Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

MHC MOBILITY Poland wita Roelafa Hansmanna na stanowisku Dyrektora Zarządzającego na Region Europy Środkowo-Wschodniej

MHC MOBILITY Poland wita Roelafa Hansmanna na stanowisku Dyrektora Zarządzającego na Region Europy Środkowo-Wschodniej

Firma MHC Mobility ogłosiła dziś mianowanie Roelafa Hansmanna na stanowisko dyrektora zarządzającego na Europę Środkowo-Wschodnią (CEE) ze skutkiem od 4 września. Na tym stanowisku pan Hansmann będzie kierował działalnością na terenie Polski, Czech, Słowacji i Węgier.

Kwalifikacje akademickie pana Hansmana obejmują tytuł magistra administracji biznesowej uzyskany w Rotterdam School of Management na Uniwersytecie w Rotterdamie w Holandii. Rozpoczął karierę w Kraft Foods, a następnie dołączył do LeasePlan Corporation, gdzie pracował na różnych stanowiskach i rynkach, w tym w Departamencie Strategii Korporacyjnej, jako regionalny dyrektor finansowy na Europę Północną, a później jako dyrektor finansowy LeasePlan w Niemczech. Jego staż w LeasePlan został podkreślony przez siedem lat sprawowania funkcji dyrektora zarządzającego w LeasePlan na Węgrzech i dodatkowe trzy lata w LeasePlan w Szwecji.

Odpowiedzialny za strategię flotową

W 2020 roku pan Hansmann przeniósł się do Volvo Cars, gdzie wniósł swoją wiedzę z zakresu zarządzania flotą do działu Global Online Experience, gdzie pomógł zbudować pierwszy bezpośredni i internetowy kanał sprzedaży B2B dla producentów OEM. Następnie stał się odpowiedzialny za strategię flotową i zespoły ds. kluczowych klientów na całym świecie.

Nominacja pana Hansmanna do MHC Mobility podkreśla zaangażowanie firmy w wykorzystanie globalnej wiedzy specjalistycznej w celu osiągnięcia wzrostu regionalnego. Jego doświadczenie na kilku rynkach europejskich kwalifikuje go do kierowania strategicznymi inicjatywami MHC Mobility w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Zdjęcie: LinkedIn

READ  Polska/Nowa koalicja może dokonać przeglądu kontraktów nuklearnych, wynika z raportów :: NucNet