Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Okno autobusu Realu Madryt pękło w drodze na mecz Ligi Mistrzów Liverpoolu

Liverpool potępił „haniebne zachowanie” swoich kibiców po wybiciu szyby w autobusie Realu Madryt, który jechał na Anfield w ćwierćfinale Ligi Mistrzów.

Dziesiątki kibiców zebrało się, aby odebrać autobusy drużyny, a niektórzy wystrzelili czerwone race, mimo że uniemożliwiono im udział w meczu z powodu ograniczeń wirusa Corona.

Zrzut ekranu przedstawiający uszkodzenie autobusu Realu Madryt.

Świergot

Zrzut ekranu przedstawiający uszkodzenie autobusu Realu Madryt.

Co najmniej jedno okno pękło w madryckim autobusie. Później strażnicy i policja oglądali autobus, gdy świeciło ciemne szkło.

„Kategorycznie potępiamy środki, które doprowadziły do ​​uszkodzenia autobusu drużyny Realu Madryt, który przyjechał dziś wieczorem na Anfield” – powiedział Liverpool w oświadczeniu. „Jest to całkowicie niedopuszczalne i haniebne zachowanie dla niewielkiej liczby osób.

Czytaj więcej:
* Menedżer Manchesteru United Ole Gunnar Solskjaer obwinił kolizję chromatyczną za kiepski wygląd domu
* Zawodniczka Slavii Prague zawiesza 10 meczów z powodu rasistowskiego znęcania się nad przeciwnikiem podczas meczu Ligi Europy
* Drużyna piłkarska paproci mogła przetrwać 500 dni bez meczu przed Igrzyskami Olimpijskimi w Tokio

„Serdecznie przepraszamy naszych gości za wszelkie niedogodności, jakie spowodowali. Będziemy współpracować z policją Merseyside w celu ustalenia faktów i zidentyfikowania osób odpowiedzialnych”.

Andrew Robertson z Liverpoolu (z lewej) ściera się z Casemiro Realu Madryt, a trener The Reds Jurgen Klopp krzyczy w tle.

John Soper / AP

Andrew Robertson z Liverpoolu (z lewej) ściera się z Casemiro Realu Madryt, a trener The Reds Jurgen Klopp krzyczy w tle.

Real Madryt prowadził 3: 1 w rewanżu ćwierćfinału.

READ  Nastoletni duet hiphopowy z Christchurch robi karierę na całym świecie