Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Witryny w Nowej Zelandii tworzą najlepsze miejsca w czasie | 1 news

Northland i Christchurch znajdują się na trzeciej dorocznej liście Najlepszych Miejsc magazynu Time.

Biedne Wyspy Rycerskie w Northland. Źródło: istock.com


Lista — składająca się z miejsc docelowych nominowanych przez reporterów i współpracowników Time — wyróżnia miejsca, które oferują wyjątkowe wrażenia z całego świata, od popularnych miejsc turystycznych po mniej znane.

Christchurch znalazł się na liście „odbudowywania z gruzów”. Najważniejsze to kryty targ Riverside Market Farmers’ Market, zrekonstruowana biblioteka Tauranga i warte 475 milionów dolarów T Bay Christchurch Convention Center, które ma zostać otwarte jeszcze w tym roku.

Tymczasem Northland znalazł się na liście „legendarnych doświadczeń”, w tym śladów Manya w Cobb Cultural Center, Ngaoha Springs, Muzeum Te Ahurea i słynnych Port Knights Islands.

„Wspaniale jest widzieć Tai Toukrau Northland rozpoznanego na tej liście” – powiedziała w dzisiejszym oświadczeniu Tanya Burt, dyrektor generalny destynacji Northland, Inc.

„Poprzez wyzwania zeszłego roku nasz region nadal wprowadzał innowacje i wprowadzał nowe, wysokiej jakości doświadczenia turystyczne. Wspaniale jest widzieć, jak te firmy i Northland są rozpoznawane przez jedną z najbardziej renomowanych i renomowanych marek na świecie” powiedziała.

„Mamy nadzieję, że umieszczenie Tai Tokerau Northland na tej liście pomoże utrzymać ten obszar przed umysłami międzynarodowych konsumentów, którzy planują przyszłe podróże za granicę we właściwym czasie i przypomni naszym lokalnym gościom, że to, co oferujemy odwiedzającym, jest naprawdę światowe -klasa.”

Ślady Manyi z Kupe. Źródło: Dostawca


Manea Footprints, dyrektor generalny Kupe, Shane Lloyd, powiedział, że „to wielki zaszczyt być reprezentowanym w tak cenionej publikacji obok niektórych z najbardziej niesamowitych miejsc na świecie”.

„Z niecierpliwością czekamy na powitanie międzynarodowych gości, gdy sytuacja będzie bezpieczna, szczególnie w Northland”.