Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Paul George przyznaje nowe spojrzenie na irytujący palec w filmie „ Przełom ”, gdy Los Angeles Clippers przedłużają swoją zwycięską passę

Paul GeorgeNie tylko jego pulsujący palec u nogi ograniczał ostatnio jego występ na boisku, ale bramkarz Los Angeles Clippers czuł, że pociąga go to psychicznie.

Tak więc drużyna All-Star spojrzała wstecz, a rezultatem był najlepszy tygodniowy okres sezonu dla nich samych i Clippers.

„Kontuzja pozwoliła mi się usprawiedliwić” – powiedział we wtorek George. „Ale potem to wyprostowałem… jeśli mam grać, nie pozwól, żeby to mnie powstrzymywało.

„Czuję, że z takim nastawieniem dokonałem przełomu”.

Podczas swojego ostatniego powrotu do Indiany, George zapewnił 36 punktów, osiem asyst i siedem zbiórek, podczas gdy Clippers prowadzili Clippers do zwycięstwa 126-115 nad Pacers we wtorek.

Clippers (38-18) wygrali szósty mecz z rzędu, mimo że go tam nie było Kawhi Leonard (Ból prawej stopy) w ostatnich dwóch zawodach. George udźwignął ten ciężar. Był to czwarty mecz z rzędu, w którym zdobył co najmniej 30 punktów i zremisował po drugiej najdłuższej passie w swojej karierze.

„Zdecydowanie wpadł w rutynę” – napastnik Clippers Marcus Morris Sr. Powiedział. „Bawi się zjeżdżalnią na ramieniu.

„Skupia się na tym, by naprawdę przejąć kontrolę i być najlepszą wersją siebie”.

George pojawił się w tej kampanii zainspirowany sprawieniem, że powrócił do sezonu, po tym jak jego zmagania strzeleckie zakończyły się w ostatnim sezonie po zakończeniu sezonu z wynikiem 4 do 16 razy w meczu 7, gdy Clippers zmarnowali prowadzenie 3: 1 i przegrali z Denver Nuggets w drugiej rundzie. Zaczął sezon jako mężczyzna na misji, zanim kontuzja palca odsunęła go na siedem meczów na początku lutego.

Wrócił, ale kontuzja znów się zaogniła. Mógł grać z kontuzją do końca sezonu. Przed obecnym rozdarciem w czterech meczach George zdobył 30 punktów lub więcej tylko raz w swoich 15 poprzednich meczach.

READ  NRL: Wojownicy spełniają prośbę Euana Aitkena o zwolnienie z kontraktu

Teraz George odzyskał swój kształt. Strzelał 47,7% z pola i 43,8% zza łuku wchodzącego we wtorek. Bramkarz nie tylko nauczył się radzić sobie i grać z problemami z palcami, ale znowu kwitnie, zdobywając nagrodę dla najlepszego gracza na zachodniej konferencji tygodnia.

W zeszły wtorek George zdobył 36 punktów przeciwko Portland Trailblazers i Damian Lillard, Który wymienił z nim słowa po zeszłorocznym meczu bubble. Następnie w czwartek przeciwko Phoenix Suns Devin Booker Inny gracz, George wymienił z nim słowa podczas meczu na początku tego sezonu – George stracił 33 punkty i zaliczył siedem zbiórek. Po odpoczynku w meczu z Houston Rockets, George pozostał niezwykle gorący z 32 punktami, dziewięcioma asystami i ogromnym jednoręcznym plakatem nad Detroit Pistons. Isaiah Stuart w niedzielę.

George zazwyczaj oszczędza wszystko dla swojej byłej drużyny, zdobywając średnio 25,9 punktów w siedmiu meczach zawodowych przeciwko Pacers – jego najwięcej przeciwko jakimkolwiek przeciwnikom, według badań ESPN Stats & Information. We wtorki wykonywał klasyczne atrakcje, w tym podwójne sprzęgło, dwuręczną linię bazową, zatrzymywanie dziesięciocentówki i uderzanie w skoczków do tyłu, kopanie czterech 3 sekund i wykonywanie dwóch doskonałych podań w alejkę. Terence Mann To pomogło utrzymać dystans między Pacersami w czwartym kwartale.

George powiedział, że miał „huk” w palec u nogi, co jest oczywiste.

„To się nie paliło, więc zadziałało” – powiedział George o swoim planie leczenia. „I mam nadzieję, że w pewnym momencie całkowicie zniknęło i jest to refleksja, nie martwię się o dalsze postępy”.