Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Anna Wysocka, Nhood Services Polska

Anna Wysocka, Nhood Services Polska

Anna Wysocka została dyrektorem ds. rozwoju nowego biznesu. Jej głównym zadaniem będzie budowanie relacji z obecnymi i potencjalnymi partnerami w celu poszerzania portfela klientów, w tym firm z branży nieruchomości komercyjnych, korzystających z Nhood Services Poland w trybie agencyjnym.

Anna Wysocka jest dyrektorem z 23-letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości komercyjnych. Przez lata współpracowałem z kluczowymi graczami na rynku i brałem udział w projektach obejmujących wszelkiego rodzaju obiekty komercyjne – od centrów handlowych, parków handlowych, centrów usług, inwestycji wielofunkcyjnych, powierzchni handlowych w inwestycjach mieszkaniowych po centra wyprzedażowe.

Wysocka specjalizuje się w tworzeniu i wdrażaniu strategii marketingowych i remarketingowych, a także pozyskiwaniu nowych zleceń, czy to w zakresie obsługi marketingowej powierzchni handlowych, czy też zadań multidyscyplinarnych (zarządzanie nieruchomościami, P&DS, powierzchnie biurowe). Współpracowała między innymi z Adventum, Blue City, Cromwell, Strabag, Leroy Merlin, Lincoln Properties AEW, Multi, GTC, Deka Immobilien. Wcześniej pracowała w międzynarodowych agencjach CBRE i JLL, gdzie kierowała zespołami wynajmu powierzchni handlowych.

READ  Out Board wyznacza ESS Audio na dystrybutora na Polskę