Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Nowy Giant Marvel Wagon: Po prostu biegnij i niech wszędzie depcze | Filmy o superbohaterach

To trochę kolejka górska podziwiać Zwiastun, prawda? Niewyraźne wspomnienia. Zatłoczony klip filmowy zbiorowo traci rozum w grze Endgame. A potem punkt kulminacyjny – cios króliczka sankcjonowany za nadchodzące wydania MCU.

Najpierw spójrz na Eternals. Potwierdzenie tego podziwiać Cztery nowe filmy, w tym nowy Spider-Man, ukazują się przed świętami Bożego Narodzenia. Doktorze Gharib 2 marca. Thor 4 maja następny. Czarna Pantera 2 lipca. Kapitan reprezentacji narodowej podziwiać Następny 2 listopada. Ant-Man 3 w lutym następnego roku. Guardians of the Galaxy 3 po trzech miesiącach. Fantastyczny film 4 w pewnym momencie. Przychodź i chodź. To było jak stara prezentacja „Something Else” Steve’a Jobsa, gdyby Steve Jobs zdecydował się ogłosić iPoda, iPada, iPhone’a, Apple TV, latający samochód i maszynę, która mogłaby naprawiać powierzchnię Marsa w ciągu 60 sekund.

Rachel Weisz w Black Widow

Jest tu oczywiście dużo do opróżnienia. W zwiastunie znajdował się zaufany podtekst „Możesz teraz wrócić do kina”, potwierdzający tezę, że Marvel uważa się teraz za jedynego opiekuna teatralnego przeżycia, co jego krytycy mogą uznać za nieprzyjemne. I nie wiem jak wy, ale był moment pod koniec zwiastuna, kiedy mój entuzjazm ustąpił miejsca przerażeniu z powodu surowości jego listy startowej. Marvel jest teraz monopolistą. Juggernaut. Nie ma sensu z tym walczyć. Lepiej meandruj i pozwól mu się pieścić.

Szczerze mówiąc, pójdę i zobaczę wszystkie te filmy w kinie. Jest ich tak dużo, że nie wiem, jak za to zapłacę. Mógłbym też przenieść opiekunkę do domu na kilka następnych lat i skończyć. Być może będę musiał podjąć drugą pracę tylko po to, by pokryć koszty obejrzenia kolejnego filmu z Dr Strange.

Chadwick Bosman jako Czarna Pantera.
Chadwick Bosman jako Czarna Pantera

Jednak niezależnie od dat premiery, można zrobić kilka zabawnych domysłów z tytułami nadanymi nowym filmom Marvela. Część z tego, co już wiemy. Dzięki wycieczce prasowej WandaVision wiemy o tym Scarlet Witch Elizabeth Olsen Zostanie wyróżniony w Doctor Strange i The Multiverse of Madness. Wiemy o tym dzięki pozornie niepowstrzymanemu zalewowi zdjęć paparazzi z Australii Thor: Miłość i grzmot W rolach głównych Matt Damon, Russell Crowe, większość Strażników Galaktyki i prawdopodobnie Rita Ora. A dzięki wielkim ustom Alfreda Moliny poznamy dokładne okoliczności pojawienia się Doca Ock Spider-Man: Nie ma drogi do domu.

READ  Phil Dunster z Ted Lasso opowiada o leczeniu zdrowia psychicznego w popularnym programie

Ale zwiastun zawierał dwa nowe tytuły. Na przykład Black Panther 2 – która została pospiesznie przerobiona po śmierci Chadwicka Bosmana – teraz nazywa się Black Panther: Wakanda Forever. Zauważysz subtelne parafrazowanie z dala od T’Challa do szerszej populacji Wakandy. Dlatego mądre pieniądze w tym filmie to utwór muzyczny o smutnym kraju, który zbiera się w czasie masowego napływu. To także dobry, staroświecki pokaz mocy MCU, potwierdzający, że żadna pojedyncza postać nie jest większa niż własność intelektualna Marvela. Jeśli umrze ukochany aktor, będzie kontynuował. Jeśli domniemany spadkobierca aktora zacznie Propaganda anty-ekstremistyczna na Twitterze, Będzie kontynuowane.

Benedict Cumberbatch jako Doctor Strange
Benedict Cumberbatch jako Doctor Strange

Podobnie Captain Marvel 2 otrzymuje teraz oficjalny tytuł The Marvels. Wynika to z włączenia Teyonah Parris Monica Rambo – który w komiksach został nazwany imieniem Kapitana Marvela – W. Iman VillaniPani Marvel. Żaden z nich nie jest ze sobą spokrewniony, ale wszystkie mają tę samą nazwę, więc warto je wszystkie połączyć. Jednak Kapitan Marvel nadal miał problem z Supermanem. Jest tak absurdalnie potężna, że ​​Endgame wyczerpała się myśląc o sposobach trzymania jej z dala od akcji, więc trudno powiedzieć, co Rambo i pani Marvel zrobią w tym filmie, poza pasywnym wiwatowaniem z boku, gdy Brie Larson wysadza miliony statków kosmicznych bez zerwania potu. Może ktoś dmucha w małą trąbkę, kiedy Larson niszczy całą planetę, przelatując przez nią. Po prostu nie wiemy.

W każdym razie to dopiero początek. Marvel wyraźnie nie ustalił daty premiery Zrestartuj kod W przyczepie. Albo cokolwiek, co ma związek z X-Menami. Albo Dr Strange 3, Guardians of the Galaxy 4 lub którykolwiek z filmów Avengers. Albo jakikolwiek inny film, który będziesz kręcić regularnie i brutalnie, dopóki Ziemia nie obróci się w pył, a wszechświat stanie w ogniu. Jest to więc coś, na co można się doczekać.

READ  Recenzja The Sparks Brothers — hołd Edgara Wrighta dla Gilberta i George'a Popa | Dokument muzyczny