Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Rugby Superbohater: Brydon Einore Crusaders nie spieszy się z powrotem do Jacka Goodhue

Jednak jest mało prawdopodobne, aby Crusader Center Braydon Ennor wrócił do parku Potwierdzenie kolegi pomocnika Jacka Goodhue zakończyło sezon Z poważną kontuzją kolana.

Jednak trener Scott Robertson, po dokonaniu gruntownych zmian w swoim zespole, aby zmierzyć się z Chiefs w Hamilton w sobotę wieczorem, nie zamknął całkowicie drzwi ze względu na możliwość wczesnego powrotu do gry po kontuzji kolana, która uniemożliwiła mu udział w akcji od przeszłości. Wrzesień.

Cały czarny enor Rozdarty Więzadło krzyżowe przednie (ACL) gra w meczu Północ vs Południe, a powrót do konkurencji Trans-Tasman był już dawno planowany, Rozpoczyna się tydzień po finale Super Rugby Aotearoa 8 maja.

„Klub rugby gra w następny weekend. A więc dostał dwa tygodnie. W tym finale gra na poziomie klubu piłkarskiego przez dwa tygodnie musi być bardzo wyjątkowa, aby była dostępna” – powiedział Robertson.

Czytaj więcej:
* All Blacks: Nie brakuje opcji, jeśli NZ Rugby nie przejmuje TJ Perenary
* Pomocnik All Blacks Jack Goodhue wychodzi na sezon z łzą ACL
* Super Rugby: pomocnik krzyżowca Dallas MacLeod startuje pod nieobecność kontuzjowanego duetu
* Crusaders przegrywają All Black Braydon Ennor na rzecz Super Rugby Aotearoa 2021

„Ten mecz trwa nadal przeciwko Brumbies, nasz pierwszy mecz przez Tasmana [on May 15]Które promujemy ”.

Krzyżowcy mogliby zarezerwować miejsce w finale 8 maja, pokonując początkującego lidera, ale musieliby to zrobić bez grupy graczy pierwszego wyboru, w tym uwolnionego Sama Whitelocka, ponieważ świętują setny obrońca Mitcha Drummonda, aby zdobyć przywilej.

Crusaders Center Braydon Einore kontuzjował sobie kolano podczas gry South-North w Wellington we wrześniu ubiegłego roku.

Hagen Hopkins / Getty Images

Crusaders Center Braydon Einore kontuzjował sobie kolano podczas gry South-North w Wellington we wrześniu ubiegłego roku.

Nr 8 Cullen Grace również odpoczął, a prostytutka Codie Taylor będzie siedzieć na ławce po rozegraniu co 82 minut w zeszłotygodniowym ekscytującym meczu o złoty punkt z Hurricanes w Wellington.

READ  Mecz rewanżowy Djokovic-Miedwiediew w finale Paris Masters

Tworzy nowy wygląd napastników, z kapitanem Scottem Barrettem, który przechodzi od blokady do ślepej strony, do partnera Toma Sandersa i Ethana Blackadera numer 8, który wraca po tygodniu wakacji z ciosami w szyję.

George Bauer zacznie od luźnego rekwizytu dla Joe Moody (stopa) został kontuzjowany, Chociaż w tym sezonie debiutuje jako support Isileli Tu’ungafasi, Luke Romano i skrzydłowy Manasa Mataele zamknęli się przez ławkę.

„Sześć dni obrotu, najwyższe liczniki przebiegały, to była największa piłka, jaką mieliśmy w naszej grze, przeciwko huraganom, i jest tam cała gromada graczy, widzisz zmiany, gotowi do gry” – powiedział Robertson.

Dostarczone

Po przerażającym weekendzie kontuzji Aaron Smith powiedział, że Super Rugby Aotearoa jest „ twardym ” dla graczy i nie może się doczekać bardziej „ zrównoważonej ” konkurencji w 2022 roku.

To jest najtrudniejsza część tych zawodów, chcesz ciągłości, chcesz spójności, grasz w drużynie przez chwilę, a potem nagle po prostu musisz wprowadzić zmiany, gdy dojdziesz do tygodnia siódmego, tygodnia ósmego. Daj im szansę, wszyscy są niespokojni.

„To jedno. Przygotowanie do tego meczu będzie łatwe dla graczy, którzy nie mieli okazji”.

Krzyżowcy odpoczywają Samowi Whitlockowi przed ich domowym meczem przeciwko Bluesowi w niedzielę.

Anthony O Young / Getty Images

Krzyżowcy odpoczywają Samowi Whitlockowi przed ich domowym meczem przeciwko Bluesowi w niedzielę.

Whitlock grał przez wszystkie oprócz 16 minut sezonu i miał szansę na odzyskanie sił przed niedzielnym meczem u siebie z Bluesem.

Najlepszym zawodnikiem, który ma prawo być gospodarzem finału, może być walka w meczu, zanim Krzyżowcy dostaną dziesiątkę pożegnań.

Tydzień po tym, jak Fainga’anuku strzelił 115 metrów w 11 wagonach po zastąpieniu Goodhue, przebój Tasmana zaczął się w centrum, ponieważ krzyżowcy zawsze planowali oprowadzić go w tym sezonie, ale nie w takich okolicznościach.

„Twardy sportowiec. Jest skrzydłowym, który potrafi grać na środku, jest trochę Tany.” [Umaga] o nim. „Widzimy, że ma zestaw umiejętności, dzięki którym może wymieniać i wymieniać… Jest dla nas siłą 13” – powiedział Robertson.

READ  David Ellis rzuca się na wartego 1,1 miliona dolarów Zoustar Colta
Skrzydłowy krzyżowców, Manasa Mattaeli, od początku rozegrał tylko cztery mecze

Kay Schwearer / Getty Images

Skrzydłowy krzyżowców, Manasa Mattaeli, od początku rozegrał tylko cztery mecze

Matthael niedawno skończył odwyk Uraz klatki piersiowej, którego doznał grając dla Canterbury podczas zeszłorocznej kampanii NPC, Zagrał tylko dwa mecze Super Rugby, odkąd doznał poważnej kontuzji kolana w drugiej rundzie sezonu 2019.

„On tak ciężko się rehabilituje. Kiedy nadano nazwę drużynie i pojawiło się jego imię, rozległa się ogromna radość. Był dla niego bardzo wzruszony. Pukał do drzwi, świetnie wyglądamy na zewnątrz, jest specjalną częścią grupy.” na polu, jest dla nas duchowym przywódcą ”.

Krzyżowcy: Will Jordan, Sevo Reese, Lester Vainganuco, David Haveli, George Bridge, Richie Muonga, Mitchell Drummond, Ethan Blackader, Tom Sanders, Scott Barrett (w środku), Quentin Strange, Mitchell Denchia, Michael Alalatua, Brody McCallister, George Treesh. Protektoraty: Cody Taylor, Ezeleli Tongavasi, Ully Jagger, Luke Romano, Sion Haveli Talitoy, Brian Hall, Dallas MacLeod, Manasa Mattailey.