Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Obejrzyj: Sześć epok dla Polski w niereplikowanej produkcji

Obejrzyj: Sześć epok dla Polski w niereplikowanej produkcji

wideo

On ogląda: sześć Przeważa nad Polską w produkcji asymetrycznej

Ewelina Adamska-Porczyk reżyseruje nowe przedstawienie w Teatrze Syrena do 8 października.

Królowe Po szóste: Musical Na nowe, niewyrafinowane przedstawienie udali się do warszawskiego Polskiego Teatru Serena. Reżyseria i choreografia: Ewelina Adamska Burczyk. Rzućcie okiem na powyższą produkcję. Pokazy rozpoczęły się 9 września i trwały do ​​8 października.

Produkty asymetryczne są produktami zatwierdzonymi przez twórców, ale korzystają z zupełnie nowego zespołu kreatywnego, dlatego ta wersja sześć Nie wygląda na to, że obecne przedstawienia są pokazywane na West Endzie i Broadwayu. W polskiej produkcji występują Olga Szumańska jako Katarzyna Aragońska, Isabella Paoletko jako Anna Boleyn, Marta Burdinowicz jako Jane Seymour, Magorzata Krushel jako Anna z Kleve, Anna Terpilowska jako Katarzyna Howard i Natalia Kujawa jako Katarzyna Parr. Firmę uzupełniają studentki Agnieszka Rose, Marta Skrzypczyńska i Aleksandra Gotowicka.

Polska produkcja korzysta z tłumaczenia Jacka Mikołajczyka, adaptując oryginalne dzieło Toby’ego Marlowe’a i Lucy Moss. W skład zespołu kreatywnego Adamskiej-Porczyk wchodzą dyrektor muzyczny Tomasz Filipczak, scenografka Anna Adamek, projektant kostiumów Krystian Szymczak, projektant oświetlenia Katarzyna Łuszczyk i dźwiękowiec Jakub Niedźwiedź. Charakteryzacją zajmuje się Daria Skrzybkowska, a kierownikiem sceny Marta Skoczek.

Podobnie jak na londyńskim West Endzie i na Broadwayu, jest to nowość sześć Zawiera dziewczęcy zespół. W skład podwójnego zespołu wchodzą dyrygenci i klawiszowcy Agnieszka Szczepaniak i Marta Sobczak; gitarzyści basowi Joanna Dudkowska-Urbaniak i Martina Sołtysek; Gitarzyści Katarzyna Jarncarek, Monika „Marelis” Konica i Joanna Burzycka oraz perkusiści Justyna Mikrot i Anita Zawadzka.

sześć Aktualizuje narracje sześciu żon Henryka VIII, przekształcając je z królowych Tudorów w ikony popu, które spotykają się, aby występować na koncertach i na koniec opowiadać swoje historie z własnego punktu widzenia. Utwór miał swoją światową premierę na Fringe w Edynburgu w 2017 r. Po tournée po Wielkiej Brytanii musical trafił do londyńskiego West Endu w 2018 r., a premiera na Broadwayu miała miejsce w 2021 r. Utwór był wykonywany także w Australii, Chicago, Korei Południowej i na liniach wycieczkowych Norweski. Biorąc pod uwagę występy w Kanadzie, Amsterdamie i Rotterdamie zaplanowane na koniec tego roku, a także trwające trasy koncertowe w USA i Wielkiej Brytanii, 14 października w Madach Theatre w Budapeszcie odbędzie się premiera kolejnej produkcji Unrepeated na Węgrzech.

READ  Nowe badanie daje nadzieję na przyszłość w wysiłkach polskich miast na rzecz walki z zanieczyszczeniem powietrza

Produkcja polska sześć Licencjonowany przez Concord gra.