Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

PlayStation Plus Video Pass znajduje się na polskiej stronie, zapowiadane są filmy

PlayStation Plus Video Pass znajduje się na polskiej stronie

Według jednego z wpisów na polskiej stronie internetowej, Sony wydaje się uruchamiać specjalny rodzaj serii streamingu filmów dla właścicieli PlayStation o nazwie PlayStation Plus Video Pass.

Również schwytany przez VGCW poście napisano, że bezpłatna wersja próbna usługi zostanie uruchomiona jutro, 22 kwietnia 2021 r., A subskrypcja była korzystna dla użytkowników PlayStation Plus w kraju przez ograniczony czas. Filmy wymienione jako dostępne w ramach subskrypcji PlayStation Plus Movie Pass ZatrućI Zombieland: kliknij dwukrotnie I nabiegły krwią.

Jeśli nie znasz PlayStation Plus, jest to usługa subskrypcji premium firmy Sony dla serii konsol do gier PlayStation. Nie tylko pozwala graczom grać w konkurencyjne tytuły online, ale daje im kilka darmowych gier miesięcznie i inne bonusy (takie jak skórki w grze, dodatkowe kredyty na niektóre darmowe gry itp.). Wygląda na to, że jest to podobna umowa, ponieważ subskrybenci otrzymają rotacyjną listę dostępnych filmów, które powinny znacznie skorzystać z biblioteki rozrywkowej Sony.

Ta lista pojawia się po ogłoszeniu przez Sony, że PlayStation Store nie będzie sprzedawać programów telewizyjnych i filmów.

„W SIE staramy się zapewnić najlepszą rozrywkę fanom PlayStation, a to oznacza rozwijanie naszej oferty w miarę zmieniających się potrzeb klientów”, Firma ogłosiła na swoim blogu. „Zaobserwowaliśmy gwałtowny wzrost liczby fanów PlayStation korzystających z usług strumieniowego przesyłania rozrywki opartej na subskrypcji i reklamach na naszych konsolach.

„W związku ze zmianą zachowań klientów zdecydowaliśmy, że od 31 sierpnia 2021 r. Nie będziemy oferować zakupów i wypożyczania filmów i programów telewizyjnych za pośrednictwem PlayStation Store. Kiedy ta zmiana wejdzie w życie, użytkownicy nadal będą mieli dostęp do treści filmowych i telewizyjnych, które kupili za pośrednictwem Sklep PlayStation do odtwarzania na żądanie na urządzeniach. PS4, PS5 i ich urządzenia mobilne. Dziękujemy naszym fanom za ich nieustające wsparcie i nie możemy się doczekać dalszego ulepszania rozrywki na PlayStation ”.

Dopilnujemy, aby zaktualizować ten wpis, gdy tylko PlayStation Plus Video Pass zostanie oficjalnie ujawniony i będzie dostępnych więcej szczegółów.

READ  Król zamku Danny Miller ponownie zostaje zmuszony do odosobnienia

Więcej: Zobacz, jak wygląda Knuckles w Sonic the Hedgehog 2