Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Black Cap Trent Bolt występuje w Indianach z Bombaju, wygrywając nieoczekiwane zwycięstwo w IPL

Broniący tytułu Mumbaj strzelił 10 meczów przeciwko Kolkata Knight Riders, zdobywając pierwsze punkty w indyjskiej Premier League we wtorek.

Kalkuta był dobrze sklasyfikowany na 122-4 na koniec 15, aby ustalić bramkę, którą strzelił 153 razy, zanim Bombaj powrócił z obrotem i tempem, które zremisowały z Kalkutą na 142-7.

Leworęczny gracz Kronal Pandia zmarnował tylko cztery ze swoich ostatnich dwóch biegów, zanim Trent Bolt trafił dwa dołki w ostatnich sześciu piłkach, które przetrwały tylko cztery mecze.

Trent Bolt zabezpieczył dwa ostrza w ostatnim meczu, aby pomóc Indianom Bombaju w powrocie do domu przeciwko Kolkata Knight Riders.

VIPIN POWAR / Sportzpics dla IPL

Trent Bolt zabezpieczył dwa ostrza w ostatnim meczu, aby pomóc Indianom Bombaju w powrocie do domu przeciwko Kolkata Knight Riders.

Kapitan Bombaju Rohit Sharma powiedział: „To była świetna walka patrząc na miejsce meczu podczas uderzania pięścią”.

Czytaj więcej:
* Ben Stokes tęskni za resztą indyjskiej Premier League po złamaniu palca
* Kapitan Black Caps Ken Williamson zdobywa swój czwarty medal Sir Richarda Hadleya w ciągu sześciu lat
* Białe paprocie szukają odpowiedzi i ulepszeń po niezapomnianym sezonie

„Każdy, kto przyszedł grać na różnych etapach, chciał podnieść ręce i zrobić coś dla zespołu. Możemy nabrać dużo pewności siebie po tym meczu.”

Wcześniej, po rzuceniu na pałkę, Andre Russell (5-15) wykonał swój pierwszy dystans pięciu bramek w Twenty20, rzutem z Bombaju na 152.

newsroom

W tym odcinku „Wielkiej Czwórki” LockerRoom, Newsroom Susan McFadden rozmawia z Andreą Nelson o tym, jak przeszła od radiowego DJ-a do zarządzania Mistrzostwami Świata w Krykiecie.

Suryakumar Yadav (56) i kapitan Sharma (43) dodali 76 strzałów do drugiej pozycji bramki, ale zwolnienie Yadava na 11. miejscu sprawiło, że Mumbaj miał problemy z biegiem w ostatniej połowie rund.

Weteran Bangladeszu, Shakib Al-Hasan, wykończył uderzeniem 36 piłką Yadava, gdy odbijający pominął długi chwyt po zdobyciu czterdziestu siedmiu i sześćdziesięciu siedmiu trafień. Pat Cummins oczyścił Sharmę z wolniejszego wydania w dniu 16, zanim Russell odebrał wszystkie pięć z jego części krótkiego zaklęcia.

READ  Kibice żużla mają nadzieję, że ten sezon nie będzie ostatnim w Western Springs

Russell podniósł dwie bramki, gdy po raz pierwszy złapał Kierona Pollarda z grubej zewnętrznej krawędzi, a Marco Janssen został złapany za głęboką osłonę.

Następnie wszechstronny zawodnik Indii Zachodnich wykonał imponujący rzut końcowy i podniósł część ogonów z krótkimi dostawami na boisku, gdy gracze z Mumbaju złapali piłkę na boisku.

Nitesh Rana (57) i Chopman Gil (33) dali Kolkacie mocny start z 72 asystami z 53 piłek, zanim Chahar prowadził na 9, co spowodowało, że Bombaj pociągnął nosem.

Shahar zdobył cztery bramki w każdym ze swoich czterech tytułów, a Rana załamała się po zdobyciu pół wieku z rzędu od ostatniej dostawy wirującej nogi.

Russell dwukrotnie upuścił hak w swojej chwiejnej piłce 9 z 15, po czym Bolt przypieczętował mecz, zmuszając wszechstronnie utalentowanego gracza z Zachodnich Indii do odejścia od gry w kręgle w finale.

Kapitan Kalkuty, Ewen Morgan, powiedział: „Wiele razy graliśmy dobrze w krykieta, z pewnością w pierwszej połowie i przez większość czasu pościgu”. „Popełnialiśmy błędy i mamy nadzieję, że będziemy w stanie je naprawić”.

Bombaj, który przegrał mecz otwarcia z Royal Challengers w Bangalore, ma dwa punkty, podczas gdy Kalkuta ma dwa punkty po pokonaniu Sun Rangers Hyderabad w pierwszym meczu.