)

Gdy program się rozpoczął, gwiazda pop Kylie Minogue pojawiła się w pierwszym skeczu wieczoru z obsadą serialu BBC Ghosts. Piosenkarka i jej agentka, grana przez Tanyę Moody, przybywają do nawiedzonego Button House, aby sprawdzić, czy jest to odpowiednie miejsce na koncerty, które szokują nadprzyrodzonych mieszkańców.

Duchy tłoczyły się wokół piosenkarki All The Lovers, po czym opisała ją jako „ładną jak jej włosy” i „całkiem fajną”, zanim Minogue ujawniła, że ​​widzi duchy.

READ  Seria Great British Bake Off 12 potwierdziła, że ​​powróci za niecałe dwa tygodnie