Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

PlayStation Plus Video Pass znajduje się na polskiej stronie, zapowiadane są filmy

PlayStation Plus Video Pass znajduje się na polskiej stronie, zapowiadane są filmy

PlayStation Plus Video Pass znajduje się na polskiej stronie

Według jednego z wpisów na polskiej stronie internetowej, Sony wydaje się uruchamiać specjalny rodzaj serii streamingu filmów dla właścicieli PlayStation o nazwie PlayStation Plus Video Pass.

Również schwytany przez VGCW poście napisano, że bezpłatna wersja próbna usługi zostanie uruchomiona jutro, 22 kwietnia 2021 r., A subskrypcja była korzystna dla użytkowników PlayStation Plus w kraju przez ograniczony czas. Filmy wymienione jako dostępne w ramach subskrypcji PlayStation Plus Movie Pass ZatrućI Zombieland: kliknij dwukrotnie I nabiegły krwią.

Jeśli nie znasz PlayStation Plus, jest to usługa subskrypcji premium firmy Sony dla serii konsol do gier PlayStation. Nie tylko pozwala graczom grać w konkurencyjne tytuły online, ale daje im kilka darmowych gier miesięcznie i inne bonusy (takie jak skórki w grze, dodatkowe kredyty na niektóre darmowe gry itp.). Wygląda na to, że jest to podobna umowa, ponieważ subskrybenci otrzymają rotacyjną listę dostępnych filmów, które powinny znacznie skorzystać z biblioteki rozrywkowej Sony.

Ta lista pojawia się po ogłoszeniu przez Sony, że PlayStation Store nie będzie sprzedawać programów telewizyjnych i filmów.

„W SIE staramy się zapewnić najlepszą rozrywkę fanom PlayStation, a to oznacza rozwijanie naszej oferty w miarę zmieniających się potrzeb klientów”, Firma ogłosiła na swoim blogu. „Zaobserwowaliśmy gwałtowny wzrost liczby fanów PlayStation korzystających z usług strumieniowego przesyłania rozrywki opartej na subskrypcji i reklamach na naszych konsolach.

„W związku ze zmianą zachowań klientów zdecydowaliśmy, że od 31 sierpnia 2021 r. Nie będziemy oferować zakupów i wypożyczania filmów i programów telewizyjnych za pośrednictwem PlayStation Store. Kiedy ta zmiana wejdzie w życie, użytkownicy nadal będą mieli dostęp do treści filmowych i telewizyjnych, które kupili za pośrednictwem Sklep PlayStation do odtwarzania na żądanie na urządzeniach. PS4, PS5 i ich urządzenia mobilne. Dziękujemy naszym fanom za ich nieustające wsparcie i nie możemy się doczekać dalszego ulepszania rozrywki na PlayStation ”.

Dopilnujemy, aby zaktualizować ten wpis, gdy tylko PlayStation Plus Video Pass zostanie oficjalnie ujawniony i będzie dostępnych więcej szczegółów.

READ  Strictly Come Dancing, tydzień Halloween: na żywo

Więcej: Zobacz, jak wygląda Knuckles w Sonic the Hedgehog 2