Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Vanessa Feltz krytykuje porannych krytyków po odejściu Philipa Scofielda

Vanessa Feltz krytykuje porannych krytyków po odejściu Philipa Scofielda

Vanessa Feltz zasugerowała, że ​​gwiazdy, które wypowiedziały się przeciwko This Morning, mają urazę do serialu.

Tacy jak były gospodarz Eamonn Holmes (63 lata) i były lekarz rezydent Rang Singh (43 lata) skrytykowali Philipa Scofielda i This Morning po tym, jak Phil opuścił program w zeszłym miesiącu.

Prezenter Phillip, lat 61, zrezygnował z plotek o waśni między nim a współgospodarzem Holly Willoughby, lat 42, zanim przyznał, że miał romans ze znacznie młodszym kolegą, co doprowadziło go do opuszczenia programu i porzucenia przez niego. Klient.

Podczas swojego programu Talk TV we wtorek 61-letnia Vanessa, która sama regularnie pojawia się w This Morning, powiedziała: Ludzie, jest kilku celebrytów, kilku dziennikarzy, a sugerowano, że wielu z nich było w programie i już na nim nie ma.

Dlatego pojawia się ta zrzędliwa, hałaśliwa złośliwość, ale jeśli zapytasz ludzi, którzy nadal występują w serialu i którzy są w nim regularnie, którzy lubią w nim być, nie wiedzą, o czym mówią.

Opinia: 61-letnia Vanessa Feltz zasugerowała, że ​​gwiazdy, które wypowiedziały się przeciwko This Morning, mają urazę do serialu
Reakcja: tacy jak były gospodarz Eamonn Holmes, lat 63, i były lekarz rezydent Rang Singh, lat 43, zatrzasnęli Philipa Scofielda i This Morning po tym, jak Phil (na zdjęciu) opuścił program w zeszłym miesiącu

Pojawia się po tym, jak Eamonn twierdził, że tego ranka doszło do „tuszowania”.

„Ci u władzy musieli wiedzieć, co się dzieje i myśleli, że dzięki temu unikną kuli” – powiedział weteran prezenter – który wcześniej był współgospodarzem programu wraz ze swoją żoną Ruth Langsford – podczas wywiadu z GP News.

Scofield opowiada się za tymi, którzy wypowiadają się przeciwko niemu – a mianowicie za mną, Amandą Holden i dr Range [Singh] Również. Po prostu siedzisz tam i myślisz „nie kolego, miałem to wszystko po twojej myśli przez tak długi czas”.

Tymczasem dr Rang powiedział dziś rano, że ma „toksyczną kulturę”.

43-letni lekarz „naprawdę uwielbiał” być w porannym programie ITV1, ale wydał oświadczenie o swoim czasie pracy nad nim pośród skandalu wokół Philipa.

READ  Rihanna wykonuje przyjęcie przedślubne dla syna indyjskiego miliardera

Dr Rang napisał na Twitterze: „Jestem w serialu od 10 lat i naprawdę kocham i doceniam pracę tam.

„Jednak z biegiem czasu coraz bardziej martwiłem się tym, co dzieje się za kulisami i jak ludzie są traktowani, w tym ja”.

Dr Range twierdził, że „nie znał prawdy” o Philipie, ale przyznał, że zrozumienie problemów nie kończy się na nim.

Pod wrażeniem: Pojawia się po tym, jak Eamon stwierdził, że w This Morning miało miejsce „tuszowanie”, a były gospodarz bardzo głośno krytykował program.

Napisał: „Tak naprawdę nie wiedziałem, co się dzieje z Phillipem, ale wiem, że problemy z tym porankiem wykraczają daleko poza niego. Tworzenie kultury wymaga więcej niż jednej osoby.

Dr Runge dodał, że „zrobił to, co uważał za słuszne” i wysłał wiadomość zgodną z redaktorem programu, zachowaniem Martina Frizzella i czuł się za to szczególnie odpowiedzialny ze względu na swoją rolę zawodową, pisząc „zwłaszcza biorąc pod uwagę, że moja praca polega na dbać o dobro ludzi i byłem mocno zaangażowany w projekty związane z różnorodnością i przeciwdziałaniem różnorodności. Zastraszanie i zdrowie psychiczne w całym kanale.

„Potem zauważyłem, że używam coraz mniej” – dodał.

Osobowość telewizyjna wyjaśniła, dlaczego czuje się, jakby była „zarządzana” i wiedziała, że ​​jego doświadczenie nie jest tylko jego.

„Przeniosłem swoje obawy prosto na szczyt ITV: kultura tego ranka stała się toksyczna, nie była już zgodna z wartościami ITV i czułem, że dzięki zgłoszeniu gwizdka mogłem się wydostać” – napisał Runge.

Ale jak nauczyła nas historia i doświadczenie, rzeczy takie jak zastraszanie i dyskryminacja są trudne do udowodnienia, zwłaszcza z perspektywy czasu i kiedy „ludzie u władzy” kontrolują narrację. Jak widzieliśmy, żadna recenzja ani dochodzenie nie jest gwarantowane.

Nie pracowałem w serialu od… i nie jestem jedyną osobą, która mówiła lub doświadczyła tego samego.

To było dwa lata temu i szczerze mówiąc, nadal boli. Cały proces był bardzo wstrząsający, a nawet wpłynął na moje zdrowie psychiczne. Ale cieszę się, że mogę powiedzieć, że znów stanąłem na nogi, znam swoją wartość i znalazłem swoje plemię.

READ  Demencja: Zdjęcia ukazują agonię związaną z powolną utratą matki
Opowiadając swoją historię: Tymczasem dr Range powiedział dziś rano, że ma „toksyczną kulturę” i że przeniósł swoje obawy na „szczyt” ITV, ale czuł, że był „zarządzany”
Mówienie: W długim poście na Instagramie dr Rang Singh powiedział, że „myślał długo i ciężko”, zanim rozważył trwający skandal
Dr Rang Singh powiedział, że „długo i ciężko myślał”, zanim wziął pod uwagę trwający skandal
Obawy: Medyk telewizyjny potwierdził, że zgłosił obawy dotyczące zachowania redaktorów i starszych producentów w ITV, a potem zobaczył, że jego czas został skrócony
Medyk telewizyjny potwierdził, że wyraził obawy dotyczące zachowania redaktorów i starszych producentów w ITV, a potem zobaczył, że jego czas oglądania spada.

W telewizji jest kilku dobrych ludzi, ale musimy być odważni i przeciwstawić się tym, którzy nie są. Nawet jeśli jest to przerażające jak diabli, musimy postąpić właściwie, inaczej nic się nie zmieni. Mam szczerą nadzieję, że z tego wszystkiego wyniknie coś dobrego.

Dr Rang napisał również, że „jest wiele”, które może ujawnić.

Rzecznik ITV powiedział w odpowiedzi: „Przykro nam czytać dzisiejszy post dr Ranga. W ITV jesteśmy w pełni zaangażowani w zapewnienie każdemu, kto z nami pracuje, wszelkich możliwości zgłaszania wszelkich wątpliwości lub komentarzy.

Po skardze złożonej przez dr Ranga wyznaczyliśmy zewnętrznego i niezależnego konsultanta do przeprowadzenia przeglądu. Ta zewnętrzna ocena nie znalazła dowodów na zastraszanie lub dyskryminację.

Philip odrzucił sugestie, że tego ranka panowała „toksyczna” atmosfera.

Prezenterka telewizyjna – która była współgospodarzem programu wraz z Holly Willoughby – napisała na Instagramie: „Teraz nie jestem już w @thismorning, mogę to powiedzieć. Mam nadzieję, że zauważyłeś, że to ta sama grupa ludzi, którzy mają pretensje do mnie lub do programu, wydają się mieć najgłośniejszy głos.

Ten poranek to najlepszy program do pracy z najlepszymi ludźmi. Przez wszystkie lata mojej praktyki nigdy nie było żadnej toksyczności.

Możesz słuchać tych głośnych dźwięków w sposób ciągły, jeśli chcesz. Ale tysiące gości na przestrzeni lat, tysiące pracowników i ekipy, setki prezenterów i współpracowników, wszyscy wiedzą, że to rodzina niesamowitych, utalentowanych, życzliwych, ciężko pracujących ludzi.

W międzyczasie Holly powraca w This Monday Morning z tymczasową współgospodarzem Josie Gibson.

— Cześć, dzień dobry — powiedziała Holly. Zosiu, dziękuję, że tu jesteś. Właśnie, głęboki oddech. Po pierwsze, czy wszystko w porządku? Mam nadzieję. To naprawdę bardzo dziwne uczucie siedzieć tutaj bez słonia. I wyobrażam sobie, że prawdopodobnie czułeś się tak jak ja.

READ  Greg Rutherford publikuje emocjonalne aktualizacje po tym, jak hit horroru „Dancing on Ice” „w zły sposób” opuścił jego żołądek

Wstrząśnięty, zmartwiony, rozczarowany, zaniepokojony dobrem ludzi ze wszystkich stron tego, co się dzieje i pełen pytań.

W międzyczasie The Return: Holly powraca w ten poniedziałek rano z tymczasową współgospodarzem Josie Gibson

Ty, ja i my wszyscy tego ranka daliśmy naszą miłość i wsparcie komuś, kto nie mówił prawdy i który zachowywał się w taki sposób, że sami czuli, że muszą zrezygnować z ITV i porzucić karierę, którą kochają.

„To jest dużo, czym należy się zająć. Równie trudno jest zobaczyć, jak odbija się to na ich zdrowiu psychicznym. Myślę, że to, co nas teraz łączy, to pragnienie uzdrowienia dla zdrowia i dobrego samopoczucia wszystkich.

Mam nadzieję, że kiedy zaczniemy ten nowy rozdział i wrócimy do miejsca ciepła i magii, które ten program jest dla nas wszystkich, możemy znaleźć w sobie nawzajem siłę. I z głębi serca mogę tylko podziękować za wszystkie miłe wiadomości i podziękować za to, że byliście tu dziś rano.

„Ja, Josie, Dermot, Alison, Craig i wszyscy, którzy pracują nad tym serialem, będziemy ciężko pracować każdego dnia, aby stworzyć serial, który kochamy”.