Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

8 Powrót do amerykańskiej listy olimpijskiej siatkówki mężczyzn w Tokio

USA Volleyball w poniedziałek wymieniło 12-osobową męską drużynę, która będzie reprezentować Stany Zjednoczone na tegorocznych Igrzyskach Olimpijskich w Tokio, a także ośmiu zastępców, sztab trenerski i lekarz. Ośmiu zawodników z drużyny, która zdobyła brązowy medal na igrzyskach olimpijskich 2016, powróci, a czterech graczy pojedzie na igrzyska po raz pierwszy.

Napastnik przeciwny/zewnętrzny Matta Andersona środkowy bloker David SmithZajmując piąte miejsce na Igrzyskach Olimpijskich 2012, rozegra swój trzeci mecz z rzędu. Pojawiają się po raz drugi: setery Micah Christenson A Kaweka Shoji, środkowy bloker Max Holt, na zewnątrz hity Thomas Jachke A Taylor Sander i wolne Eric Shuji. Pomógł całej ósemce zdobyć brązowy medal nad Stanami Zjednoczonymi w Rio, pokonując Rosję, zdobywcę tytułu olimpijskiego, w meczu o trzecie miejsce; Wszyscy oprócz Jaeschke, który kilka miesięcy wcześniej zniszczył Ligę Mistrzów AFC, byli również członkami zespołu brązowych medalistów 2018 we Włoszech.

Czterej nowicjusze są zupełnie przeciwni Kyle Lansing, na zewnątrz hity TJ Defalco A Garrett Mogotia środkowy bloker Stal Mitcha.

W połowie czerwca 22-osobowa męska drużyna narodowa USA zajmowała trzecie miejsce na świecie po Brazylii i Polsce i starała się o swój pierwszy tytuł FIVB Volleyball Nations League w trzeciej edycji rozgrywek po awansie. Od brązu do srebra na 1. i 2. miejscu w 2018 i 2019 roku.

READ  AKTUALNOŚCI NA ŻYWO: Igrzyska Olimpijskie w Tokio, 3 sierpnia – Lisa Carrington walczy o podwójne złoto, Burling i Tuck bronią korony olimpijskiej, David Neka walczy o medal