Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Posiadacze biletów byli „zdruzgotani”, ponieważ Palace Theatre odwołał spektakle trzecią noc z rzędu zaledwie kilka godzin wcześniej

Posiadacze biletów, którzy mieli nadzieję zobaczyć Księgę Mormona w Manchester’s Palace Theatre, byli rozczarowani trzecią noc z rzędu, że przedstawienie zostało ponownie odwołane.

W ogłoszeniu wydanym zaledwie cztery godziny przed otwarciem kurtyny klub potwierdził, że występ nie odbędzie się z powodu „ciągłych nieobecności związanych z Covid”.

Dzieje się to po odwołaniu wtorkowych i środowych wieczornych pokazów z tego samego powodu.

Jednak we wcześniejszym ogłoszeniu teatr zapewnił posiadaczy biletów, że dzisiejszy spektakl, 16 grudnia, będzie kontynuowany i że będą mogli wykorzystać swoje bilety na zmianę terminu.

Wtyczka wyciągnięta w ostatniej chwili sprawiła, że ​​wiele osób martwi się, czy przyszłe koncerty rzeczywiście się odbędą.

Beth Hearst miała zobaczyć odwołany środowy występ ze swoim chłopakiem, ale udało jej się zdobyć dwa miejsca na dzisiejszy występ.

W desperackiej walce udaje jej się zdobyć trzecią parę jutro wieczorem, ale mówi, że „mało prawdopodobne, aby posunęła się do przodu”.

Ludzie zastanawiają się teraz, czy inne programy będą kontynuowane

Powiedziała mężczyźni : „Pierwotnie mój przyjaciel kupił bilety na środowy koncert na mój 21. występ. Został on odwołany w ostatniej chwili, więc oczywiście byliśmy zmiażdżeni.

„Ponieważ mieszkamy w Manchesterze od środy do czwartku, kupiliśmy kolejny zestaw biletów na dzisiejszy występ.

„Teraz to również zostało odwołane, chociaż dziś w pałacu rozpoczną się przedstawienia teatralne.

„Po ponownym rozczarowaniu postanowiliśmy spróbować przenieść nasze bilety na piątkowe koncerty.

„Teraz dwa razy byliśmy zawiedzeni, w tej chwili wszystko jest tak niepewne. Myślę, że jest bardzo mało prawdopodobne, aby jutrzejszy program był kontynuowany”.

Inni posiadacze biletów wypowiadali się o swoim rozczarowaniu pod komunikatem na Facebooku, wzywając do wcześniejszego podania informacji o odwołaniu.

READ  Rozdziały peletonu nadchodzące na twoją następną przejażdżkę z Delty

Jedna osoba zauważyła: „Wiem, że mówi, że programy zostaną wznowione jutro, ale koncerty miały zostać wznowione dzisiaj”.

Inny powiedział: „Potrzebujemy wcześniejszych powiadomień lub 2000 osób podróżuje w środku pandemii bez powodu”.

„Oczywiście, że dla osób podróżujących w ten weekend na koncerty należy zadzwonić wcześniej. Proszę o wcześniejsze powiadomienie o odwołaniu?” Powiedział inny posiadacz biletu.

Inni nawet zarezerwowali noclegi, aby obejrzeć program, a jedna osoba skomentowała: „Wiem, że to trudne, ale czy możesz ogłosić te reklamy wcześniej niż wcześniej? Grzywny, ale tylko jeśli odwołamy jutro o 14:00”.

Inna osoba powiedziała: „Czy możesz potwierdzić, że jutrzejszy występ na pewno będzie kontynuowany, ponieważ ludzie muszą robić plany? Nie chcesz być w niepewnej sytuacji”.

Po wtorkowym ogłoszeniu, w którym pierwsze odwołania zostały uwzględnione jako „nieobecności związane z Covidem”, wielu osobom zaoferowano szansę na zwrot pieniędzy lub zmianę rezerwacji.

W dzisiejszym oświadczeniu o godzinie 15:30 czytamy: „Z powodu ciągłych nieobecności nałożonych przez Covida na obsadę i ekipę w Teatrze Palace, niestety, spektakl Księga Mormona zaplanowany na dzisiejszy wieczór, czwartek, 16 grudnia, nie może już być kontynuowany, ponieważ jest zdecydowany…

Pokazy zostaną wznowione w piątek 17 grudnia

Z gośćmi, których dotyczy ta zmiana, skontaktujemy się e-mailem w najbliższych dniach w punkcie zakupu, z informacją o tym, jak wymienić bilety w nowym terminie występu, poprosić o kupon kredytowy lub zwrot pieniędzy.

„W imieniu wszystkich członków Teatru Pałacowego i Księgi Mormona przepraszamy za rozczarowanie i wszelkie związane z tym niedogodności”.

Subskrybuj biuletyny e-mailowe MEN, aby otrzymywać najnowsze informacje o sporcie, nowościach, co tam jest i nie tylko, klikając ten link