Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ashley Caine widzi twarz małej Azelei w chmurach, gdy „odnajduje spokój na niebie”

Ashley Cain powiedziała, że ​​widział twarz małej Azelei w chmurach, a ona powiedziała, że ​​„pokazuje oznaki, że słucha”.

30-letnia gwiazda telewizyjna, której córeczka zmarła ponad tydzień temu, zdradziła swoim zwolennikom, że odczuł ulgę patrząc w niebo.

W swoim najnowszym wzruszającym poście gwiazda Ex On The Beach udostępniła zrzut ekranu w mediach społecznościowych, na którym może zobaczyć podobieństwo twarzy nad nim.

Zrozpaczony ojciec powiedział, że jest przekonany, że jego mała córeczka strzeże go z góry z powodu kilku sygnałów, które zobaczył na niebie.

Dzieje się to wkrótce po tym, jak Safia, partner Ashley, udostępniła zdjęcia chmur, Przyznaje, że widziała literę „a” I zdjęcie jej „małego anioła”.

Dumni rodzice Ashley Kane i Safia Forage stracili ośmiomiesięczną córkę po walce z białaczką.

Ashley napisał: „Ktoś wysłał mi dzisiaj ten zrzut ekranu mojej historii, kiedy biegałam na zewnątrz i nie mogłam w to uwierzyć”. Instagram.

„Znajduję teraz dużo spokoju na niebie. Od jasnego pomarańczowego nieba w nocy po chmury, które za dnia tworzą twarz moich córek.

Dodał: „Nigdy nie zwracałem zbytniej uwagi na niebo, ale teraz dużo patrzę w niebo, aby porozmawiać z moją córką, jakby pokazywała mi znaki, że słucha”.

Ashley jest pewna, że ​​jego młoda córka patrzy na rodzinę z nieba
Ashley jest pewna, że ​​jego młoda córka patrzy na rodzinę z nieba

Od tajnych kontrowersji i sensacyjnych skandali po największe nagłówki – oferujemy codzienną dawkę plotek.

Zdobądź informacje o wszystkich swoich ulubionych gwiazdach dzięki naszemu codziennemu biuletynowi dostarczanemu prosto do Twojej skrzynki odbiorczej ZA DARMO.

możesz się zarejestrować Tutaj.

Doszedł do wniosku: „Wielu z was powiedziało mi, że ona zawsze będzie mnie obserwować i przez ostatnie kilka dni, naprawdę tak myślę. CHODŹMY NA MISTRZĘ – KOCHAM CIĘ”.

READ  Gwiazda McFly, Tom Fletcher, został przewieziony do szpitala z powodu stanu oczu

Ashley jest zasypywana wzruszającymi wiadomościami, ponieważ obserwujący dodali, że zmarła córka pary zawsze będzie patrzeć na swoją rodzinę.

Od czasu rozdzierającej serce śmierci ich uroczego dziecka, Ashley i Safia zauważyły ​​kilka znaków w chmurach, które przypominały im Azaylię.

Mała Azelia zmarła niestety po odważnej walce z białaczką
Mała Azelia zmarła niestety po odważnej walce z białaczką

Po niesamowitej odwadze Walka z białaczkąNiestety, mała Azelia zmarła w wieku ośmiu miesięcy. Pogrążona w żałobie para była świadkiem wylewu miłości i wsparcia, gdy wspominali swoją córeczkę.

* Jeśli ta historia wpłynęła na Ciebie, możesz uzyskać porady i wsparcie w Together for Short Lives. Możesz do nich zadzwonić pod numer 08088088100 lub dowiedzieć się więcej pod adresem http://www.togetherforshortlives.org.uk