Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Emily Ratajkowski zdradza, dlaczego Pete Davidson jest atrakcyjny

W sieci krążą plotki o Kim Kardashian i Pete Davidsonie, ale założyciel Skims nie jest jedyną gwiazdą, z którą komik był powiązany. ten Sobotnia noc na żywo Wcześniej datowana gwiazda Phoebe Denivore, Kaia Gerber, Margaret Qualley i Kate Beckinsale, ale jego najsłynniejszy związek był z byłą narzeczoną Arianą Grande. Przy tak wysokiej historii randek możesz się zastanawiać, co takiego jest w Davidsonie, że wiele kobiet uważa za tak atrakcyjne. Na szczęście Emily Ratajkowski znalazła kilka odpowiedzi.

Podczas występu 9 listopada Późna noc z Sethem Meyersem30-letnia modelka została zapytana o jej ostatnią sesję zdjęciową z Davidsonem, którą dała 27-latce SNL Gwiazda to okazja do zaprezentowania swoich umiejętności modelowania. „Myślę, że jest fajny. Jest profesjonalistą”, powiedziała. „Powinieneś to wiedzieć o Pete’u, a on naprawdę wkręcił się w postać”. 30 lat czuję się piękna Gwiazda dodała, że ​​była naprawdę „lubiana” i całkowicie rozumie, dlaczego jest w niej tak wiele kobiet.

„Pete – ma wzrost” – kontynuowała, wyjaśniając, że chociaż mężczyźni niekoniecznie rozumieją atrakcyjność Davidsona, kobiety są wyraźnie macho. Zanim dodała, że ​​jest fanką jego wyglądu, powiedziała: „Kobiety najwyraźniej uważają go za bardzo atrakcyjnego… Mam na myśli, że wygląda tak uroczo, jest wrażliwy, jest piękny”. „Jego lakier do paznokci jest świetny” – powiedziała. „Wygląda dobrze! Jest świetny!” Nie wspominając o „dobrym związku z matką”.

Zabawne, Davidson był gościem Seth Meyers Poprzedniego wieczoru naśmiewał się ze swojego związku z 41-letnią gwiazdą reality show. „Chciałem o tym porozmawiać, ponieważ przechodzę obok wielu ludzi, ludzie lubią szeptać i skupiać się na mnie. Ale powiedział. „Mam program o Tobym, który wychodzi”. Miał na myśli nadchodzący serial animowany . Dziwaczni braciaSpektakl ma rozpocząć się 14 listopada.

READ  Katie Price planuje pogrzeb swojej chorej matki, Amy

Jeśli chodzi o jego życie miłosne, sprawy są nieco mniej jasne. Po wizycie w Knott’s Berry Farm, kilka nocy w Nowym Jorku, donosi, że dwoje z „tylko przyjaciele,” źródło powiedział Rozrywka dziś wieczorem który – który”Kim i Pete spotykają się od niechcenia i sprawdzanie, dokąd się potoczą”. Wtajemniczony z outletu powiedział: „Pitt naprawdę kocha Kim i jest nią podekscytowany”. „Kim też kocha Pete’a, ale nie spieszy się z niczym poważnym”. Bustle zwrócił się do przedstawicieli Kardashiana i Davidsona o komentarz i odpowiednio zaktualizuje tę historię.