Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Zara McDermott, pracoholiczka, przyznaje, że będzie zestresowana i zdezorientowana, jeśli nie zaplanuje swojego dnia

„Obudź się, sprawdź telefon, nawadniaj się i ćwicz”: „Pracoholiczka” Zara McDermott dzieli się swoim bardzo ścisłym planem dnia — i przyznaje, że będzie się denerwować i zdezorientować, jeśli nie planuje z wyprzedzeniem

Zara McDermott przyznała, że ​​byłaby zestresowana i zdezorientowana, gdyby nie planowała rygorystycznie swojego dnia pracy we wtorek.

25-letnia pracoholiczka dała fanom wgląd w jej duszny dzień, podzielony na 30-minutowe klipy, a także udostępniła swoją oś czasu na Instagramie.

Zara ujawniła, że ​​dała sobie 15 minut na sprawdzenie telefonu przed wykonaniem odpowiedniej rutyny pielęgnacyjnej i upewnieniem się, że zawsze przeszła przez swój trening.

25-letnia Zara McDermott przyznała, że ​​byłaby zestresowana i zdezorientowana, gdyby nie planowała rygorystycznie swojego dnia pracy we wtorek.

Oprócz selfie Zara z nagą twarzą leżała w łóżku i zapytała swoich zwolenników: „Czy nikomu jeszcze nie podoba się spanie? Śpię, bo muszę, a nie dlatego, że chcę.

„Nie czuję się podekscytowany pójściem do łóżka, ponieważ z jakiegoś powodu mój mózg działa lepiej między 22:00 a 1 w nocy, co oznacza, że ​​często wysyłam listy i e-maile do pracy w absurdalnych godzinach, wymyślam pomysły itp.

„Ale jednocześnie chcę szybko iść spać, ponieważ mam bardzo ścisłą listę do zrobienia na jutro i muszę zaznaczyć każdy punkt” – przyznała gwiazda Love Island.

Pora snu: Oprócz selfie Zara leżała w łóżku i zapytała swoich zwolenników: „Czy nikt inny nie lubi spać?  Śpię, bo muszę, a nie dlatego, że chcę „przed dzieleniem się jej rutyną”

Pora snu: Oprócz selfie Zara leżała w łóżku i zapytała swoich zwolenników: „Czy nikt inny nie lubi spać? Śpię, bo muszę, a nie dlatego, że chcę „przed dzieleniem się jej rutyną”

Kontynuowała: „Jestem bardzo podekscytowana, że ​​mój budzik włączy się o 7 rano, abym mogła zacząć wszystko załatwiać. Czy jestem pracoholikiem? Mogą. Czy jestem kimś innym, czy tylko dziwakiem? „

READ  Książę Harry dowiedział się o śmierci księcia Filipa „od policji”

„Planuję swoje dni w 30-minutowych klipach. Każdy dzień jest krwawy, męczący, ale jeśli tego nie zrobię, będę zdenerwowany i zdezorientowany.

Pojawia się, gdy Zara, która pojawia się w czwartym sezonie Love Island, ujawniła niektóre sekrety serialu – przyznając, że ekipa codziennie wchodzi i wychodzi z willi, a zawodnicy zwykle wiedzą, kiedy scenariusz jest w drodze.

Pracowity dzień: „Chcę szybko iść spać, ponieważ mam bardzo ścisłą listę do zrobienia na jutro i muszę zaznaczyć każdą pozycję” – przyznała gwiazda Love Island

Pracowity dzień: „Chcę szybko iść spać, ponieważ mam bardzo ścisłą listę do zrobienia na jutro i muszę zaznaczyć każdą pozycję” – przyznała gwiazda Love Island

Odkąd 29-letni chłopak Sam Thompson wziął udział w swoim Instagram Story do konkursu Zara w tej sprawie, zgodziła się, że „w zasadzie wiele osób wzrusza ramionami” w willi – potwierdzając, że załoga udaje się do willi z mieszkańcami Wyspa .

Zwracając się do swojej dziewczyny, Sam zapytał zaintrygowany: „Mam do ciebie pytanie, zastanawiałem się nad tym od dłuższego czasu. Śniadania, obiady i kolacje Czy masz szefa kuchni? Nie gotujesz wszystkich posiłków.

Podczas gdy Zara odpowiedziała: „Nie, więc sam gotujesz śniadanie, ale masz catering na lunch i kolację. Gotują jedzenie na miejscu, a potem przynoszą je do twojej willi, a ty serwujesz się jak bufet.

Czas na pytania: To przychodzi, gdy Zara, która pojawia się w 4 sezonie Love Island, ujawniła niektóre sekrety serialu – przyznając, że załoga codziennie wchodzi i wychodzi z willi.

Czas na pytania: To przychodzi, gdy Zara, która pojawia się w 4 sezonie Love Island, ujawniła niektóre sekrety serialu – przyznając, że załoga codziennie wchodzi i wychodzi z willi.

„Więc wygląda na to, że dużo ludzi wypoczywa?” „Wiele osób odpoczywa, gdy jesz jedzenie”, zapytał Sam, na co jego dziewczyna zgodziła się, ujawniając, że załoga wchodziła i wychodziła z willi.

Zszokowana gwiazda Made In Chelsea nie mogła uwierzyć w to objawienie, mówiąc: „O mój Boże, jesteś także Primadonna”.

Sam i Zara zaoferowali garść sekretów willi na Instagramie, a Zara wcześniej ujawniła, że ​​zawodnicy byli wcześniej ostrzegani, że ich telefony są w pobliżu, pokazując szefom na wypadek, gdyby nadeszła wiadomość tekstowa – co oznacza, że ​​zwykle wiedzą, kiedy któryś z nich się zbliża.

READ  Girls Out Loud zbierają się, by zorganizować imprezę dla uczczenia pamięci Sarah Harding | Ents & Arts News

MailOnline skontaktował się z przedstawicielami Love Island w celu uzyskania komentarza.

„Mam SMS!” Sam i Zara zaoferowali na Instagramie kilka sekretów willi, a Zara wcześniej ujawniła, że ​​zawodnicy zostali wcześniej ostrzeżeni, że ich telefony są w pobliżu.

Reklamy