Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Statscore utrzymuje swoją pozycję na polskim rynku poprzez rozszerzenie PVF

Statystyka Ogłosiła zgodę na Polski Związek Piłki Siatkowej PVF został rozszerzony, a jego pozycja jako oficjalnego dostawcy danych sportowych dla organu zarządzającego została utrzymana.

Rozszerzenie będzie kontynuowane przez kolejne dwa sezony, a Statscore będzie w pełni informował o wszystkich meczach reprezentacji narodowych, w tym meczach towarzyskich, za pośrednictwem dedykowanego centrum LeagueCentre. Dane i widżety firmy będą również obecne na oficjalnej stronie internetowej PVF.

Oprócz relacji międzynarodowych, kibice będą mogli uzyskać dostęp do treści z lokalnych zawodów mężczyzn i kobiet, zapewniając jednocześnie trackery na żywo i animacje 2D dla najlepszych polskich lig siatkówki.

„Cieszymy się, że możemy odnowić naszą współpracę z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej, który jest jednym z najważniejszych partnerów Statscore w branży sportu zawodowego” – powiedział. Jacob Miskorovsky, Dyrektor handlowy w Statscore.

„Kiedy myślisz o światowej siatkówce, nie ma bardziej znaczącego stowarzyszenia, z którym można by pracować, niż polska federacja reprezentująca mistrzów świata w drużynie mężczyzn! To nie była tylko relacja biznesowa, to była w zasadzie kwestia naszych ambicji, strony ludzi, którzy potrafią grać w piłkę. Samolot jest lepszy niż ktokolwiek inny na świecie! ”

Rozszerzenie sprawiło, że Statscore zachował swoje miejsce w danych sportowych jako partner lig i lig sportowych.

Oprócz PVF firma utrzymuje umowy dotyczące danych z Polską 2. Liga Ekstraligi I Kobiety EkstraligiI uzyskał prawa do nazewnictwa Dodatkowy futsal W sierpniu 2020r.

„Cieszymy się, że zgodnie z nową umową nasza współpraca została rozszerzona, a Statscore będzie nadal dostarczać dane meczowe dla strony internetowej PVF i mediów społecznościowych jako nasz oficjalny dostawca danych sportowych” – dodał. Justina Tkachenska, Dyrektor ds. Marketingu w PVF.

„Rozumiemy, że oprócz podstawowych informacji o wynikach, kibice siatkówki coraz częściej poszukują intensywnych i angażujących statystyk meczowych związanych z wynikami drużyn i zawodników.

READ  Premier League: Harry Kane odbił się od bramki, zdobywając kluczową bramkę dla Tottenhamu przeciwko Brentford

„Dzięki współpracy ze Statscore jesteśmy w stanie szybko i profesjonalnie dostarczać naszym fanom tego typu treści”.