Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Mężczyźni oglądają Love Island, aby posłuchać rozmów kobiet, mówi szef ITV | wyspa miłości

Pesymiści sugerowali, że popularność Love Island opiera się na możliwości oglądania zawodników przechadzających się po willi w strojach kąpielowych. Ale według szefa ITV, prawdziwym atrakcyjnością serialu dla młodych dorosłych jest wgląd w sposób myślenia kobiet.

Kevin Lego, który nadzoruje produkcję ITV, powiedział, że ten przebojowy program randkowy pozwala heteroseksualnym mężczyznom usłyszeć rozmowy, z których normalnie by się pominęli.

„Przeprowadzono ciekawe badania dotyczące młodych ludzi i powodów, dla których oglądają Love Island” – powiedział na festiwalu telewizji w Edynburgu. Jednym z głównych powodów jest to, że nigdy nie widzieli, jak dziewczyny rozmawiają ze sobą o chłopcach. Uważają to za bardzo fascynujące, interesujące i, miejmy nadzieję, przydatne”.

Dodał: „Jednym z dobrych i użytecznych wyników rozrywki jest to, że podnosi ona te kwestie w dyskusji na temat tego, co ludzie robią, a czego nie powinni robić w domenie publicznej. Ale jako producenci i nadawcy musimy upewnić się, że tego nie robią. idź za daleko”.

ITV ogłosiło niedawno, że w 2023 roku pojawią się dwa seriale Love Island, z zimowym serialem w RPA i letnim serialem na Majorce. Program będzie miał również nowego gospodarza po Laurze Whitmore Zapowiedziała, że ​​ustąpi Po trzech latach w pracy.

Sukces Love Island skłonił ITV do zakupu praw do programu Big Brother, przywracając program, który nie był emitowany w Wielkiej Brytanii od czasu, gdy Channel 5 anulował go w 2018 roku.

Lego powiedział, że decyzja o wznowieniu jednego z oryginalnych programów reality show jest próbą zatrzymania ogromnej publiczności młodych dorosłych, którzy dostrajają się do wieczornych transmisji Love Island – rzadki sukces w czasach, gdy młodzi ludzie mają tendencję do oglądania usług transmisji na żywo.

Dodał: „Patrzymy na Love Island i widzimy ten niezwykle udany program, który kwestionuje wszelką obecną logikę i jest sprzeczny z tym, co ludzie mówią, że„ młodzi ludzie nie oglądają telewizji ”.

READ  Gdybyś był Williamem, czy mógłbyś wybaczyć Harry'emu?

Powiedział, że Big Brother pomoże w uruchomieniu nowej usługi przesyłania strumieniowego ITVX w listopadzie. Obiecał, że serwis, który zastąpi zły ITV Hub, będzie miał własne programy, które niekoniecznie będą pokazywane na głównych kanałach ITV.