Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ashley Caine widzi twarz małej Azelei w chmurach, gdy „odnajduje spokój na niebie”

Ashley Cain powiedziała, że ​​widział twarz małej Azelei w chmurach, a ona powiedziała, że ​​„pokazuje oznaki, że słucha”.

30-letnia gwiazda telewizyjna, której córeczka zmarła ponad tydzień temu, zdradziła swoim zwolennikom, że odczuł ulgę patrząc w niebo.

W swoim najnowszym wzruszającym poście gwiazda Ex On The Beach udostępniła zrzut ekranu w mediach społecznościowych, na którym może zobaczyć podobieństwo twarzy nad nim.

Zrozpaczony ojciec powiedział, że jest przekonany, że jego mała córeczka strzeże go z góry z powodu kilku sygnałów, które zobaczył na niebie.

Dzieje się to wkrótce po tym, jak Safia, partner Ashley, udostępniła zdjęcia chmur, Przyznaje, że widziała literę „a” I zdjęcie jej „małego anioła”.

Dumni rodzice Ashley Kane i Safia Forage stracili ośmiomiesięczną córkę po walce z białaczką.

Ashley napisał: „Ktoś wysłał mi dzisiaj ten zrzut ekranu mojej historii, kiedy biegałam na zewnątrz i nie mogłam w to uwierzyć”. Instagram.

„Znajduję teraz dużo spokoju na niebie. Od jasnego pomarańczowego nieba w nocy po chmury, które za dnia tworzą twarz moich córek.

Dodał: „Nigdy nie zwracałem zbytniej uwagi na niebo, ale teraz dużo patrzę w niebo, aby porozmawiać z moją córką, jakby pokazywała mi znaki, że słucha”.

Ashley jest pewna, że ​​jego młoda córka patrzy na rodzinę z nieba
Ashley jest pewna, że ​​jego młoda córka patrzy na rodzinę z nieba

Od tajnych kontrowersji i sensacyjnych skandali po największe nagłówki – oferujemy codzienną dawkę plotek.

Zdobądź informacje o wszystkich swoich ulubionych gwiazdach dzięki naszemu codziennemu biuletynowi dostarczanemu prosto do Twojej skrzynki odbiorczej ZA DARMO.

możesz się zarejestrować Tutaj.

Doszedł do wniosku: „Wielu z was powiedziało mi, że ona zawsze będzie mnie obserwować i przez ostatnie kilka dni, naprawdę tak myślę. CHODŹMY NA MISTRZĘ – KOCHAM CIĘ”.

READ  Odpowiedź Wordle 251 pozostawia graczy zdezorientowanych

Ashley jest zasypywana wzruszającymi wiadomościami, ponieważ obserwujący dodali, że zmarła córka pary zawsze będzie patrzeć na swoją rodzinę.

Od czasu rozdzierającej serce śmierci ich uroczego dziecka, Ashley i Safia zauważyły ​​kilka znaków w chmurach, które przypominały im Azaylię.

Mała Azelia zmarła niestety po odważnej walce z białaczką
Mała Azelia zmarła niestety po odważnej walce z białaczką

Po niesamowitej odwadze Walka z białaczkąNiestety, mała Azelia zmarła w wieku ośmiu miesięcy. Pogrążona w żałobie para była świadkiem wylewu miłości i wsparcia, gdy wspominali swoją córeczkę.

* Jeśli ta historia wpłynęła na Ciebie, możesz uzyskać porady i wsparcie w Together for Short Lives. Możesz do nich zadzwonić pod numer 08088088100 lub dowiedzieć się więcej pod adresem http://www.togetherforshortlives.org.uk