Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

White Ferns zdobywa czyste zwycięstwo w serii T20 nad Bangladeszem w Queenstown

White Ferns zdobywa czyste zwycięstwo w serii T20 nad Bangladeszem w Queenstown

W Sir John Davies Oval, Queenstown: Nowa Zelandia 152-7 (A Kerr 48no z 31 piłek, S Devine 47 z 33) wygrał Bangladesz 89-7 (Ahmed 25; Tahoehu 3-13) o 63 punkty.

Chaotyczne uderzenia nie powstrzymały White Ferns przed łatwym zwycięstwem w serii Twenty20 przeciwko Bangladeszowi.

Nowa Zelandia odniosła 63-biegowe zwycięstwo nad turystami w środę w Queenstown, pomimo kilku brzydkich pierwszych po tym, jak kapitan Sophie Devine wygrała losowanie po raz trzeci z rzędu w serii.

Gospodarze wygrali mecz otwarcia 132 biegami, podczas gdy Bangladesz przegrał zaledwie 32 biegami, podczas gdy Nowa Zelandia zwyciężyła 37 biegami w drugim meczu w Dunedin w niedzielę.

Amelia Kerr zdobyła najwięcej punktów dla White Ferns w ich międzynarodowym zwycięstwie T20 nad Bangladeszem na John Davies Oval w Queenstown.

Jamesa Allana / Getty Images

Amelia Kerr zdobyła najwięcej punktów dla White Ferns w ich międzynarodowym zwycięstwie T20 nad Bangladeszem na John Davies Oval w Queenstown.

Amelia Kerr okazała się zbawicielem z kijem dla Białych Paproci, zajmując piąte miejsce, kiedy wyglądało na to, że jej drużynie może być znacznie mniej niż suma, do której dążyła przeciwko rybkom.

Czytaj więcej:
* Na żywo: Białe paprocie kontra Bangladesz — trzecie międzynarodowe spotkanie T20
* White Ferns zapewnia sobie zwycięstwo w serii T20, pokonując Bangladesz 37 biegami
* Emerytura weterana White Ferns była „przebudzeniem” dla Susie Bates

Zrobiła z klasą 48 piłek z zaledwie 31 dostaw, trafiła pięć czwórek i dodała 25 w ostatnich 10 piłkach rund z siostrą Jess (8 nie odpadło).

Devine strzelił 47 z 33 na szczycie kolejności, ale nie był to wolny wysiłek kapitana, ponieważ większość nowozelandzkich graczy próbowała uderzyć, zamiast przebić piłkę obok polowych.

Pogoń Bangladeszu nigdy nie ruszyła z miejsca, ponieważ melonik Leah Tahoe zredukował ich do 16-3 w grze o władzę.

Wielka chwila

Amelia Kerr podeszła do bramki z Nową Zelandią 51-3 w dziewiątej rundzie. Straciła partnera, Devina, trzy rundy później, ale była klejem przeciwko stałemu, ale niegroźnemu arsenałowi kręgli Bangladeszu w zakresie rotacji i średniego tempa.

READ  Erin Rotliffe przegrywa w WTA, ale zbliża się do 50 najlepszych światowych rankingów

Lepiej z kijem

Kerr była jedyną członkinią zespołu, która pokazała umiejętności odbijania, przeczesując swoje miejsca, aby zdobyć proste i podwójne punkty, zanim później zaczęła szukać liny ograniczającej.

Spędziwszy większość zeszłego roku walcząc o 3. lub 4. miejsce w T20 Internationals, Kerr może być postrzegana jako „bliżej” nadchodzących Mistrzostw Świata ze względu na swoje umiejętności i wyczucie.

Nowozelandka Leah Tahoehu okazała się bardzo dobra dla Bangladeszu.

Joe Allison/Getty Images

Nowozelandka Leah Tahoehu okazała się bardzo dobra dla Bangladeszu.

lepiej z piłką

Brak węzłów White Ferns nie powstrzymał Tahoe przed byciem główną siłą.

32-latek prowadził wszystkich zdobywców bramek w serii z ośmioma skalpami przy średniej 5,25 i ekonomicznej stawce 3,5 runów na over.

Wielkie zdjęcie

Mistrzostwa Świata T20 odbywają się w RPA w lutym, a jako ostatnie międzynarodowe wydarzenie Nowej Zelandii w tym formacie do tego czasu, Bangladesz nie był w stanie zaoferować żadnej realnej konkurencji.

Obie drużyny rozegrają teraz serię trzech meczów ODI, zanim najlepsi gracze w kraju zmierzą się w lokalnych rozgrywkach Super Smash T20 po świętach Bożego Narodzenia.