Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Neesham świętuje swój ślub bezczelnym postem w mediach społecznościowych

Neesham świętuje swój ślub bezczelnym postem w mediach społecznościowych

Nowozelandzki krykiecista Jimmy Neesham świętował swój ślub w weekend w klasycznym stroju, żartując w mediach społecznościowych.

Żartownisia Czarnych Czapek poślubiła wieloletniego partnera i byłego gracza Magic Football Alexa MacLeod-Smitha w weekend i udostępniła fragment ceremonii na Instagramie.

Nesam zamieścił zdjęcie, na którym całuje swoją pannę młodą na tle malowniczej scenerii, tylko po to, by podpisać zdjęcie: „W ten weekend załatwiam kilka spraw”.

Nie kłamał jednak.

Nowożeńców nie czeka długi miesiąc miodowy, ponieważ Neesham ogłosił również, że zagra w nadchodzącej Big Bash League w Australii w kontrakcie z Hobart Hurricanes.

Umowa pojawia się po tym, jak Neesham odrzucił kontrakt z New Zealand Cricket we wrześniu, mówiąc, że w tamtym czasie była to trudna decyzja, ale chciał dotrzymać swoich zobowiązań wobec drużyn, z którymi już miał do czynienia.

Jedną z takich franczyz są teraz Hurricanes.

Jimmy Neesham opuszcza boisko.

„Jestem naprawdę podekscytowany tym, że po raz pierwszy w tym roku wezmę udział w Big Bash” — powiedział Neesham, kiedy ogłoszono zawarcie umowy z Hobart.

„Słyszałem wspaniałe rzeczy o zakładaniu Hurricanes, a skład w tym roku wygląda na niesamowicie silny, więc możliwość odegrania małej roli w tym, co mam nadzieję, będzie udanym mistrzostwem dla franczyzy, jest dla mnie naprawdę niesamowitą szansą.

„Wiele osób mówi, że Tasmania jest trochę jak mała Nowa Zelandia, więc naprawdę nie mogę się doczekać, kiedy tam dotrę, poznam graczy i odegram swoją rolę w drużynie”.

Neesham będzie miał mnóstwo towarzystwa dla Kiwi w rywalizacji z innymi niekontraktowymi Black Caps Martinem Guptillem, Trentem Boultem i Colinem de Grandhomme, którzy również podpisali kontrakty z klubami.