Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Cunningham jest chętny do zakotwiczenia linii O na wyższym stanowisku

FAYETTEVILLE – Wraz z wejściem w sezon 2020, zaatakowanie liniowca Myrona Cunninghama zamierzało opuścić szkołę pod koniec roku i wziąć udział w nadchodzącym drafcie do NFL.

Na szczęście dla trenera pierwszej linii Brada Davisa, trenera drugiego roku Sama Batemana i zespołu Razorbacks, wraca na ostatnią podróż w 2021 roku. Po rozmowach z ekipą Arkansas, Cunningham zdecydował się skorzystać z dodatkowego roku kwalifikacyjnego oferowanego sportowcom w ramach NCAA z powodu COVID-19.

„Ostatnie dwa lata były niczym innym jak błogosławieństwem” – napisał na Twitterze pod koniec grudnia. „Chcę tylko podziękować fanom Hog za całe wsparcie w ciągu ostatnich dwóch lat, ale jeszcze nie skończyliśmy”.

Oczekuje się, że gracz z potencjałem i cechami wyższego poziomu, Cunningham po raz kolejny umocni lewą stronę frontu Arkansas i awansuje, aby chronić pomocnika KJ Jeffersona i stworzyć ścieżki dla Trilona Smitha i innych graczy w bieżącej grze.

„Chciałbym powiedzieć, że mogłem to wiedzieć przez jakiś czas po sezonie” – powiedział Cunningham o swojej decyzji. „Tak naprawdę nie wiedziałem od razu… ale wkrótce po sezonie usiadłem i rozmawiałem z trenerami o tym, co jest dla mnie najlepsze i co leży w interesie moich interesów.

„Postanowiłem wrócić.”

Cunningham ćwiczy tej wiosny na 325-327 funtów, wagę, którą, jak wierzy, przyniesie mu korzyści w 2021 roku. Przeniesiony z Iowa Central Community College, w swoim pierwszym sezonie z Razorbackami w 2019 roku został wymieniony na 290 funtów.

Podczas 13 dni Spring Ball, Cunningham skupiał się na położeniu dłoni i oczu oraz przeczytaniu obrony przed snapem. Centralnym punktem był również jego ruch stopy o masie 325 funtów.

Powiedział: „Przyzwyczaiłem się do tego, czuję to”. „Czuję, że to po prostu pomoże mi osiągnąć taką wagę w tym sezonie… Muszę wrócić do szybkiego ruchu, tak jak kiedyś, ale to wszystko”.

READ  Kapitan Black Ferns Sevens Sarah Hairini przechodzi operację więzadła krzyżowego przedniego, co stawia pod znakiem zapytania Igrzyska Olimpijskie w Paryżu

Koniec defensywy Zach Williams zauważył, że Cunningham, który rozegrał 20 meczów w dwóch sezonach z Razorbacks, poprawił swoją grę rękami.

„Musisz upewnić się, że masz z nim właściwą pozycję ręki, bo jeśli nie, to cię złapie” – powiedział Williams. „To duży chłopiec. Nie ma wyjścia.”

„Myślę, że najlepszą rzeczą dla niego są jego ręce. Jest z nimi dobry”.

Jeśli chodzi o ofensywną grę liniową jako całość, Cunningham uważa, że ​​grupa stała się bardziej fizyczna podczas wiosennego treningu i podjęła kroki we właściwym kierunku w grze biegowej. Arkansas zajął 10.miejsce w SEC w 2020 r. Ze średnią liczbą metrów na ładunek (3,84) i # 11 pod względem odległości zejścia (11).

Dodał, że zdolność do wytrzymania ataku przed uderzeniem kijem jest obszarem, w którym jednostka Cunninghama uległa poprawie. Wyostrzyłem ofensywny pokój liniowy, aby był konsekwentnie sprawny technicznie.

„Nasi obrońcy, Trilon i wszyscy inni gracze, są twardymi biegaczami i dadzą ci wszystko, co dostaną w każdej chwili, gdy grają” – powiedział Cunningham. „Myślę, że to tylko nam pomoże. Są silnymi biegaczami. Biegają przez komunikację. Są dobrzy”.

„(Linia ofensywna) działa na małe rzeczy, które mogą sprawić, że pokonasz, niezależnie od tego, czy chodzi o ochronę przed podaniami, czy zapobieganie ucieczce”.

W sobotnim wiosennym meczu, który rozpocznie się o godzinie 14.00 w Razorback, Cunningham chce dać znać fanom Arkansas, że on i atak są gotowi do rywalizacji jesienią i chcą poprawić zeszłoroczne sukcesy.

„Indywidualnie nie mogę się doczekać, aby pokazać, nad czym pracowałem przez całą wiosnę, tylko ulepszenia techniczne”. „Jako całość, jako zespół, chcemy po prostu dobrze sobie radzić, pokazać, nad czym pracowaliśmy, po prostu dostroić wszystko – grę w biegu i grę z podaniami”.