Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

America’s Cup: Grant Dalton spotyka Yachting Squadron w sprawie przyszłości imprezy w miarę zbliżania się terminu

Szef zespołu Nowej Zelandii Grant Dalton spotka się z członkami Royal New Zealand Yachting Squadron we wtorek wieczorem przed kluczową datą podjęcia decyzji. Czy obrona Pucharu Ameryki będzie w Auckland?.

Żadna umowa hostingowa nie została jeszcze zawarta między zespołem, rządem i Radą Auckland z Wyłączny okres negocjacji Obrona Oakland kończy się w czwartek.

Uważa się, że pojawienie się Daltona przed członkami eskadry, którą reprezentuje Team New Zealand, wskazuje na jakikolwiek rozwój w zakresie ważenia. Obrona ojczyzny a obrona na morzu.

Czwartkowy termin również nie jest kluczowy dla szans obrony u siebie, ale brak porozumienia w tym czasie byłby złym znakiem.

Czytaj więcej:
* Puchar Ameryki: rewolucja wśród ewolucji
* America’s Cup: narastają spekulacje na temat tego, która drużyna z Nowej Zelandii będzie bronić Auld Mug w Wielkiej Brytanii
* America’s Cup: zespół z Nowej Zelandii opracowuje łodzie pościgowe napędzane wodorem

Rzeczy Rozumiesz, że oferta rządu obejmuje poziom gotówki podobny do wkładu na lata 2020-2021 w wysokości 40 milionów dolarów tylko na wydarzenie, z większym komponentem „w naturze”.

Szef zespołu Emirates w Nowej Zelandii Grant Dalton i załoga wracają do bazy po wygraniu wyścigu podczas Pucharu Ameryki 2021

David White/Rzeczy

Szef zespołu Emirates w Nowej Zelandii Grant Dalton i załoga wracają do bazy po wygraniu wyścigu podczas Pucharu Ameryki 2021

Zespół Nowej Zelandii szukał globalnego zainteresowania organizacją 37. Pucharu, aby sprawdzić, czy się odbędzie Najbardziej lukratywne oferty hostingowe mogą pomóc w sfinansowaniu ich następnej obrony, w trudnym klimacie dla sponsoringu komercyjnego.

Jednak umowa o hostingu z 2021 r. wymaga od niego wynegocjowania trzymiesięcznego okresu wyłącznie z rządem przed poważnym rozważeniem jakichkolwiek umów zewnętrznych.

Zespół nie skomentował tego przed spotkaniem z członkami eskadry jachtowej, wśród doniesień zewnętrznych, że niektórzy członkowie eskadry mogą próbować korzystać z legalnych dróg w celu utrzymania obrony w Auckland.

fotograf żeglarskiProwadzona przez miłośników trofeów i byłego dyrektora generalnego Oracle Racing Toma Imana z San Francisco, przepychała linię buntu w szeregach Royal New Zealand Yachting Squadron.

Eman twierdzi, że niektórzy członkowie eskadry są niezadowoleni z perspektywy obrony Auld Mug w zamorskim miejscu docelowym.

Pojawiły się sugestie od niektórych wpływowych członków eskadry, rozważających wyzwanie prawne, testujące teorię, że klub ma więcej roszczeń niż zespół w kwestii pozycji jakiejkolwiek obrony.

Fani świętują zwycięstwo drużyny Nowej Zelandii w Pucharze Ameryki nad Luną Rossą w Auckland w marcu 2021 roku.

David White/Rzeczy

Fani świętują zwycięstwo drużyny Nowej Zelandii w Pucharze Ameryki nad Luną Rossą w Auckland w marcu 2021 roku.

„Jesteśmy świadomi jednego z członków RNZYS, [America’s Cup lawyer] Hamish Ross, który pracuje dla New York Yachting Club (NYYC), niedawno zgłosił wyzwanie dotyczące dzikiej karty, a także proponowany protokół komandorowi Royal New Zealand Yachting Squadron (RNZYS) w imieniu New York Yachting Club” Nowa Zelandia powiedziała w oświadczeniu.

„Pan Ross wydaje się kierować agendą NYYC, którą reprezentuje, starając się narzucić swój program RNZYS i 37. Pucharze Ameryki”.

Reguła69blog, prowadzony przez brytyjskiego eksperta żeglarskiego Magnusa Wheatleya, wciąż wskazuje, że brytyjski obiekt mocno konkuruje o organizację kolejnej edycji.

Wheatley mówił o pogłoskach z nabrzeża o powrocie do Cowes Harbour, a brytyjska drużyna Sir Bena Ainsleya była dobrze przygotowana do wywierania pewnego wpływu jako nowy pretendent do rekordu.

Team New Zealand opracowuje nową łódź pościgową napędzaną wodorem na zbliżający się Puchar Ameryki.

Zespół Emirates w Nowej Zelandii / pod warunkiem

Team New Zealand opracowuje nową łódź pościgową napędzaną wodorem na zbliżający się Puchar Ameryki.

Zespół Nowej Zelandii i zespół z Wielkiej Brytanii opracowują pewne szczegóły dotyczące następnej obrony, bez względu na to, gdzie się znajduje, na przykład pracują nad Łodzie pościgowe napędzane wodorem.

Aktywny w próbach zdobycia przyczółka w decydowaniu o przyszłości pucharu był New York Yacht Club, który posiadał trofeum przez 132 lata i był bezskutecznie reprezentowany przez American Magic w Oakland.

Nagle Amerykanie الأمريكي Prześlij sugerowany 156-stronicowy protokół Nowa Zelandia będzie musiała czekać 11 lat, aby ponownie gościć Puchar Ameryki u siebie, nawet jeśli są panującym Auld Mug.

był na miejscu Zespół Nowej Zelandii odrzucił go jako „aroganckiego” i podobnie odrzucił zespół z Wielkiej Brytanii, zarejestrował się nowy pretendent.

READ  State of Origin 2021: NSW Blues Team Game 3