Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Pierogi Fest wraca do centrum Whiting tego lata | wiadomości lokalne

Przygotuj się tego lata, aby ponownie zabłysnąć tonami pierogów w centrum Whiting.

Festiwal, na którym wszyscy Polacy mają co najmniej zaszczyt, powraca.

Pan Pierogi, panna Bachky, mędrzec Buscias i cała rzesza dziwnych postaci wracają na 119 Ulicę w lipcu po rocznej przerwie, aby uczcić Pierogi Fest, największy i prawdopodobnie najbardziej znany letni festiwal w regionie, biorąc pod uwagę wielkość festiwalu narodowego . Kliknij na to zarobił.

Green Door Books pisze następny rozdział. Biblioteka z używanymi rzeczami, znana z wystaw dzieł sztuki, księgarni za 1 dolara, rozległej biblioteki Zain i zielonych drzwi o tej samej nazwie, przenosi się do większej lokalizacji w centrum Hobart po tym, jak lokalna sieć zabawek wyjdzie na strych.


Joseph S. DomOdwołany w zeszłym roku z powodu pandemii koronawirusa Pierogi Fest odbędzie się w dniach 23-25 ​​lipca „w nadziei, że prezes i współzałożyciel nie będą się nudzić”.

Whiting Robertsdale Chamber of Commerce ogłosiła w bezczelnym komunikacie prasowym, że festiwal, który celebruje skromne polskie pierogi i dziedzictwo etniczne Europy Wschodniej w północno-zachodniej Indianie, powróci z powodu obaw, że „Prezydent i współzałożyciel Tom Dabertin może zaśpiewać i taniec.”

„Czy widziałeś już Toma tańczącego?” „To jak oglądanie paskudnego wypadku na autostradzie”, powiedział John Sobo, były gospodarz pokoju i emerytowany policjant, o 6’9.

Pełen niecodziennych wydarzeń, takich jak zawody w rzucie pierogami i zakonnice, Pierogi Fest to jeden z największych festiwali kulinarnych w Indianie i na całym Środkowym Zachodzie.

READ  Daniel Radcliffe wyprodukuje dokument o aktorze, który został sparaliżowany w wypadku w horrorze Harry Potter