Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Pokonaj największe nazwiska w drodze do finału”: Novak Djokovic chwali Huberta Horkcache’a za zwycięstwo w otwartym Miami

Hubert Horcache został zwycięzcą Miami Open 2021 po pokonaniu w finale genialnego Yannicka Senera. Co ciekawe, Hurkacz zmiażdżył 19-latka w prostych setach i zdobył swój pierwszy tytuł ATP Masters 1000. W niedawnym wywiadzie numer jeden świata pochwalił młodego Novaka Djokovica za grę w wyjątkowego tenisa w Miami.

Djokovic mówił o turnieju 2021 Miami Open, który był świetnym młodzieżowym turniejem i wspomniał, że Hubert Horkcatsh grał w świetnym tenisa przez cały turniej.

Polak Hubert Horcache świętował po meczu punktowym przeciwko Stefanosowi Tsitsipasowi z Grecji (bez ilustracji) w ćwierćfinale gry pojedynczej mężczyzn podczas Miami Open w Hard Rock. Obowiązkowe zaliczenie: Geoff Burke-USA TODAY Sports

„Tak! Świetny turniej młodzieżowy. Sinner i Hurkacz zagrali świetny turniej. Pokonali kilka wielkich nazwisk w drodze do finału”, Powiedział Djokovic.

Serbska legenda pochwaliła także Jannika Sinnera za wytrwałość od zeszłego roku. Wierzy, że pewnego dnia może zostać kapitanem następnego pokolenia, ponieważ potrafi dobrze grać na każdej nawierzchni.

„Wiesz, Sinner był niezłomny przez ostatnie półtora roku. Jeśli nie kapitan, to na pewno jest jednym z liderów następnego pokolenia graczy… Dobrze gra na glinie, twardym korcie i innych nawierzchniach. Więc wspaniale jest to zobaczyć ” Dodano gracza numer 1 na świecie.

„Cudowny człowiek” – Novak Djokovic o Hubercie Horkcache

Djoker wyjaśnił, że Hurkacz jest w dobrych stosunkach z prawie wszystkimi graczami na trasie i jest świetnym facetem. Ujawnił też ciekawą charakterystykę polskiego gracza.

4 kwietnia 2021; Miami, Floryda, USA; Hubert Horcatz z Polski reprezentuje Butch Buchholz Cup po meczu z Yannickiem Sennerem z Włoch (nie na zdjęciu) w finale singla mężczyzn na Miami Open w Hard Rock. Obowiązkowe zaliczenie: Geoff Burke-USA TODAY Sports

„Hurkacz to także świetny facet, jest przyjacielem wielu graczy na trasie. Wiem, że ciężko pracuje i się uśmiecha. Zawsze się uśmiecha, gdziekolwiek się udaje. Widziałem go już dzisiaj i nie mogłem być szczęśliwszy. no wiesz. Pogratulował mu i naprawdę na to zasłużył. Mistrz Wielkiego Szlema zakończył 17 razy.

Novak Djokovic i Hubert Horkcache grają teraz w 2021 Monte Carlo Masters. Polak niedawno zakręcił w swoim debiutanckim meczu, podczas gdy Djokovic najprawdopodobniej zmierzy się z Yanikiem Senerem w swoim pierwszym meczu. Czy Djokovic będzie w stanie ponownie wygrać Monte Carlo Masters?

READ  Polska nie klęka przed meczem z Anglią po tym, jak Czechy również zrezygnowały z gestu przed przegraną z Walią

Przeczytaj także: Novak Djokovic nie był zaskoczony Tony’m Nadalem, dołączając do Felix Auger-Aliassim na Monte Carlo Masters 2021